Allah rızası için ?

Jaguarxc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2018
246
59
Arkadaşlar selamun aleykum hayırlı kandiller ben kuran okumayı bilmiyorum bildiğim bi kaç dua var hafızam pekde sağlam değil ama internetten bakıp okuyorum bazen cüzden türkçe okuyorum veya kolay yazılmış olanları sizden allah rızası için dua istiyorum birbirimize dua edelim . Bende size ederim bu gece çok önemli bi gece dertlerimize derman olalım ☺️ Benim isteğim tez zamanda hayırlısıyla bi evlat

Burda dua bölümlerimiz var canım liste halinde birbirimiz için dileklerimizi niyet ediyoruz okuyoruz onlara da katılabilirsin
Rabbim tez zamanda hayırlısı ile nasip etsin inşallah

:dua::dua:Allah en kısa zamanda nasp etsın bugunun hürmetine banada insallah

Arkadaşlar selamun aleykum hayırlı kandiller ben kuran okumayı bilmiyorum bildiğim bi kaç dua var hafızam pekde sağlam değil ama internetten bakıp okuyorum bazen cüzden türkçe okuyorum veya kolay yazılmış olanları sizden allah rızası için dua istiyorum birbirimize dua edelim . Bende size ederim bu gece çok önemli bi gece dertlerimize derman olalım ☺️ Benim isteğim tez zamanda hayırlısıyla bi evlat

:dua::dua:Allah en kısa zamanda nasp etsın bugunun hürmetine banada insallah

Sizlere bu gece yasin dualamasinda nickiniz le dua edicem

Allah razı olsun kardesım emine benım adım ben okuyamıyorum bu gece mazaretlıyım senınde ne duan varsa rabbım gerı cevirmesin

20 İhlas
20 Kevser
5 Fatiha okudum.
Allah hayırlısıyla duanızı kabul etsin.

Canım Allah sana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin çifter çifter inşallah.duamizi kabul etsin bu mübarek günde :KK200:

Rabbim hayirli saglikli ahlakli imanli akilli zeki salih ve saliha evlatlar versin tez zamanda.Annelik duygusundan mahrum birakmasin (amin) arkadasim yanlis anlamazsaniz bir onerim olacak Kurani Kerimi Turkcesinden okumak dogru degil nedeni ise Bizim latin harflerimiz bazi Arap harflerini karsilamiyor bu yuzden harfler farkli okunup yanlis mana veriliyor.Arapca öğrenip okursaniz daha guzel olur netten videolara bakarak ogrenilebilecek kadar kolay bir dil.Rabbim nasip etsin .

X