allık KULLANMAYAN var mı ??

ben beyaz tenliyim azıcık fazla sürsem ibiş gibi oluyorum ve galiba pek beceremiyorum sürmeyi

çok beyaz tenliyim,bu yüzden hemen kızarıyorum,ağlayınca,utanınca,heyecanlanınca vs..
bu yüzden allık kullanmıyorum,gerek duymuyorum,fakat yinede 1-2 allıgım var,lazım olursa diye,biri bebek pembesi,digeride terracota allığım kaydirigubbakcemile2

ben allığa bayılırım hele ki fondötenli makyajda olamazsa olmazım. genelikle şeftali tonu kullanırım. elmacık kemiği çıkık göstermek için ikili allılardan koyu olanı elmacık kemiği altına sürerim açık renkli olanı ise üstüne sürüp karıştırırm.pembeyi ise fondöten kullanmadığım zaman kullanırım. bide tüm yüzüme purda fırçası ile yazları özelikkle bronzer sürerim :eek:

bende kullanmayanlardanım..nıyeyse dogal durmuyor bende surmeyı beceremıyorum...

bende doğuştan allıklı olanardanım. okulda az çekmedim hocalardan valla peçeteyle silmeye çalışıyorlardı suratımı :))

köylü gbi ne demek yhaa :mad:

köylülerii kınamaya mı calıştın yoksa yanlış anlasılmaya meydan vericek kdar devrik bi cümle mi kullandın anlayamadım..
ben köylü deilim ama köylü olan cok yakın ark.larım var ve inan hiç birininde kılcal damarları KÖYLÜ gbi nefret edilcek seviyede deil
ness konuya dönersek ben allık kullanırım bronz tonlar tercihim ama bazen pembe de kullanırım hafif yanık tende cok hoş duruyo

ben de kullanmıyorumm ,, ben sadece şeffaf simli eyeliner kullanırım oda özel bi gn olursa çünkü cildim gayet güsel
okulda beni içeri girerken hep öğretmnler kenara çekerdi:S suratmı ıslak mendillerle silerlerdi ama bşi çıkmazdı
e haliyle benmde hoşuma giderdi :))))))
bazı insanlar yapmayı bilio o ysden makyaj onlra yakışıo ama bazıları :S
allıkta öle herkese yakışmaz bence

ben kullanıyorum..çok değil hafif bi şekilde toprak tonları..zaten buğday tenli olduğumdan abartılı da sürmediğimden doğal durdugunu düşünüyorum fisfisfis:1rolleyes:

Allık kullanıyorum.Pembe,şeftali tonlarında ve kahverengi renkleri tercih ediyorum...
Allık kullanmadığım zamanlarda sevdiğim simli pembe bi rujum var onu sürüyorum şakaklarıma doğru allık gibi duruyo zaten.Hem allık gibi kısa sürede dağılmıo yapışıp kalıyo :eek:

kullanmıyorum.yakıştırmıyorum kendıme.surmeyı mı beceremıyorum ne:)

allık daha genç ve doğl görünmeyi size sunar kızlar:KK66:ama sürerken şerit veya kalıp halinde diil doğal durması önemli.o nedenle az kullanabilirsnz.valla epeyyyy süredir allık kullanıyorum ben yaaaa:)vazgecilmezim,hemen deiştiro ifadeyi...

bnce hiç gerek yok yhaaaa..bn kendimii bu halde çok sevioorum.tek kullandığım şey rimel:KK70:

hayatımda hiç kullanmadım sanırım.
benim yanaklarım zaten doğuştan allıklı gibi,herkes fondoten ve allık kullandığımı sanır,bi de üstüne allık sürersem palyaço gibi olurum herhalde..

ben kullanmıyorum.çünkü nasıl kullanılacağını bilmiyorum:S ama kullanmak istiyorum:S öğrenmem grek:S çok tatlı görünüyo=(

ben asiri beyaz tenliyim, burnumun kenarinda kilcal damarlar belirgin... dedemden anneme, ondan da bana miras bir durum. halletmesi cok kolay, kimseyi yasadigi yer yuzunden ayiplamayi gerektiren bir durum degil yani. ben rahatsiz olmuyorum, biri burnumun kenarlarina buyutecle bakmadikca tabi.

birkac ay oncesine kadar allik kullanmazdim, ama tene getirdigi isilti inanilmaz. ben sinavlar haric yanagi kizaran bir insan degilim, genellikle solgunum. her ton alligi da yakistiririm kendime, koyu renkliler haric. bu gune kadar hep soluk pembe kullandim, ama estee'nin seftali-pembesini karistirip denedim, acayip hosuma gitti. abartili olmamak kaydiyla her rengi denemeye acigim.

bende kullanmıorum cıldıme o tarz seylerı surmek ıstemıorum bıde gerek yok ya elmacık kemıklerım belırgın ve kırmızı cok fazla olmasada

ben kullanmıyorum çünkü cilde zarar veriyor..

çoook ender olarak kullandığımda ise yüzüm solgun göründüğünde ihtiyaç duyuyorum

ben de kullanmıyorum ama kulanncam sanırım bu gidişle çok merak eett:teytey:iim

allık kullanıyorum ama çok sık değil.buğday tenli olduğum için bronz veya şeftali tonlarını kullanıyorum.pembe allıklarda beyaz tenlerde çok hoş duruyor bence ama tabii bebek pembesi olmak şartıyla çok koyu pembeleri yakıştıramıyorum beyaz tenlere...

X