Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

Hişttt :1shok:
Niye kimsesiz kalmış burası :gitme:
Aslışımmm, Mavişimmm incimmm, Derenimmmm nirdesiniz sizz delikafadulden

bende benim için 4 yıl boyunca hem sevgili, hem arkadaş bazen anne baba gibi olan nışanlıma duyduğum büyük sevgiden bahsedeyim....

böyle bi sevgi bana lütfettiği için Allah'ıma şükürler olsun..

Gün'EŞİM hayatımda oldugu için Allah'a şükrediyorum... Beyaz atlı prensim :) Benden vazgeçmemen dileğiyle...

Nişanlımııııııııııııııııııııı çok ama çok özledim deliler gb aşığğım her bir zerrene sevgilim biticek bu askerlikkkkk

6 senedir can ciğer kuzu sarması arkadaştık ben onun sırdaşıydım şimdi ise kalbi
herşey bir anda oldu ama iyki olmuş onu canmdan çok seviyorummmmm
uzakta olmasına rağmen onu yanımdaymış gibi hissediyrum onun hayaliini kurmak resmlerne bakıp opmek telde sesini duymak bile uçuruyo beni mutluluktan
martın 20 snden berı cıkıyoruz ve birbirimizi çooookk seviyoruuzz teyyy teeyyy duymayan kalmasınnn aşığıımm onaaaaaa
hep dua ediyorum Allah'm inş.sonumuz hayrlı olur mutlu bi yuvamız ve bebişlerimiz olur diyee :)
Allah herkesi sevdiğine kavuştursun innşşaaalllaaahhhhhhhh

Ben de aşkımı çooooooook seviyorum. O benim canım. Şükürler olsun mutluyuz. Rabbim herkesi sevdiğiyle mutlu etsin bir ömür.

bende cok asıgımmmm

sözlümmm, bahriyelim....

kalbim, ruhum, ömrüm senin yoluna akmalı artık...

ama ben çook çooookk çoookk aşığım, aşığımm sanaa

Bende çok aşığımm onaaa
Bugün 1. senemiz umarım yıllarım onunla geçer....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…