Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydınlar :KK200:
Maaşlarınız hayırlı olsun bayanlar :KK25:
Bana 2 gündür para Yok eşimden :cry:
Ben verileni direk zulaya koyuyorum o dA verdim var diye vermiyor:KK16:
Bikac gün brkle o zaman.. erkekler oyle. Verdim ya der vermezler hemen :KK70:

Günaydın hanımlar hayırlı Cuma'lar :KK200: eşimin maaştan bize zırnık kalmadı :KK34: bu ay komür ve aidat kesilmeye başlamış 500 tl 200 de kira kesilmiş .. kredi kartı 1200 kredi ödemesi 2100 benim kredi kartı 250 faturalar 300 bana da kala kala 100 tl harçlık kaldı iflas bayrağını çektik :KK31::KK70: olsun buna da şükür :KK22: bugün beşi bi yerde yaptırıcam kızlar bugun teslim alırsam resmini atarım 100 liradan kalanını da kumbişe atıcam önümüzdeki ayın 15 ine kadar başka atamam

buralarda yeniden takılmaya başlayınca buralarda ilk birikime başladığım zamanki gibi bi şevk geldi ya.. :KK70: sizleri okurken daha ne yaparım da kumbaralarıma para atarım derdindeyim.. doğru duydunuz kumbaralarım.. 3 tane var :KK70:

aayyyy bende de 3 tane var. salona ve oğlumun odasına dekoratif amaçlı koydum eski nostaljik araba vosvos şeklinde kumbaralrda. bide benim odamda testi şeklinde var o da ana kumbara :rolleyes: hiçbiri dolmuyor ama bozuklarımı hep minibüste kullanıyorum yaaa

Günaydın hanımlar hayırlı Cuma'lar :KK200: eşimin maaştan bize zırnık kalmadı :KK34: bu ay komür ve aidat kesilmeye başlamış 500 tl 200 de kira kesilmiş .. kredi kartı 1200 kredi ödemesi 2100 benim kredi kartı 250 faturalar 300 bana da kala kala 100 tl harçlık kaldı iflas bayrağını çektik :KK31::KK70: olsun buna da şükür :KK22: bugün beşi bi yerde yaptırıcam kızlar bugun teslim alırsam resmini atarım 100 liradan kalanını da kumbişe atıcam önümüzdeki ayın 15 ine kadar başka atamam

Kostebekpasta Kostebekpasta
Beşi bir yerdenin fotosunu isterizzz wuhhu....
Ben boşuna demiyorum parıl Parıl parlıyor benim altın kısçelerim diyeee....

Beş buçuk ay sonra
Normal doğum du sezeryan olsaydı okadar erken düşünmezdim herhalde
Çok şükür her şey yolunda gitti

bende 1,5 ay önce ölü doğum yaptım normal olarak aklım çok karışık herkez birşey diyor siz neden erken doğum yapmştınız hatırlatmakta istemiyorum lütfen kusura bakmayın.

maşallah canım allah bereket versin sen çalışıyormusun birde lojmanda mı kalıyosunuz kiranız az kömür falan pahalı :)

Maaşı aldığım gibi 1400 lira gitti bile

kız zaten kaç para maaş alıyonuz maşallah ben 1500 alıyorum özel sektör yeni girdim öleyim ben ya :KK70:

aayyyy bende de 3 tane var. salona ve oğlumun odasına dekoratif amaçlı koydum eski nostaljik araba vosvos şeklinde kumbaralrda. bide benim odamda testi şeklinde var o da ana kumbara :rolleyes: hiçbiri dolmuyor ama bozuklarımı hep minibüste kullanıyorum yaaa
Benimde kitap icin telefon icin ve dedigin gibi ana kumbara :) bu aralar cok kitap aliyorum ister istemez cok para gidiyo

maşallah canım allah bereket versin sen çalışıyormusun birde lojmanda mı kalıyosunuz kiranız az kömür falan pahalı :)

kız zaten kaç para maaş alıyonuz maşallah ben 1500 alıyorum özel sektör yeni girdim öleyim ben ya :KK70:

Sorma ya
1400 ihtiyaç kredisi
1000 araba kredisi
1500 yaklaşık kredi kartı
350 bes
150 temizlikçi

Olsun canım. Allah bereket versin gene de

Benimde kitap icin telefon icin ve dedigin gibi ana kumbara :) bu aralar cok kitap aliyorum ister istemez cok para gidiyo

Ben de eskiden çok kitap alıyordum da artık bıraktım

Evet cnm ben kamuda çalışıyorum ama su an aylıksız izindeyim eşimin maaşıyla idare ediyoruz ..lojmandayım cnm

Olsun canım. Allah bereket versin gene de

Ben de eskiden çok kitap alıyordum da artık bıraktım
Bende artik ikinci el aliyorum letgodan sahaflardan filan.... begenmediklerim olursa onlari bende hemen elden cikarmaya calisitorum satiyorum filan.. onlarin parasini da kitap kumbarasina atiyorum

X