Allah rızası için Ayetel Kursi

umutlu2525

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
541
192
Kızlar Öncelikle Merhaba herkese yarın akşam olumlu sonuç olmasını istediğim bi durum sonuçlancak lütfen bana ayatel kursi okurmusunuz mazeretliyim okuyamıyorum Lütfen benim için çok önemli
Dualarımın kabulu için istiyorum. Okuyanlar sayısı ile birlikte yazarlarsa çok memnun olurum Allah okuyan okumayan herkesden razı olsun haklarınızı helal edin

umutlu2525 senin için 7 Ayetel Kursi, 7 İnşirah, 7 Rabbiyesir okudum canım. Adetli olduğun için sana okuyabileceğin güçlü bir zikir öenereyim. 70 kere Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kaviyy Ya Kadir... sayı ve sıralamaya dikkat etmek gerekiyor. Rabbim gönlündekini versin inşallah.

işteyim şuan oyüzden 10 tane okuyabildim canım. duaların kabul olur inşallah

Canım benim çok saol Allah razı olsun . verdiğin zikiride ben çekeceğim. Allahım seninde gönlüne göre versin İnşallah

"Kim Ayetel Kürsi’yi harfleri sayısınca (170 defa) okursa, halk ve seçkinler arasında büyük bir dereceye erişir. Cenab-ı Hak onun üzerine hayır ve fayda kapılarını açar."
Rabbim o istediğin gönlündeki kapıyı açsın inşallah,170 tane okuyorum umutlu2525

Canım Allah Razı olsun Allah da senin gönlüne göre versin İnşAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…