Ameliyat sonrası ödem süreci(fotoğraflı)?

motherofcatss

🌙
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.139
1.497
18 gün önce ameliyat oldum. ameliyatım 4 buçuk saat gibi sürdü. morluğum olmadı sadece 3 gün şişliğim oldu. ama burnum aşırı şiş ödemliydi. hatta öyle kalacak diye depresyona girmiştim. Alçı çıkınca bi tık daha iyi geldi gözüme derken sonra bantlandı bugün bantlarım yeni çıktı. Çıkardıktan sonra doktor eliyle bastıra bastıra masaj yaptı. İlk gördüğümde beğendim eve geldim 2 saat sonra yine şekli değişti. Kavisi falan gitti sanki yine şiş büyük duruyor. Alçıdaki halindense bu haline şükrediyorum tabi yine de merak ettim. Ödem süreci nasıl oluyor?

Eklentiler

• 8BE17569-E93A-45B9-BA44-F89C97766F07.jpeg
    8BE17569-E93A-45B9-BA44-F89C97766F07.jpeg
    138,7 KB · Görüntüleme: 197
geçmiş olsun öncelikle
Burnun 18 gün için gayet iyi görünüyor öyle aşırı şiş degil
Tabi suan ödem var özellikle burun ucunda ama çok yeni daha zamanla ödemler azaldıkça burunda oturacaktır
Ama bu hemen olacak bir şey değil
İlk 6 ay burunun çoğu ödemi atıyor

geçmiş olsun öncelikle
Burnun 18 gün için gayet iyi görünüyor öyle aşırı şiş degil
Tabi suan ödem var özellikle burun ucunda ama çok yeni daha zamanla ödemler azaldıkça burunda oturacaktır
Ama bu hemen olacak bir şey değil
İlk 6 ay burunun çoğu ödemi atıyor
çok teşekkür ederim önden daha şiş duruyor aslında, ay ay farkederim herhalde değiştiğini🙏🏼

18 gün önce ameliyat oldum. ameliyatım 4 buçuk saat gibi sürdü. morluğum olmadı sadece 3 gün şişliğim oldu. ama burnum aşırı şiş ödemliydi. hatta öyle kalacak diye depresyona girmiştim. Alçı çıkınca bi tık daha iyi geldi gözüme derken sonra bantlandı bugün bantlarım yeni çıktı. Çıkardıktan sonra doktor eliyle bastıra bastıra masaj yaptı. İlk gördüğümde beğendim eve geldim 2 saat sonra yine şekli değişti. Kavisi falan gitti sanki yine şiş büyük duruyor. Alçıdaki halindense bu haline şükrediyorum tabi yine de merak ettim. Ödem süreci nasıl oluyor?
Ben burnunu beğendim.
Bi kaç gecsin otursun şişlikler insin gayet güzel olur.
Ne fecehat burunlar yapılıyor. Bu hali de güzel…

ucu kalkik bence

Merhaba ben de 20 gün önce ameliyat oldum benim de burnum aynı durumda bence endişe etmeye gerek yok herkes 6 ayda ancak oturur diyor

Eklentiler

• IMG_6717.jpeg
    IMG_6717.jpeg
    170,3 KB · Görüntüleme: 81
X