Allık önerilerinizi bekliyorum

kinderr

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2014
364
23
34
Allık günlük olarak kullandığım birşey değil ama seviyorum. Şeftali tonları kullandım, pembe tonlarını biraz abartılı buluyorum. Şeftali tonlarında kullanıp memnun kaldığınız markaları ve ton numarası varsa yazabilir misiniz? ( simli parlayan birşey istemiyorum😄 daha doğal tonlar)

Son düzenleme:
Deborah markasinin seftali tonlarinda cok guzel alliklari var hem kalicida dusunebilirsin :KK66:

benim en beğendim şeftali maybelline krem allıkların şeftalisi, simli falan değil, çok doğal ve güzel duruyor, aynı serinin diğer renkleri o kadar başarılı değil ama bence

Allık günlük olarak kullandığım birşey değil ama seviyorum. Şeftali tonları kullandım, pembe tonlarını biraz abartılı buluyorum. Şeftali tonlarında kullanıp memnun kaldığınız markaları ve ton numarası varsa yazabilir misiniz? ( simli parlayan birşey istemiyorum😄 daha doğal tonlar)

alix avien terracota kullanıyorum şeftali tonu.şu an numarasını hatırlamıyorum ama almaya gittiğinizde yardımcı olurlar şeftali tonu deyince.ben de çok doğal durdu.bi de beyaz tenliyim.kalıcılığı da çok iyi terracotta olduğu için.tavsiye ederim.

alix avien terracota kullanıyorum şeftali tonu.şu an numarasını hatırlamıyorum ama almaya gittiğinizde yardımcı olurlar şeftali tonu deyince.ben de çok doğal durdu.bi de beyaz tenliyim.kalıcılığı da çok iyi terracotta olduğu için.tavsiye ederim.

Teşekkür ederim, bende beyaz tenliyim bakıcam dediğiniz markaya

Günaydın, yapısı daha az kimyasal bir şey arıyorsan Body Shop'un yuvarlak allıkları da çok güzel, bir kaç ton şeftali var. bir de tozlaşıp uçuşmadığı için çantana atman daha kolay oluyor ve çok uzun süre dayanıyor :KK34:

YSL allık kullanıyorum.tavsiye ederim.😍

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Youngblood. Benim cildim en iyi kozmetik markalara bile alerjik reaksiyon veriyordu (sivilce, kızarma vs) sadece eczanelerde bulunan bu ürün organik olması dolayısıyla hiç cildime zarar vermedi ve görünümü de çok doğal. Ben pembesini kullanıyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$11.jpg

deborah kullanıyorum bu 4 numarası. çok doğal duruyor ayrıca çok yumuşak bir yapısı var. düşürdüğüm için biraz kırıldı döküldü :)

The balm hot mama olabilir çok pembe değil bana kalırsa ama şeftali de değil gerçi :) denemende fayda olabilir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlim benefit oneririm siddetle hemde. Oje gibi bisey hemde aivi yanaklarina bir iki damla surup yayiyrsun okadar dogal duruyrki sanki elinle sikmissn gibi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Mac peaches, melba, gingerly onerebilirim ha icinde biraz pembelik olan mercan rengi diosan inanilmaz cekici ve tatli duran bi renk onericem mac fleur power mercan pembe birde ben nars in mata hari sini siddetle tavsiye ediorum inanilmaz dogal duran bi pembe 3 kat suruosun yinede palyaco olmuosun ki ben beyaz tenliyim leylak alt tonlu bi pembe almasanda dene derim☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
sephora gul kurusu rengi var tavsiye ederim. Cok pembe degil biraz seftaliyede kaciyo ve cok bakimli duruyor.

mac melba düşünebilirsin. Benim en çok kullandığım melba ve style, style de çok güzel ama altın ışıltıları olan bi allık belki sevemeyebilirsin. Yazın çok güzel oluyor. ama melba her zaman gideri olan bi allık bihter makyajında hep o allık kullanılıyordu

uygun fiyatlı birşeyler arıyorsan canım golden rose ve floormarın terracota allıkları çok kalıcı

X