Rüya Yorumları altı üstü bir rüya ama..

zipppirr

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2013
5
0
gece bir rüya gördüm ve uzun zamandır ilk defa bir rüyadan ve bana hissettirdiklerinden bu kadar etkilendim. rüyamda gerçek hayatta hiç tanımadığım, görmediğim bir adamla sevgiliyiz. rüyamda onu çok sevdiğimi biliyorum bunu hissediyorum. bir yerde otururken onu yanağından öpüyorum ve çok ilginç hissediyorum deli gibi sevdiğimi hissediyorum kalbimin atışını hissediyorum rüyamda. sonra evlenmeye karar veriyoruz ve ben uyandım ama inanılmaz etkisinde kaldım rüyanın ve bana hissettiklerinin. sanki öyle biri vardı gerçekten hayatımda ama hafızam silinmiş gibi. gerçekmiş gibi. aranızda bu tür bir şey yaşayan hiç oldu mu ?

Ben yasadim.Benzer bi ruya.Tanimadigim adam.Neredeyse bir yil oldu.Ama hala unutmam ruyami.O kadar gercek hislerdiki.Ama bilincalti oldugunu dusunuyorum.Tanimadigimiz yuzleri ruyada goremiyormusuz.

evet öyleymiş daha önceden gördüğümüz insanları görebilirmişiz ama kesinlikle öyle birini hatırlamıyorum ya çok tuhaf bi his. etkisini atamadım üzerimden hala.

evet öyleymiş daha önceden gördüğümüz insanları görebilirmişiz ama kesinlikle öyle birini hatırlamıyorum ya çok tuhaf bi his. etkisini atamadım üzerimden hala.
Cok iyi anliyorum seni.Ya tabi biz hatirlamadigimizi zannediyoruz ama bir gunde bile kac kisiyi goruyoruz.Illa biyerden hafizamiza kazinmistir.

gece bir rüya gördüm ve uzun zamandır ilk defa bir rüyadan ve bana hissettirdiklerinden bu kadar etkilendim. rüyamda gerçek hayatta hiç tanımadığım, görmediğim bir adamla sevgiliyiz. rüyamda onu çok sevdiğimi biliyorum bunu hissediyorum. bir yerde otururken onu yanağından öpüyorum ve çok ilginç hissediyorum deli gibi sevdiğimi hissediyorum kalbimin atışını hissediyorum rüyamda. sonra evlenmeye karar veriyoruz ve ben uyandım ama inanılmaz etkisinde kaldım rüyanın ve bana hissettiklerinin. sanki öyle biri vardı gerçekten hayatımda ama hafızam silinmiş gibi. gerçekmiş gibi. aranızda bu tür bir şey yaşayan hiç oldu mu ?

Aynen buna benzer bir rüya görmüstüm, hatta rüyamda nisanimiz bile olmustu. Buraya senin sordugun soruyu sordum. Ama konumu direk Rüya tabiri bölüme tasidilar ve kimse konumu görmedi :KK12:

Uyaninca cok güzel bir his, acaba rüyam gercek olurmu diye düsünüyor insan, ama simdilik daha gerceklesmedi, beklemedeyim ... :KK70: :KK70:

Bende o tarz bir rüya gormustum.bekardim o zaman ve hayatımda kimse yoktu..rüyamda tanimadiğim biriyle büyük bir aşk yaşamistim. Elini tutup heyecanlaniyordum, gözlerine bakiyordum falan.çok çok duygu dolu ve guzeldi.gerçek gibiydi..hatta uyandiğimda üzülmüş ve günlerce düşünmüştüm..duygusal boşluktan ve sevilme isteğinden ileri geliyor sanırım bu tarz rüyalar..

Aynen buna benzer bir rüya görmüstüm, hatta rüyamda nisanimiz bile olmustu. Buraya senin sordugun soruyu sordum. Ama konumu direk Rüya tabiri bölüme tasidilar ve kimse konumu görmedi :KK12:

Uyaninca cok güzel bir his, acaba rüyam gercek olurmu diye düsünüyor insan, ama simdilik daha gerceklesmedi, beklemedeyim ... :KK70: :KK70:
Gercek olabilir mi diyosun yani:KK23:

Bende bekarken ruyamda suliyeti belirsiz bir adamla yagmur altinda bir site ici bos daireye geliyoruz yuksek baya.. asagi manzariyi seyrediyoruz..
Simdi o suliyetle evliyim ve site ici ve sifir..ruyamda gordugum evimdeyim cok sukur:)
Bazen ruyalar anlam tasiyor bazen birebir cikiyor..zaman

Bende o tarz bir rüya gormustum.bekardim o zaman ve hayatımda kimse yoktu..rüyamda tanimadiğim biriyle büyük bir aşk yaşamistim. Elini tutup heyecanlaniyordum, gözlerine bakiyordum falan.çok çok duygu dolu ve guzeldi.gerçek gibiydi..hatta uyandiğimda üzülmüş ve günlerce düşünmüştüm..duygusal boşluktan ve sevilme isteğinden ileri geliyor sanırım bu tarz rüyalar..

işin ilginç tarafı 5 senelik bir ilişkim olması. ama son zamanlarda kendimi o kadar yalnız kenara itilmiş sevilmeyen biri olarak hissediyorum ki ( hem sevgili hem arkadaş sebepli) belki de ondan böyle oldum bilmiyorum.

Gercek olabilir mi diyosun yani:KK23:

Aslinda rüyalarin gercek olacaginan inanmiyorum, ama yinede umut ediyorum. Bir kac defa rüyamda buna benzer seyler gördüm ve her seferinde o kisinin yüzünü görmüyordum ama arkadan Sarisin ve Kumral arasi oldugunu görüyorum. Gercekte hep esmerlerden hoslanirim ama niye rüyalarimda hep ayni kisi var bilmiyorum :KK64:
Belkide gercektende bilinc altin benimle oyun oynuyordur :KK45:

Rüyamızda hiç tanımadığımız daha önce görmediğimiz kimseyi görmemiz mümkün değilmiş.
Siz tanımıyorum diyorsunuz ama mutlaka daha önce bir yerde görmüşsünüzdür, tv net metro vs vs.
İdealindeki erkek demek ki :KK48:

Rüyamızda hiç tanımadığımız daha önce görmediğimiz kimseyi görmemiz mümkün değilmiş.
Siz tanımıyorum diyorsunuz ama mutlaka daha önce bir yerde görmüşsünüzdür, tv net metro vs vs.
İdealindeki erkek demek ki :KK48:

yüzünü hatırlamıyorum sadece saçlarını ve ten rengini hatırlıyorum. sarı saçlı beyaz tenliydi. ama çok yakışıklı olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum sadece. aslında bu kadar etkisinde kalmamın sebebi rüyada hissettiklerim. kalbimin atışını hissettim resmen çok ilginçti belki ilk defa rüyamda böyle bişey yaşadım diye böyle oldum bilmiyorum.

Bende bekarken ruyamda suliyeti belirsiz bir adamla yagmur altinda bir site ici bos daireye geliyoruz yuksek baya.. asagi manzariyi seyrediyoruz..
Simdi o suliyetle evliyim ve site ici ve sifir..ruyamda gordugum evimdeyim cok sukur:)
Bazen ruyalar anlam tasiyor bazen birebir cikiyor..zaman

Ohhh masallah, darisi tüm bekarlarin basina :nazar::nazar::nazar:

Aslinda rüyalarin gercek olacaginan inanmiyorum, ama yinede umut ediyorum. Bir kac defa rüyamda buna benzer seyler gördüm ve her seferinde o kisinin yüzünü görmüyordum ama arkadan Sarisin ve Kumral arasi oldugunu görüyorum. Gercekte hep esmerlerden hoslanirim ama niye rüyalarimda hep ayni kisi var bilmiyorum :KK64:
Belkide gercektende bilinc altin benimle oyun oynuyordur :KK45:
Ayni sekilde bende yuzu net hatirlamiyorum.Bikac ozelligi aklimda sadece.Ve birden cok kez gordum ruyamda.Bilincaltim oyun yapiyosa cidden hos degil ama boyle guzel oyun mu olur:KK37:.Gerci ben goreli baya oldu ya benim is yas:KK70:.

Ayni sekilde bende yuzu net hatirlamiyorum.Bikac ozelligi aklimda sadece.Ve birden cok kez gordum ruyamda.Bilincaltim oyun yapiyosa cidden hos degil ama boyle guzel oyun mu olur:KK37:.Gerci ben goreli baya oldu ya benim is yas:KK70:.

Benimkide baya yas gibi, ilk gördügümde 5 sene önceydi :KK70:
O zaman gördügümde yeni tanisip, birbirimizi seviyorduk. Simdi gördüklerimde nisanlaniyoruz. Rüya rüya degil sanki, Dizi bölümleri :KK70::KK70:

Ama hep ayni özelliklere sahip bu kisi 5 senedir :KK64:

Bende buna benzer bi ruya gordum 1 sene felan once.
Hislerimi, kalbimin atisini hatirlamiyorum.
Ama bi ismi cok iyi hatirliyorum.
Nisan davet kartlarimizda benim adim ve birinin bas harfi vardi. Yani mesela sapsik58(ben) & M.....
M harfini dusundum dusundum kim olur diye. Etrafimdakilerden yola cikarak mustafa ismini dusndum.
Tabi dusununce mustafaylami evlenicem acaba ben frlan diye.
Bi baktim benim yaslarda(21) sandigim oglan 27 yasindaymis ve madde bagimlisiymis.
Mustafa olamaz o M harfi o kesin.
Ama hala arayistayim...

Güzel rüyaymış valla , ben de şöyle kendimi miami adaların da tatilde görsem fena olmazdı yemeğimi getirsinler şezlonga ohh.
En nihayetinde rüya ama o kadar.

madem bu kadar kalabalığız, rüyada gördüğümüz kayıp sevgililerimiz için bir kulüp dernek kuralım belki buluruz :KK70:

Benimkide baya yas gibi, ilk gördügümde 5 sene önceydi :KK70:
O zaman gördügümde yeni tanisip, birbirimizi seviyorduk. Simdi gördüklerimde nisanlaniyoruz. Rüya rüya degil sanki, Dizi bölümleri :KK70::KK70:

Ama hep ayni özelliklere sahip bu kisi 5 senedir :KK64:
Benim dizi sezon finali yapti.Ilerleyen bolumlerde bizde bi yuzuk taksak keske:KK70:.Benim de hep ayni kisi ya keske bi isim falan duysaydim arar bulurdum valla :KK70:

X