Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Almor'un Kına Elbisesi

cok güzelmiş sanada çok yakışmış :) mutlu mutlu giy inşallah

Canim cok kibar ve cok zarif bir elbise sanada cok yakismiss
Cok begendimm

Çok teşekkür ederim ben de .

cok güzelmiş sanada çok yakışmış :) mutlu mutlu giy inşallah

Çok sağolun amin.

çoooooooook güzel yakışmış maşallah :) fizik de güzel olunca tabii :) elbise rengi muhteşem, harika görünüyorsun :)

Çok sağolun.

Hey maaşallah

Harika olmuşş harikaa

Çok sağol canım.

Size çok yakışmış çok asil durmuş üzerinizde şimdiden hayırlı olsun :))

Canmm çok güzel uzun süredir uğrayamıyorum bende evlendi mi yoksa dedim :)) az kaldı senle yaklaşk aynı zamanlardaydı düğünlermz mutluluğn daim olsn inşş

Canmm çok güzel uzun süredir uğrayamıyorum bende evlendi mi yoksa dedim :)) az kaldı senle yaklaşk aynı zamanlardaydı düğünlermz mutluluğn daim olsn inşş

Çok sağol canım henüz evlenmedim 2,5 ayımız kaldı bizim de.

Elbisene bayıldım canm, güle güle giy, merak ettm aaba nerden aldın fiyatı nedir?? Omuz kısmlarına ve rengine bittim harika

Kadıköy'de Bella Bichi diye bir abiye satan mağazadan aldım canım 540 liraya. Normalde elbise straplezdi kol detayını kendim eklettirdim. Çok teşekkür ederim bu arada.

Kadıköy'de Bella Bichi diye bir abiye satan mağazadan aldım canım 540 liraya. Normalde elbise straplezdi kol detayını kendim eklettirdim. Çok teşekkür ederim bu arada.

Tamam canm cevap için teşekkür ederimm güle güle giy

Abiyene bayıldım çok zevkli bir seçim olmuş tebrik ediyorum canım sana da çok yakışmış :Nazar: Kınada sadece abiye mi giyceksin yoksa kına yakılırken bindallı düşünüyo musun?

Son düzenleme:
herşey gönlzce olsuninşş :)

Çok sağolun amin.

Abiyene bayıldım çok zevkli bir seçim olmuş tebrik ediyorum canım sana da çok yakışmış :Nazar: Kınada sadece abiye mi giyceksin yoksa kına yakılırken bindallı düşünüyo musun?

Çok teşekkür ederim. Kınada önce abiye kına yakılırken de bindallı giyeceğim.

Çok beğendim rengi muhteşem :107:

Çok teşekkür ederim.

canım bence çook güzel şık ancak kına için başka bir şey seçerdim ben biraz ağır gibi ama yinede mükemmel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…