Allahın Şaşkınlar Kulübü AŞIK OLANLARIN BULUŞMA TOPİĞİ

günaydın canımmmm opuyorumnanaktan naber canım nasıl geçti bayram

İyi canımcım ne olsun biraz üzgünüm işte sevgilimin gitmesine alışamadım galiba :sinifsinif:
bayramda da evden çıkmadık aşkımla sadece birgün bizim apartmanı gezdik geri kalan zamanda ya film izledik ya bizimkilerle takıldık herşey çok güzeldiii onun yanında ayaklarım yerden kesiliyo şükürler olsun Rabbime bana onu verdiği içinnn opuyorumnanaktan

sen naptın canım herşey yolundamıydı :hulya:

delikafadulden
Günaydınnn kızlarrr a.s.

Günaydın Hazanımmm a.s.

İyi canımcım ne olsun biraz üzgünüm işte sevgilimin gitmesine alışamadım galiba :sinifsinif:
bayramda da evden çıkmadık aşkımla sadece birgün bizim apartmanı gezdik geri kalan zamanda ya film izledik ya bizimkilerle takıldık herşey çok güzeldiii onun yanında ayaklarım yerden kesiliyo şükürler olsun Rabbime bana onu verdiği içinnn opuyorumnanaktan

sen naptın canım herşey yolundamıydı :hulya:

Günaydın Hazanımmm a.s.

allah kavuştursun canım...sonsuza dek ayrılmayın inşallah :Saruboceq: benim bayramım yorucuydu ama güzeldi..ilk gün k.valide k.peder ziyareti vardı... gündüz ben onlara gittim.akşam beraber geldik hasanla.oda bnmkileri bayramladı.ikinci günün akşamı ailecek biz onlara gittik... 3. gün bizim yöresel bayramımız vardı bi salon tutuluyo herkes oraya geliyo.. 4.gün yine ben aşkımlaydım teyzeleri geldi beni görmeye onlara gttim..öyle yanii...

allah kavuştursun canım...sonsuza dek ayrılmayın inşallah :Saruboceq: benim bayramım yorucuydu ama güzeldi..ilk gün k.valide k.peder ziyareti vardı... gündüz ben onlara gittim.akşam beraber geldik hasanla.oda bnmkileri bayramladı.ikinci günün akşamı ailecek biz onlara gittik... 3. gün bizim yöresel bayramımız vardı bi salon tutuluyo herkes oraya geliyo.. 4.gün yine ben aşkımlaydım teyzeleri geldi beni görmeye onlara gttim..öyle yanii...

Aminn Canımmm Dilerim tüm sevenler ayrılmasınn opuyorumnanaktan

Senin bayramın marotonlu geçmiş canım benim ama dolu dolu yaşamışsın yöresel bayram toplantısı çok hoşmuş aslında bayramların bayram olduğunu unuttuk bizler şahsen tamerim gelmeseydi bayram olduğunu anlamazdım herhalde yine :bbo:

Aminn Canımmm Dilerim tüm sevenler ayrılmasınn opuyorumnanaktan

Senin bayramın marotonlu geçmiş canım benim ama dolu dolu yaşamışsın yöresel bayram toplantısı çok hoşmuş aslında bayramların bayram olduğunu unuttuk bizler şahsen tamerim gelmeseydi bayram olduğunu anlamazdım herhalde yine :bbo:

evet cnm doğru diyosun... eski bayramlar nerdee ahh ahh..
aşkım iyiki varsın nan sen olmasan bayram nedir onuda anlamıcam
iyiki varsınız erkeklerimiz :lepi:

evet cnm doğru diyosun... eski bayramlar nerdee ahh ahh..
aşkım iyiki varsın nan sen olmasan bayram nedir onuda anlamıcam
iyiki varsınız erkeklerimiz :lepi:

evt iyiki varlar iyiki bizim sevgililerimiz tez zamanda bide kocalarımız olsunlar inşallah opuyorumnanaktan

hoşbulduk canım opuyorumnanaktan
iyiyim sizler nasılsınız ilk iş gününde

opuyorumnanaktan

benim çok uykum var sabah yataktan kalkmak istemedim acayip alışmışım 5 gün yatmaya :1closedeyes: keşke geri dönsek arife gününe kaydirigubbakcemile3

evt iyiki varlar iyiki bizim sevgililerimiz tez zamanda bide kocalarımız olsunlar inşallah opuyorumnanaktan

benim çok uykum var sabah yataktan kalkmak istemedim acayip alışmışım 5 gün yatmaya :1closedeyes: keşke geri dönsek arife gününe kaydirigubbakcemile3

arife günü geri gel yaaaaaaaaa naniknanik
benimde çok uykum vaaarr akannehir

Günaydın kıslaaarrrrrrrrrrr
nasılsınız
ben geldim hepinizi özledim bayram nasıl geçti
derenim sana katılıyorum keşke arife gününe dönsek ne güzel tatil ya bende sabah çok zor kalktım

nasılsınız
derenim sana katılıyorum keşke arife gününe dönsek ne güzel tatil ya bende sabah çok zor kalktım

ablacım hosgeldın gunaydınn...
bayram guzeldı ama yorucu gectı ya
uyumak ıstıyorummm
anlasılan sende hıc dınlenemeyenlerdesın

arife günü geri gel yaaaaaaaaa naniknanik
benimde çok uykum vaaarr akannehir

hadi uyuyak kaydirigubbakcemile3

çok güzelsinizzzzz opuyorumnanaktan

nasılsınız

Günaydın abla bende özledim sizleri çok iyiydi benim bayramım :asigim:
senin nasıl geçti hihoyyyt

hadi uyuyak kaydirigubbakcemile3

çok güzelsinizzzzz opuyorumnanaktan

Günaydın abla bende özledim sizleri çok iyiydi benim bayramım :asigim:
senin nasıl geçti hihoyyyt

uyuyalım walla nan delikafadulden

tşk ederız bebekım sızde cok guzelsınızz opuyorumnanaktan

ablacım hosgeldın gunaydınn...
bayram guzeldı ama yorucu gectı ya
uyumak ıstıyorummm
anlasılan sende hıc dınlenemeyenlerdesın

aslıcım gelişmeleri okudum senin adına sevindim bak dediğim çıkıyo gördünmü baban duruma alışmaya başlamış canım
ya benim sitede sorun var çok ağır
nasılsın canım
sanırım sitede tatil dönüşü yorgunluğu yaşıyo

aslıcım gelişmeleri okudum senin adına sevindim bak dediğim çıkıyo gördünmü baban duruma alışmaya başlamış canım
ya benim sitede sorun var çok ağır
nasılsın canım
sanırım sitede tatil dönüşü yorgunluğu yaşıyo

ıyıyım ablacım bayram sonrası bıraz yorgunum sadece.. sen naslsın?
babam ewet alısıyo artık..ya bu 2011 hazıran benım gozumde buyuyo yaa..
nasıl geçicek zaman.. mafoldumben

derenim alıntı yapıp yazamadım site hata veriyo sürekli bende
aşkınla güzel zamanlar geçirmişsindir herhalde ne güzel canım
Allah tez zamanda kavuştursun tatlım seni ve senin gib sevenleri
aslıcım ben tatili pek anlayamadım doğrusu 1 gün memleketteydik akşam tel geldi evi su bastı gel diye bi telaş ankaraya geldik 2 günn kayınvalidedeydim 3gün hazanın misafirler 4 gün kızlarım hastaydı hiç dinlenemedim anlıyacağın canım bende uyumak istiyorum
ya benim sitedemi sadece sorun sürekli hata veriyo bi geçmişe bakıyım dedim 1 saatimi aldı bi kaç sayfacık

X