Aman dikkat

yagmur-2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
156
0
41
Aman dikkat annaler dün öyle bir korku atlattık ki inşallah o korkuyu kimse yaşamaz dün akşam 45 günlük kızımın sancısı vardı yavrum nasıl agladı sormayın dayanamadım iyi gelir diye belki birazda rahatlar diye kimyon kaynattım veriyordum ki çay genzine kaçtı kuzum nefes alamadı hemen ters çevirdim sırtına vurdum yok nefes almıyor hemen kaynanam elimden aldı salladı olmadı ayagından salladı yavrum zor kendine geldi Allahtan kaynanam yanımızdaydı yoksa düşünmek bile kötüo an ben oldugum yerde otura kaldım resmen dondum ayaga kalkıp kızımın yanına gidemedim kendime geldigim zaman delirmek üzereydim Allah kimsenin ama kimsenin başına vermesin sabaha kadar kızımın yanında oturdum hiç uyuyamadım.Şimdi çay vermekten korkuyorum o an aklıma geldikçe aglıyorum Allah kuzumu bize bagışladı aman sizlerde dikkat edin arkadaşlar çok zor bir durum.

ayy canim yaa büyük geçmiş olsun allah korumuş yavrunu ama böyle şeyler olacak küçük çocuk bunlar süttende ani şeyler oluyo soğuk kanliliğimizi koruyup evladimiza yardim etmek zorundayizzz..yinede allah hiçbirimizi böyl şeylerle karşilaştirmasin..

ro_se17 teşekkür ederim canım amin inşallah kimse yaşamaz evet soguk kanlı olmak gerekiyor normalde soguk kanlıyımdır ama işin ucunda evladın olunca soguk kanlı olunmuyormuş

cnm çok geçmiş olsun zor ama böyle anlarda soğukkanlı olmak lazım ...Allah yardımcımız olsun...öyle böyle büyüyecekler napalım...

cok cok gecmis olsun .. dilerim böyle birseyi tekrar yasamak zorunda kalmazsin ..dilerim kimse yasamak zorunda kalmaz ..ALLAH KORUSUN!

çok geçmiş olsun yaa annenin yanında olması ne büyük şansmış o anda her ne kadar soğukkanlı olsakta söz konusu bebeklerimiz olunca kitlenip kalıyo insan...bebeklerimiz Allaha emanet...

çok geçmiş olsun canım allah korumuşşş allah kimseye yaşatmasın böle bişiye walla insan o anda napcağını bilemez allah korusunn...

Canim geçmiş olsun canim bende senin gibi panik oluyordum önceleri özellikle banyo yaptirirken insan yaşayarek öğreniyor allah kimseye evlat acisi vermesin soğukkanli olmak lazim gerçekten

cnm geçmiş olsun benm kızımda emerken birden çekiyor sannırım süt boğazında kalıyor dudakları morarıyor kızarıyor ilk olduğunda çok korkmuştum bende senin gibi annem yanımdaydı allahtan, anne diye nasıl bağırdım ev inledi çok korkmuştum ama hemen ters çevirip sırtına vurdum nefes almaya başladı alamasaydı boğazına parmak atardım heralde.allah korusun bebişlerimizi

çok geçmiş olsun. seni en iyi anlayacak kişilerden biriyim sanırım. ben kaybetme korkusunu 1 hafta boyunca yaşadım. kızım ellerimden kayıp gidiyordu nerdeyse. çok şükür ki Allah yavrularımızı bize bağışladı. inşallah kimse böyle bişey yaşamaz. çok zor çooook.

X