Allah Rızası için hep birlikte amin diyelim.

sems83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
23
0
Merhaba arkadaşlar. burada hemen hepimiz evlat sahibi olmak istiyor, yanıp tutuşuyoruz.ben de tabi.
ALLAH'IM EVLAT SAİBİ OLMAK İSTEYEN HERKESE YANI SIRADA BANA TEZ ZAMANDA HAYIRLISIYLA EVLAT VER. AMİİİİN. dualarınızı eksik etmeyin. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Biliyoruz ki o duaları geri çevirmez,, günahsız ağızla birbirimize dua edelim.

Aminnn arkadaşım... Rabbim bizleri annelik makamına kavuşturur inş.hayırlı evlatlar yetiştiririz:13:

Aminnn aminn cümlemiz içn hayırlı olanı versın Rabbim inşallah..

Amiiiiin. Allahım bu mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine, bilhassa alemlere rahmet olarak gönderdiğin gönüller sultanı hz. Muhammed (sav) efendimizin yüzü suyu hürmetine bize de katından hayırlı salih evlatlar nasip eyle ya rabbim. Kokusundan bize de tattır. Kimseyi boynu bükük kucağı boş bırakma allahım. Isteyen tüm din kardeşlerime ve yanısara bana sağlıklı ,hayırlı salih evlatlar ver allahım. Amiiiiiiiin

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN yuce rabbım bızım yuzumuzude guldursun ınssssss :)

hayırlı sağlıklı evlatlar ver allahım yuvalarımıza....bizlerede nasip et rabbim....aminnnn

aminnn hayatım ALLAHIM kimseyi boynu bükük evlatsız bırakmasınn

milyonlarca kez amiiiin. 5.5 yılda öğrendimki biz BİZİ YARATAN DİLEMEDİKÇE HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUZ. şİMDİ DUADAN BAŞKA YAPABİLECEĞİM HİÇBİRŞEY, ALLAHTAN BAŞKA DERMAN VERECEK KİMSE OLMADIĞINI ANLADIM.GEÇDE OLSA. İSTEMEKTEN YORULMADIM. SANIRIM YORULMAYACAĞIM. ALLAHIM HEPİMİZİN YÜZÜNE BAKSIN.

amiiiiiinn
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim isteyen herkeze tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin inş.

Ben inanıyorum arkadaşlar..Duanın açamayacağı kapı yok. Allah hayırlı bir evlat nasip etsin diye öğrendiğim duaları sizinle de paylaşmak istedim.Allah kısmet ederse ben de okumaya çalışacağım

1. Kur'an okumayı bilenler için : Meryem suresini 41 gece okumak çocuğun olmasına vesile oluyormuş deneyen sonuç alanlar var

2.Şöyle bir dua var kur' anda.Hz.Zekeriya'nın çocuğu olmuyormuş ve bu duayla yalvarmış rabbine ve çocuk vermiş allah ona.Dua şu: Kale rabbi heb li min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'.

2. Allahın isimlerinden biri olan varis (a harfi uzatılarak okunacak) mirasçı anlamına gelen vaaris kelimesi var ya işte o.
İşte bu ismi ya vaaris ya vaaris diyerek günde 707 kere okuyanın çocuğu olurmuş denemekte fayda var
olmasa da sevaba gireriz allahın adını anmaktan zarar gelmez ki.

alıntıdır edebiyatci_16

aminnnnn...Rabbim bizler için sağlıklı hayırlı bebekler yaratır mısın...

Amin Allah isteyen herkese ve bana tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah Amin..:97::97::97:

Rabb'im sen tüm ümmeti Muhammed'e salih evlat ver. soyumuzu kurutmak istiyenlerin soyunu sen kurut bizlere de senin yolunda yetiştireceğimiz hayırlı evlatlar ver.amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…