Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Günaydın hayırlı cumalar .. nasılsınız hanımlar görüşmeyeli :KK54: ben aılemin yanında olduğum için giremiyorum malum WiFi Yok burda .. 2 ay daha böyle gitçek .. maşallah altınlar paylaşılmış Allah bereket versin :nazar: bende paylaşım size motive olsun :KK48: birikim adına akmasada damlıyor eşim gelince arabayı değişcez o yüzden bozulacak hepsi sağlık olsun tekrar biriktirriz inşallah :KK74:

bir çengelli iğneni alırım :KK70:D:KK70:

Motive olsun :p

Eklentiler

• IMG_1572.JPG
    IMG_1572.JPG
    46,2 KB · Görüntüleme: 136
-Selene -Selene
Güle güle kullanın maşallah :nazar:

buzmavileylak buzmavileylak
İlahi güldürdün beni canım :-)
Teşekkür ederim canım ♡

Kızlar şimdi eşimle konuştum bu durumu, gram altın alalım toplam 8 gram (bin liralık) alalım, bi sonraki ayda da onu bi bileziğe tamamlayalım daha karlı olur dedi, sizce gerçekten daha mı karlı olur?

İnşallah ben de anlarım ya. Sürekli aklımda bir şeyler almak var. Çizmem yok mesela ama karda kışta dışarı çıkmıyorum spor ayakkabıyla idare edebilirim ama almak istiyorum şık bir çizme. Çantamın sapı koptu geçen gün. Evde başka çantalar var ama o formda yok. En kullanışlı oydu. Ona benzer çanta alasım var. Zayıfladım pardesum bol geliyor daraltsam da olur ama pardesu alasım var. :mad: var da var yani.
ben de öyle ihtiyaçları düşünüyorum bitmiyor ama yavaş yavaş ertleyerek alıyorum birşeyler vaktim de yok pek ondan da alamıyorum gerçi ama vaktim olsa en uygun yerleri dolaşıp alırdım :KK66:

Biz kadınları allah nasıl yarattıysa bazen ben bile hayret ediyorum... Ne kadar narin olsak da aşırı güçlü taraflarımız da var...
kesinlikle canım ben böceklerden korkan biri olarak geçen gün kızıma arı yaklaştı onu öldürüvermişim kayınvalidem bile şok oldu :KK70:

Günaydın hayırlı cumalar .. nasılsınız hanımlar görüşmeyeli :KK54: ben aılemin yanında olduğum için giremiyorum malum WiFi Yok burda .. 2 ay daha böyle gitçek .. maşallah altınlar paylaşılmış Allah bereket versin :nazar: bende paylaşım size motive olsun :KK48: birikim adına akmasada damlıyor eşim gelince arabayı değişcez o yüzden bozulacak hepsi sağlık olsun tekrar biriktirriz inşallah :KK74:
maşallah canım senin altınlarına da merak etmiştik seni. bu arada çengel iğne iyi fikirmiş ben de sallanıp duran çeyreklerimi takayım çengele.

Motive olsun :p
oldu valla :KK66: allah arttırsın

Bekliyoruz canım bugün aldım dediğin günü hadi inşallah...
Kostebekpasta Kostebekpasta altınların parıl Parıl parlıyor canım bozdurma bence kıyma onlara kredi falan basvurun.. Ben altın bozmaya kıyamıyorum
Cnm biz krediye karşıyız ya hatta bi kredimiz var onu kapatma çabasındayız ama kısa vadede zor görünüyor :KK61:

ben de öyle ihtiyaçları düşünüyorum bitmiyor ama yavaş yavaş ertleyerek alıyorum birşeyler vaktim de yok pek ondan da alamıyorum gerçi ama vaktim olsa en uygun yerleri dolaşıp alırdım :KK66:

kesinlikle canım ben böceklerden korkan biri olarak geçen gün kızıma arı yaklaştı onu öldürüvermişim kayınvalidem bile şok oldu :KK70:

maşallah canım senin altınlarına da merak etmiştik seni. bu arada çengel iğne iyi fikirmiş ben de sallanıp duran çeyreklerimi takayım çengele.

Amin inşallah hepimizinki arttırsın :p

Tak cnm tak bende burayı özlüyorum ama 2 ay daha böyle gitçek artık

X