Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

Üniversiteye baslasak da askımla hayatımızı yaşasaaaaaaaaaaaaaaaaakkkk, onu çok çok çok çokkkkkkkkkk seviyoruuuuum

Kocisimi cok seviyorum boyle cok ama busbuyuk bursuru cok seviyorum dunya kadar buyuk seviyorum hatta oteki dunya kadar ay kocisimi cok seviyorum ben yaaaaaa

ama ama ama bende çok seviyorummmm

İyikii varsın aşkımmmmm iyikiiiii iyikiii iyiikiii

sen benim en kıymetlimsin, şansımsın, kaderimsin uğurumsunnnn...

Aşkım aşkım aşkııııııım. Evet sen benim vazgeçilmezimsin. Gidersen bir gün peşine düşücem senin. Seni çok seviyoruuuuumm

Deli gibi aşığız birbirimize hatta söylediğin gibi hastasın bana biliyorum, hissediyorum.
Ama aşmamız gereken sorunlar var işte.
Sırf bu sorunlar yüzünden kaç kez ayrılma eşiğine geldik ama her seferinde sensiz olmuyor deyip aradın, bırakmadın bir türlü beni.
Şimdiyse boşa koyuyoruz dolmuyor doluya koyuyoruz almıyor.
Bu şekilde ne yapacağız, nereye kadar sürdüreceğiz hiç bilmiyorum.
Bildiğim tek şey sensizlik bana da zor geliyor, o yüzden kopamıyoruz birbirimizden..

o tombis ellerinle ellerimi tut, yuzume dokun, gozlerime bak ve bi daha soyle "seni istiyorumm" de..! Hastayim sanaaaaaaaaaaa

seni o kadar çok özledim ki... 3 hafta sonrası bir an önce gelmedi 5 aylık hasret bitmeli artık. sana kavuşabilmeliyim. ellerini tutmalıyım gözlerine bakmalıyım doyasıya sarılmalıyım sana..öpmeliyim seni, seni ne kadar sevdiğimi ne kadar özlediğimi fısıldamalıyım kulağına.. artık bitmeli bu hasret
seni çok seviyorum ömrüm aşk seninle güzel :) seni özlemekle güzel..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…