Amasra balayı için nasıl ve kalınacak yer varmı yardım??

Leblebitozu19

🌹
Pro Üye
30 Aralık 2013
7.753
4.344
arkadaslar amasraya gidenler varmı aranızda nasıl bir yer subat ayı için gelecegiz.kalınacak uygun fiyatlı ve güzel yerler varmı nereleri gezilebilir???

arkadaslar amasraya gidenler varmı aranızda nasıl bir yer subat ayı için gelecegiz.kalınacak uygun fiyatlı ve güzel yerler varmı nereleri gezilebilir???

Amasra çok güzeldir. bence balayı içinde uygundur böyle çok küçük bir yer ama huzur dolu. şubatta soğuk olur ama muhtemelen ben 30 nisanda gitmiştim hava bir soğuk bir ılıktı. fiyatları uygundur tahminim pansiyon evler falanda var kendine ait tutabiliyorsun günlük kira veriyorsun. tabi otellerde düşünülebilir.
plajı var inkum, liman var küçük bir de eski Osmanlı çarşısı var fazla bir gezilcek yer yok ama cennet misali bir yer. her yer mavi ve yeşilin birleştiği bir yerdir.

masramı bolu abantmı karasız kaldım sence hangisi???

masramı bolu abantmı karasız kaldım sence hangisi???

bolu ya hiç gitmedim kayak amaçlı gidilebilir. abantta güzelmiş gidenler var. şimdi baktım netten güzel fakat amasrada deniz var sonuçta bence Amasra. bak bir görsellerden her ikisine de öyle karar ver. bolu soğuk olur hem.

memleketim olduğundan amasrayı tavsiye ederim.ama bu mevsim için pek uygun değil bence.kış aylarında daha cok yerlileri olur.tatil için bence cok uygun değil yaz harici.ama kum deniz güneş de neymiş sevdiğim yanımdayken derseniz sessiz sakin bi balayı gecirmek isteyenler için ideal.

cok tesekkür ederim abant olcak yüzde doksan sagolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…