Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

ben buna cvp veremicem.eski hali 2 cmdi yumuşaklığı ya da sertliği olmaz ki öylesinin.bilen arkadaşlar cvp verebilir mi?

ya nasıl 5 cm yapabildin cidden şaşırdım ! benımde 3 cm mı ne ama şekli zaten küçük yuvarlak olsa hadi yine iyi .. Ama büyütücem koydum kafama masaj baya korkuttu bıraktım ahilla
dermokilin kremını alıcam dışarı çıkınca ve şerbetçiotu kremı hazırlıycam bunu yapmıştım ben 3 gun falan kullandım ama regl haftama denk gelmişti bıraktım bıttıkten sonra tekrar kullanırım gelişme olursa farkederim hemde avonun bi kremıyle yaptım o ot falan kızarttı hep allerji gibi bişey oldu diye bırakmıştım işte, hayıtta alıp çayını içerim diyorum bi dışarı çıksam halledicem hepsini ya..

Hayiti ben de çok okudum.hatta acık acık bu konuyla ilgili adına bakıldığında bilgi veren tek ot desem yeridir.ama ben bulamadım.serbetci otu da büyüme yapıyor ama geçici...bir çok yerde geçici göğüs büyütücü kremlerde kullanıldığını okudum.mersin yağı falan yazan da vardı ama bana en mantıklı gelen çörek otu yağı oldu.peygamberimiz bile ölümden başka her derde deva olduğunu söylemiş.

cok teşekkür ederim inşallah iyi sonuçlar alırız yaptığımıza değer )

Kizlar hayit tohumunu bende 22 gun kadar her aksam yatmadan once ictim ve bnde etki etmedi birde okadar acimsi kötû tadina ragmen birakmadim yinede banamisin demedi yarim torbasi bitti tohumun birde almanyada zor buldum bunu eczanelerin tumunu arayip birini ikna edebildim baska bi sehirden getirmislerdi bnde gidip almistim ,, zaten bu tohumun adet sancilarina iyi geldigini okumustum eczacilardan istedigimdede gogus buyutmek icin istiyorum demedim diyemedim artik agri kesici kullanmak istemiyorum agrilarim icin bu tohumun cayini hazirlayip icicen dedim gogus buyutmedi ama gercekten adetim geldiginde bi bardak iciyorum ne agri ne sanci biseycik kalmiyor bunun icin onerebilirim ama soylim tadi fena

ee ahilla sendeki gelişmeler nasıl şu anda ?

bende geçen ölçümde milim büyüme yoktu.sanki bu hafta da yok gibi ama içleri doldu gibi geliyor.dokununcaa daha diri duruyorlar.

rezeneyi bile zor içiyorum hayıtı düşünemiyorum :s

kızlar bene bugün başladım bakalım neler olacak

gelişmleri bende yazarm buraya :)

hadi bakalım,faydalı olur inşaallah :))

kızlar ben ökse otunun faydası oluyormuş diye okudum 75 den 80 e çıkan olmuş, siz de duydunuz mu etkisi ile ilgili bişeyler??
bu arada ben devam ediyorum henüz fark yok ama biraz daha şansımı deneyeceğim inşallah :s

hangi yağlarmış bunlar neymiş ben ilk sayfaları biraz okudum ama bi anlam veremedim ??
bende başlamak istiyorum da

hangi yağlarmış bunlar neymiş ben ilk sayfaları biraz okudum ama bi anlam veremedim ??
bende başlamak istiyorum da

canım çörek otu yağıyla masaj yapıyoruz.bi de günde iki varkit rezene çayı içiyoruz.içine sabah üç damla çilek aroması akşam da beş damla çörek otu yağı katıyoruz o kadar.

kızlar şaka gibi bişi oldu.şimdi dokununca daha dolgun olduğunu hissediyorum.eee görüntü olarak da değişiklik yok ama bu sabah pazartesiyi beklemeden ölçtüm bi de baktım 79 :s nası yani ya :S hem masaja da devam ediyorum.acaba sıkılaştı diye mi 1 cm gerileme oldu?ve büyüme devam edecek mi?yorumlarınızı bekliyorum lütfen.

ya regl haftanla ilgili olabilir mi acaba ?

bende bişey sorucam kızlar, regl haftalarımda çok büyür benim göğüslerim gerçekten dekolte yapıcak kadar büyüdüğü bile olmuştu inince ağlayacak duruma geliyorum ama işte.. Benim yine acıyo felaket kesin büyüo reglden dolayı diycem ama kızlar daha var ya benım haftama.. Bişeyde kullanmıyorum şuan ama bi umut işte sizce neden böyle oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…