Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Tarif edilen şekilde abdestli olarak bir kere gündüzün aydınlığında bir kere de gecenin karanlığında tehvidlerinizi okuyunuz.Salavatı şerifleri ve tevhidleri burada verilen asgari sayıların üstünde okursanız maneviyatta daha hızlı ilerlersiniz.
İstiğfar sayısını ve 11 ihlas 1 fatiha sayısını değiştirmeyiniz.Allah okuyan ve okutanlardan razı olsun.Dualarınız kabul olsun inşallah.
TEVHİD OKUMA ŞEKLİ:
1- Bir kere Euzu Besmele söyledikten sonra 100 kere Tevbe Estağfurullah söylemek. (İsterseniz Estağfirullah el azim diyebilirsiniz)

2- (Besmele söylemeden) Peygamberimize en az 132 defa Salat-ı Şerife söylemek. (Kısa ya da uzun farketmez.Hangisi kolayınıza geliyorsa.Daha fazla sayıda da söyleyebilirsiniz. Sayı sınırı yok.)

3- Salat-ı Şerifeleri söyleyip bitirdikten sonra 11 İhlas ve 1 Fatiha(İhlas surelerinin başlarında mutlaka besmele okuyunuz.Fatiha da dahil) okuyup;
“Allah’ım okuduğum surelerin ve salavatların sevabını; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) mübarek ruhuna, ehl-i beytine, ashabına, yüce âlisine, salih kullara, Hızır (a.s) ve sevdiği Evliyalara, himmet eden sultanlara,ders veren hocalarımıza, onların hocalarına ve üveyslere hediye ettim. Âmin.” denilecek.BAĞIŞLADIM DENMİYECEKTİR

4- Bir Euzu besmele çekilip en az 100 kere “La İlahe İllallah” söylenecek.(Fazla sayıda okuyabilirsiniz)
NOT: Dua kısmında hediye ederken,ailenizi eş ve çocuklarınızı,vefat etmiş akraba ve dostlarınızı,yaşayan sevdikleriniz kim varsa ekleyebilirsiniz. Hediyenize ne kadar çok kişi katarsanız o kadar iyi olur,hoş olur. Ayrıca hergün istediğin vakitte 2 rekat şükür namazı kılınıyor.
Rabia hanım, bir gündüz bir gece okunacak ya, aynı gün içerisinde mi yoksa bir günün gecesi bir günün gündüzü şeklinde mi? her gün nasıl bir döngüde devam edecek? İnşallah başlamayı istiyorum ben de. Ama okunacak zamanı tam oturtamadım.

Rabia hanım, bir gündüz bir gece okunacak ya, aynı gün içerisinde mi yoksa bir günün gecesi bir günün gündüzü şeklinde mi? her gün nasıl bir döngüde devam edecek? İnşallah başlamayı istiyorum ben de. Ama okunacak zamanı tam oturtamadım.
Hergun sabah aksam canim
Gunun aydinliginda gecenin karanligonda olmak uzere gunde 2 defa

IMG-20160218-WA0000.jpg

Allahin ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun can kardeşlerim.
Sizlere biraz once yasadigim guzellikden bahsetmek istiyorum.
yatsi namazimi kilarken seccademin uzerinde ufak ufak nurlar gordum. Oyle guzel bir his guEl bir duygu ki elhamdulillah Yasatan Rabbime hamdolsun.
bikac defa daha gormustum oncrdende ama bu daha bi farkedlirdi.
Allah im bu guzelliklerden bizleri mahrum etmesin insallah. Yasamayanadanasip etsin en kisa zamanda.

Allahın ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun.
Gün geçmiyor ki tevhid ehli kardeşlerime lütuflardan verilmesin. Rabbim o kadar seviyor ki ,bizim her sıkıntımıza yardım yetişiyor.
Bugün bize ulaşan yeni bir lütuf: Bir kardeşimize (mehmet) . dün gece verilen şifa;
Yaşadığım bir lutufu siz kardeşlerimizle paylaşmak istedim.Hamdolsun Allahıma.
Sultan diyor ki
Rüyalarınız çok önemli
Rüya deyip geçmemeli
Bu rüyalar salihtir
Bunlarla yol çizilir.
Benim nefesle ilgili bir problemim vardı.Nefes almada problemim vardı.Askere gitmeden doktora gitmiştim.Doktor burnumu kontrol etti bana burnunda birşey yok dedi.Ama ben kendimi biliyorum.Nefes alırken zorlanıyordum.
Neyse ben sonra hep bizimkilere ben bir doktora daha gidecem dedim.Ama doktora gitmeden Rabbim lütfu ve keremi ile ikram etti.

Dün gece zikrimi yapıp yattım.Tam kalkmama yakın abimi gördüm.Bana dedi senin burnunda su yarın çıkacak dedi.Muharrem hocamın burnunuzdan geleceğini söylediği sıvı.İnşallah gelir yaşayalım görelim.
Sonra uyandım lavaboda abdest alırken burnumda bir sancı.Dedim galiba grip olacam.Nasıl yanıyor ama anlatamam.Neyse abdesti aldım namazımı kıldım zikrimi yaptım.
Sonra gün içinde nefes alırken farkettim bir açıldı burnum.Elhamdülillah.Şimdi nefes aldığım da burnum havadan acıyor.Şükürler olsun Rabbim sana.
Zikrine aldı bi lütuf. dualarımı kabul etti bi lütuf. say say bitmez.Rabbim daha güzellerini siz kardeşlerimize yaşatsın.
Tüm hastalara şifalar versin.

Sabah 15 dakika erken kalkıp ,evden çıkmadan okuyabilirsin,öğlen molasında okuyabilirsin. sabah namazına kalkıyorsan namazın hemen ardından okuyabilirsin.
Pek çok çalışan kardeşimiz var. Onlar başarıyor,isterseniz siz de yapabilirsiniz.

Allahin ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun

Kur'anın nuru ile nurlanmak , Kevser suyu ile aklanmak,
Sırattan Geçip Hz. Muhammed S.a.v sancağı altında toplanmak nasip etsin Allah

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..

Allahin ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun

Kur'anın nuru ile nurlanmak , Kevser suyu ile aklanmak,
Sırattan Geçip Hz. Muhammed Sav sancağı altında toplanmak nasip etsin Allah

Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, Efendimiz (sav) e ümmet, Rabbimize hayırlı kullardan olabilmeyi nasip eylesin amin, ecmain..

Hayırlı cumalar..
Amin ecmain.. Hayirli Cumalar...
Allah razi olsun sizlerden..

Sanada hayırlı cumalar canım ruyani yorumlattin mi
Evet canım gelen cevabı aynen yazıyorum

Rüyanın yorumu

Bu zikir hayatına girmeden öncede yapmış olduğun şeyler var. O çocuk sensin, zikre yeni girdiğin için daha küçük görmen gerekiyor kendini . Bir yaşın altında. O cocuğun yaşı senin zikir yaşını temsil ediyor. Geçmişteki birikimlerinle birleştirilmiş. Zikir yaşın büyük görünüyor. Artık çok hızlı ilerleme var zikir okuyan kişilerde. Onun için eskisini de birleştirmişler. Şaşırmasın çok güzel rüyalar görecek lutuflar alacak denildi. Düzenli aksatmadan oku.

Rüyanın yorumu

Bu zikir hayatına girmeden öncede yapmış olduğun şeyler var. O çocuk sensin, zikre yeni girdiğin için daha küçük görmen gerekiyor kendini . Bir yaşın altında. O cocuğun yaşı senin zikir yaşını temsil ediyor. Geçmişteki birikimlerinle birleştirilmiş. Zikir yaşın büyük görünüyor. Artık çok hızlı ilerleme var zikir okuyan kişilerde. Onun için eskisini de birleştirmişler. Şaşırmasın çok güzel rüyalar görecek lutuflar alacak denildi. Düzenli aksatmadan oku.
Yani nefsin degik cnm o senssin. Bende kendimi gordum :) nefsini hayvan olarak gorceksn cnm

Maşallah canı. Daim olsun inşallah videolardan dinlediğim kadarıyla nefis bi hayvanla temsil ediliyor ilerleyen zamanlarda gorulen çocuk da sensin ama sen hızlı ilerliceksin sanırım maşallah sukur namazı kılmayı unutma beni de şuanda unutma :)

Rüyanın yorumu

Rüyanın yorumu

masallah cnm yaaa :) ben aksatıyorum okumaları bi düzenli yapamadım

X