amalgam dolgu ve hamilelik

beyons

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2022
4.261
5.861
Mrblar bugün bişey duydum biraz tedirgin etti beni bu amalgam dolgu yani gri siyah olan bu dolguda civa varmış ve hamileliği de cok etkiliyormuş bende 4 aydır hamilelik düşünüyorum olmuyur benimde bi tane o şekilde doldum var yani yıllardır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ama acaba o dolgu mu etkiliyor bu konuda bilgisi olan var mı ?

Benimde kanal tedavisi dolayısıyla öyle bi dolgum var hiç öyle bisey demedi doktorlar bi sıkıntı da yaşamadım

Bekarlıktan beri var bende de. 5 yıl gebe kalamadım ama dolgudan dolayı değil. Dolgudan dolayı olsaydı kızım olmazdı Şükür şuan 13 aylık. Rabbim Gönlünüze göre versin inşallah kucağınızı boş bırakmasın. 🤲🏻🌺

Bekarlıktan beri var bende de. 5 yıl gebe kalamadım ama dolgudan dolayı değil. Dolgudan dolayı olsaydı kızım olmazdı Şükür şuan 13 aylık. Rabbim Gönlünüze göre versin inşallah kucağınızı boş bırakmasın. 🤲🏻🌺
maşaallah allah bağışlasın sizinde siyah doldu mu bende de bekarlıktan beri var zaten ilk defa böyle bişey duydum o yüzden söksem mi diye düşünüyordum 4 aydır çocuk istiyorum ama olmadı neyse hayırlısı diyelim 🙏

maşaallah allah bağışlasın sizinde siyah doldu mu bende de bekarlıktan beri var zaten ilk defa böyle bişey duydum o yüzden söksem mi diye düşünüyordum 4 aydır çocuk istiyorum ama olmadı neyse hayırlısı diyelim 🙏
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Evet gri siyah arasında bişey. 1 yıl içinde olmazsa eğer doktora gidersiniz. Kafanıza takmayın stresten uzak durun. Stres de engel gebeliğe inşaAllah olur en kısa zamanda. 🌺🤗

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Evet gri siyah arasında bişey. 1 yıl içinde olmazsa eğer doktora gidersiniz. Kafanıza takmayın stresten uzak durun. Stres de engel gebeliğe inşaAllah olur en kısa zamanda. 🌺🤗
tşk ederim canım sizde baya beklemişsiniz benim yaşımda biraz var 35 yaş o yüzden 1 yılı beklemem gecen gittim normal muayene etti bı sıkıntı cıkmadı degerlerde normal dr bi 4 ay daha bekle olmazsa gel dedi bakalım artık senin nasıl oldu 5 yıl sonra tedavi mi gördün yok kendiliğinden mi oldu yaptıgın kullandıgın bişey oldu mu

tşk ederim canım sizde baya beklemişsiniz benim yaşımda biraz var 35 yaş o yüzden 1 yılı beklemem gecen gittim normal muayene etti bı sıkıntı cıkmadı degerlerde normal dr bi 4 ay daha bekle olmazsa gel dedi bakalım artık senin nasıl oldu 5 yıl sonra tedavi mi gördün yok kendiliğinden mi oldu yaptıgın kullandıgın bişey oldu mu
Benim tiroitlerden dolayı 5 yıl boyunca olmamış. O kadar gittik tahliller herşey yapıldı ama tiroitlere dikkat edilmemiş hiç 5 yıl boyunca. Sonra ben yorgunluk halsizlik ve kilo şikayetiyle gidince öğrendim ki tiroitlerim yavaş çalışıyomuş. İlaç kullanmaya başladım. Doktorum hergangi bi sorunun yoksa ilacını düzenli kullanırsan hamile kalırsın dedi. Dediği gibi de oldu çok şükür 🤲🏻 Rabbim aizede tez zamanda nasip etsin inşaAllah hayırlısıyla. 1 yıldan sonrası infertilite sayılıyor. 1 yıla kadar gamike kalabilirsiniz. Kilo probleminiz felan yoksa yumurtlama günlerini değerlendirmeye bakın derim. Gün aşırı deneyin yumurtlama döneminde. Rabbim hayırlısını versin 🌹💕

Zararı noktasında yorum yapamam ama bir diş hekimine giderseniz eski dolgunuzu çıkarıp yeni ve beyaz renkte dolgu yapacaktır.

X