Altın biriktirmeye başlıyoruzz

Valla bizde böyle canım farklar da aynı günde yatıyo her seferinde bordromdan fazla oldugunu görünce hesabımda birde internwt bankacılığından detaylara baktım kurumum sağolsun aynı gün yatırmış :21::halay:
Bizde maaşların yatması bekleniyor.. ilk defa duydum bu şekilde erken yattığını.. bereketli olsun o zaman :)

Ne güzel kızlar, hep hayalımdi öğretmen ya da polis olmak.
Maddi imkansızlık yüzünden ben hiç Türkiye de okuyamadım.
Orta 2 de Bulgaristan dan gelip hemen işe başladım.
Ortaokulu ve Lise'yi açıköğretim den aldım.
Memurluk da hayal olarak kalacak işte.
32 yaşında yım 2016 kpss önlisan a girdim
Hiç ders çalışmadan 68 aldım.
Ama farketmez 90 da alsam,lise düz gözüküyor pek biryere girme şansım az.
Zaten yaş da geldi artık.
Öyle işte okuyamamışlık içimde kanayan bir yaradır,gözlerim hep dolar ve yaşlar aynen şuan olduğu gibi.
Ben çok başarılı bir öğrenci idim,hayallerim vardı yalan oldular.
Benimde nasibim böyleymiş.

Bebeğim 14 aylık :)) o ilk 3 saatlik izin için mümkün de canm ben 1.5 saatlik izni kullanıyorum şuan.onu da akşam erken çıkarak kullanıyorum evim de yakın olunca öğle arası da eve geliyorum :)
Benim oğlum 6 aylık 15 gün sonra işe baslıcam öğlen kaçta çıkarım

Ne güzel kızlar, hep hayalımdi öğretmen ya da polis olmak.
Maddi imkansızlık yüzünden ben hiç Türkiye de okuyamadım.
Orta 2 de Bulgaristan dan gelip hemen işe başladım.
Ortaokulu ve Lise'yi açıköğretim den aldım.
Memurluk da hayal olarak kalacak işte.
32 yaşında yım 2016 kpss önlisan a girdim
Hiç ders çalışmadan 68 aldım.
Ama farketmez 90 da alsam,lise düz gözüküyor pek biryere girme şansım az.
Zaten yaş da geldi artık.
Öyle işte okuyamamışlık içimde kanayan bir yaradır,gözlerim hep dolar ve yaşlar aynen şuan olduğu gibi.
Ben çok başarılı bir öğrenci idim,hayallerim vardı yalan oldular.
Benimde nasibim böyleymiş.

Canım ya içim sızladı gözlerim doldu inan ki ama seninde dediğin gibi nasip böyleymiş rabbim inşallah çocuklarını gönlünce okutabilmeyi nasip eder :KK68:
Bende daha farklı bi iş hayal ediyordum ama benimde nasibimde bu varmış bi yerden kapatan allah başka bi yerden açıyo nasip kısmeti sen gönlünü ferah tut canım başka yerden illaki bi hakkın vardır allah katında :KK52:

nora2010 nora2010 bursadayim annemlerin yazliginda suanda ve burasi bulgaristan gocmenleriyle dolu cok caliskanlar cok ddidinmisler hepsi sifirdan kurmus hayatinj turkiyede sende oylesin gibi geliyor yorunlarindan anliyorum. Bence 2018 kpss.yede hazirlan Allah emeklerin karsiligini verir insallah. Hic unmadigin yerden kapi acilir.
k a h v e k a h v e canim belki bu yatan iki sinava girdim onun parasidir.

nora2010 nora2010 bursadayim annemlerin yazliginda suanda ve burasi bulgaristan gocmenleriyle dolu cok caliskanlar cok ddidinmisler hepsi sifirdan kurmus hayatinj turkiyede sende oylesin gibi geliyor yorunlarindan anliyorum. Bence 2018 kpss.yede hazirlan Allah emeklerin karsiligini verir insallah. Hic unmadigin yerden kapi acilir.
k a h v e k a h v e canim belki bu yatan iki sinava girdim onun parasidir.
Canım doğru bizde 0dan başladık hayatımızı kurmaya.
Sene 1999 borçla geldik buraya o zamanın parası 6000 mark şimdinin parası belkide 30 bin borçla.
Ve sadece üstümüzde ki kiyafet lerle.
Baba yok,ev yok vatandaşlık yok.
Şimdi herşeyimiz var,ama babam hala yok.
4.5 sene önce gerçekten öldü.

Sağ
Canım ya içim sızladı gözlerim doldu inan ki ama seninde dediğin gibi nasip böyleymiş rabbim inşallah çocuklarını gönlünce okutabilmeyi nasip eder :KK68:
Bende daha farklı bi iş hayal ediyordum ama benimde nasibimde bu varmış bi yerden kapatan allah başka bi yerden açıyo nasip kısmeti sen gönlünü ferah tut canım başka yerden illaki bi hakkın vardır allah katında :KK52:
Teşekkür canım anlık duygu yoğunluğu yaşıyorum okul eğitim iş söz konusu olduğunda.
Amin Rabbim hayırlı kapılar açsın hepimize :KK66:

nora2010 nora2010 bende bulgaristan göçmeniyim
89 da geldik ben 4 yaşında iken.
Hemde kimbilir annem babam ne zorluklar çekti çünkü ablam 8 yaşında kardesimi de 7 aylık bebek imiş.
Ben çocukluğumda tamam okudum gönderildik ama annem babam hep çalışıyordu diye hatırlıyorum.
Ben birinci sınıfta beslenmemi bile kendim hazırladım düşün.
Bir anım var aklımda hiç unutmam arkadaşımın annesini evin hizmetçisi sanıyordum. Her sabah onu hazırlayıp el sallayıp gönderdiği için.
Çocukluk işte.
Ama biliyorum ki annem de babam da o zamanlar çalışmasa bugün durumları böyle iyi olmazdı. Ikisini de çok seviyorum.

Sen sanırım daha geç göç edenlerdensin kader kısmet hayırlısı böyle imiş Canım....

nora2010 nora2010 bende bulgaristan göçmeniyim
89 da geldik ben 4 yaşında iken.
Hemde kimbilir annem babam ne zorluklar çekti çünkü ablam 8 yaşında kardesimi de 7 aylık bebek imiş.
Ben çocukluğumda tamam okudum gönderildik ama annem babam hep çalışıyordu diye hatırlıyorum.
Ben birinci sınıfta beslenmemi bile kendim hazırladım düşün.
Bir anım var aklımda hiç unutmam arkadaşımın annesini evin hizmetçisi sanıyordum. Her sabah onu hazırlayıp el sallayıp gönderdiği için.
Çocukluk işte.
Ama biliyorum ki annem de babam da o zamanlar çalışmasa bugün durumları böyle iyi olmazdı. Ikisini de çok seviyorum.

Sen sanırım daha geç göç edenlerdensin kader kısmet hayırlısı böyle imiş Canım....
Allah anne babalarımızdan razı olsun .. dünyanın düzeni işte onlar bizim için çalıştı bizde çocuklarımız için rabbim acılarını yasatmasın sağlık sıhhat versin

X