Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

anladım cnm anladım :)
zaten en siniri de hemen küçülmeye başlaması, demek ki kalıcı çözüm değil bu.biz ömür boyu çay içip yağ mı sürücez :)

Kizlar konustugunuzdan ben hicbisey anlamadim ama cok güldüm moraller bayagi düzelmis buna cok sevindim bende bos durmadim serbetci otunu ve cemen tohumunu aldim yine eczaneye getirttim ve yine coook para tuttu ama olsun

250 gr rezene 250 gr cemen tohumunu yarim litre suda demleyip gunde icicem bu sekilde gogusu buyuyen olmus serbetci otununda kremini hazirlicam bide onu uygulicam sizler biraktinizmi

hadi yaa bende hasta oldum diye bıraktım masajla falan uğraşamam dedim ama 1 cmlik büyüme olmuştu bu yöntemler hep geçici mi acaba ??

bırakmadım yinew başladım ama sanırım bırakcam.4 gün ara vermiştim malum durumlardan dolayı.
bi de gündüzleri de çamaşır kullanmıyordum etkilemesin diye.o arayı verdiğim zaman kullanmaya da başladım.
dün yeniden başlamaya karar verdim ama önce ölçüm alayım dedim 76 cme gerilemiş :S şok oldum :s
ben bir boğa burcu olarak nişanlım da koç burcu olarak tilbeye koç burcu bi baş belası diledim

boş verin ya bizimkiler de eiffel kulesi olmasın da 2 katlı apartıman olsun yavvvvvv

hadi yaa bende hasta oldum diye bıraktım masajla falan uğraşamam dedim ama 1 cmlik büyüme olmuştu bu yöntemler hep geçici mi acaba ??

canım hiçbir fikrim yok.neden küçüldüğünü de anlamadım.ama şöyle bişi var.hala destekli 80 b cup sütyeni dolduruyor ve hafiften kabartı var ama anlamadım cm olarak küçülmüş :18:

canım hiçbir fikrim yok.neden küçüldüğünü de anlamadım.ama şöyle bişi var.hala destekli 80 b cup sütyeni dolduruyor ve hafiften kabartı var ama anlamadım cm olarak küçülmüş :18:

en azından 80 i dolduruyo olması bişi ben destekli 75 b cup kullanıyorum doldurmuyo resmen tek istediğim doldurması zaten

en azından 80 i dolduruyo olması bişi ben destekli 75 b cup kullanıyorum doldurmuyo resmen tek istediğim doldurması zaten

canım 75 ya da 80 olması göğüs büyüklüğü değil beden büyüklüğü.göğüs büyüklüğünü cup dediğimiz zımbırtı oluşturuyor.nbb nin 80 b cupı gayet iyi oturuyor şuan üstümde.önceden parmağım da giriyordu aradan çok komikti

onu biliyorum canm da ben sütyeni doldurmuyo demek istemiştim :)

bende koc burcuyum ama benim sevgilim terazi ve benden yana cok memnun demekki tüm koclar kastedilemezzmis serbetciyi hazirlicam cemenide hazirlicam ama formülü unuttum onu ariyorum

biz böyle güldürürüz adamı, anlamasa da :)) canım inşallah faydası olur, gelişmeleri aktarırsın

bende koc burcuyum ama benim sevgilim terazi ve benden yana cok memnun demekki tüm koclar kastedilemezzmis serbetciyi hazirlicam cemenide hazirlicam ama formülü unuttum onu ariyorum

bak işte tipik koç burcu hemen kendini sıyırıp yapar kendini beğenmişliği )

bir adet tilbe arıyorum en acilinden.görenlerin şahsıma özel msj atması rica olunur

Arkadaşlar bu konuda uzuuun süre kafa patlatmış küç ü uzun süre denemiş hatta belki burada bir konudan bileniniz vardır taa bursada bir aktardan bir karışım getirtmiş kullanmıştık tadı iğrençti hepsi kısa süreliğine etkili oldu. Kısa süre diyorum çünkü eski hallerine döndüler öyle hamilelikle falan da büyüdükleri yok 2. bebeğim 1 yaşına girdi emzirme yok foss söndüler :)
Diyeceğim o ki aslında bir önerim olabilir ama buradan yazamıyorum reklama girer. Ben de başlıcam çook umutluyum.

buraya bakmayalı sayfalar baya ilerlemiş hepsini okuyamadım
konuyu açan ahilla arkadaşım en son gelişmeleri yazar mısın hala büyümeye devam ediyor mu?
bende başlamayı düşünüyorum

Canım bana mesaj atabilir misin önerini çok merak
ettim ben de araştırayim biraz.

kitap mi hap mi?

Son gelismeler soyle,79.5 cme kadar cikmisto ama su an gerileme oldu.tuhaf ama dolgunluk ayni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…