Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu AMA BENİM EVİM ÇOOOKK GÜZELKİİİİİİ

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
çok güzel olmuş evin sağlıklı, mutlu, huzurlu bi şekilde yaşayın inşallah. bende salondaki pembe fon biraz açığı olsaymış daha iyi dururmuş diye düşündüm. ama gerçekten çok güzel dizmişsin evinizi hayırlı olsun :)

alamayı düşünüyorm arkadaşlar nası

Eklentiler

• 10996771_592084004259769_5270596677104458823_n.jpg
    10996771_592084004259769_5270596677104458823_n.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 149
baaaayyyyılllllldımmmmmmmmmmmmm

Allah agız tadıyla oturmanızı nasıp eder inşallah:nazar:

aaa bu evi instagramda görmüştüm çok beğenmiştim dizaynını demek sizinmiş güle güle aşkla oturun kullanın eşyalarınızı inşaAllah. Koltuk takımını nerden aldığını öğrenebilirmiyim rica etsemm

aaa bu evi instagramda görmüştüm çok beğenmiştim dizaynını demek sizinmiş güle güle aşkla oturun kullanın eşyalarınızı inşaAllah. Koltuk takımını nerden aldığını öğrenebilirmiyim rica etsemm
ama ben instagramda hiç paylaşmadımki resim nerden gördüğünü söylermisin cnm yada özelden ling atarmısın

ve buda evimin mor oturma odası ve devamııı
Evini sirf pembe ve mor tonunda dosemissin cokda guzel olmus arkadasim huzurlu saglikli mutlu gecim diliyorum ve bir soru sormak istiyorum bende mutfagimi degistirmk istiyorum senin mutfagin kdar buyuk .dusuncemdeki model senin mutfaginin aynisi yanliz merak ediyorum dolabin alt kismi koyu renk leke veya el izini belli ediuomu benim iki tane kucuk cocugum varda :) surekli elleriyle dokunuyolar cekmecelerimi surekli karistirirlar benimle yemek yapmak icin :-D

Evini sirf pembe ve mor tonunda dosemissin cokda guzel olmus arkadasim huzurlu saglikli mutlu gecim diliyorum ve bir soru sormak istiyorum bende mutfagimi degistirmk istiyorum senin mutfagin kdar buyuk .dusuncemdeki model senin mutfaginin aynisi yanliz merak ediyorum dolabin alt kismi koyu renk leke veya el izini belli ediuomu benim iki tane kucuk cocugum varda :) surekli elleriyle dokunuyolar cekmecelerimi surekli karistirirlar benimle yemek yapmak icin :-D
ewt cnm el izi kalıyo maalesef ama benim gibi kullanımdan çok görsele önem veriyosan yaptır derim.nolcak yani bi camsil bi bez silersin olur biter

salondaki beyaz pembe koltuk takımınızı çok beğendim ben de böyle bir takım istiyorum ama hiç bir yerde göremedim markasını merak ettim açıkcası :KK45:

Oturma odasi cok tatliymis.
Rengarenk cicek bahcesi gibi.
En guzel gunlerde oturun insallah <3

X