Allah rızası için Bebeğe Dua istiyoruz

THEY-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
5.247
3.452
Merhabalar,
Bi yakın ablam hamile ve doğumuna 1 ay var , doktorlar beyin gelişiminde sorun olduğunu , felç doğacağını söylediler , Allah rızası için kim ne okuyabilirse , Allahım yardım etsin herkese , Kim ne okuduğunu yazarsa seviniriz. Çok zor durumda hergün ağlıyor doktorlar aldır diyor bebeği , Lütfen Allah için yardım edin.

Merhabalar,
Bi yakın ablam hamile ve doğumuna 1 ay var , doktorlar beyin gelişiminde sorun olduğunu , felç doğacağını söylediler , Allah rızası için kim ne okuyabilirse , Allahım yardım etsin herkese , Kim ne okuduğunu yazarsa seviniriz. Çok zor durumda hergün ağlıyor doktorlar aldır diyor bebeği , Lütfen Allah için yardım edin.

300 Ya Şafi okudum.Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah.Allah yardımcıları olsun.

1.000 tane Ya Şafi okuyacam canım Rabbim sağlıklı doğmasını nasip etsin inşallah :dua:

Bende 500 Ya Şafi (c.c) aldım.Rabbim güzel isimlerinin hurmetine şifa versin insaAllah

Hepimizden razı olur inşallah canım.
Çok zordur bilirim.tek dr a kalmasın mümkünse bikaç dr a daha görünsün
Göstermiş göstermediği doktor kalmamış , hepsi aldır demiş , aldırmak istemiyor doğuracak :KK61:

Allah'tan ümit kesilmez kardeşim. O, Allah ki olmaz gibi görünenleri dilerse 'OL' deyip olur yapar.. Rabb'im sağlıklı bir şekilde evladını kucağına almayı nasip etsin inşaAllah o anneye..

''Ya Rahman, Ya Şafi, Ya Kafi, Ya Muhyi, Ya Nafi, Ya Vekil, Ya Muin, Ya Mucib, Ya Semi'u, Ya Allah,..''

Yüce Allah, Sen merhamet edensin.. Sen bu hasta bebeğe şifa nasip et. Senin gücün her şeye yeter. Sen can bağışlayansın, diriltensin, yaşatansın. Hayır nasip et ey Allah'ım.. Biz Sen'i Vekil edindik, Sen bu aileye, bu anneye, bu bebeğe yardım eyle.. Sen duaları kabul edensin. Sen duaları işitensin, Sen Allahu Azimüşsansın (Şanı yüce olansın)..

http://www.habervitrini.com/saglik/doktorlar-yasamaz-kurtaj-yaptir-dedi-1-yasini-doldurdu-402727

1000 ya safi okuyacagim rabbim sifa versin annesini sevindirsin insallah

Allah'tan ümit kesilmez kardeşim. O, Allah ki olmaz gibi görünenleri dilerse 'OL' deyip olur yapar.. Rabb'im sağlıklı bir şekilde evladını kucağına almayı nasip etsin inşaAllah o anneye..

''Ya Rahman, Ya Şafi, Ya Kafi, Ya Muhyi, Ya Nafi, Ya Vekil, Ya Muin, Ya Mucib, Ya Semi'u, Ya Allah,..''

Yüce Allah, Sen merhamet edensin.. Sen bu hasta bebeğe şifa nasip et. Senin gücün her şeye yeter. Sen can bağışlayansın, diriltensin, yaşatansın. Hayır nasip et ey Allah'ım.. Biz Sen'i Vekil edindik, Sen bu aileye, bu anneye, bu bebeğe yardım eyle.. Sen duaları kabul edensin. Sen duaları işitensin, Sen Allahu Azimüşsansın (Şanı yüce olansın)..

http://www.habervitrini.com/saglik/doktorlar-yasamaz-kurtaj-yaptir-dedi-1-yasini-doldurdu-402727
1000 ya safi okuyacagim rabbim sifa versin annesini sevindirsin insallah
500 ya şafi okuyorum, Rabbim şifa versin.
1000 Șafi aldım rabbin sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
1001 ya safi okudum.
Durumun her 2 tarafinida yassdim gordum.
Allah aileye hayirli karar almayi nasip etsin.
Allah razı olsun , İnş. sizin dualarınız sayesinde bebek sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir ,Rabbim yardım edecek inş.

X