ALLAH kimseyi evladiyla sinamasin.

Allah ikinize de şifa versin çocuk dedin mi akan sular durur. Daha minicikmis çabuk atlatır inşallah.

İnşallah aminnn insallahh

Canım Allah tez vakitte oğluna şifa versin. Seni hatirliyorum beraber ayni dönemde hamile kalmiştık. Benimki malesef devam etmedi. Tekrardan Allah yardımcın olsun.

Kuzum hiç üzülme, Allah’ın izniyle sapasağlam çıkacaksınız ikinizde
Hepimiz dua ederiz, kuzuna da, şifa bekleyen bütün yavrulara da Allah’ım acil şifa versin.
Bizi de haberdar et.

Dilerim tez vakitte evladınız ile birlikte sağsalim evinize döner, tüm sıkıntıları geride bırakırsınız. Bazen herşey böyle üstüste gelebiliyor. Allah sabır, sağlık, sıhhat versin..

canım benim allah sana da bebeğine de ve tüm hasta kardeşlerimize şifalar versin inşaallah bundan sonra sağlıklı mutlu bi yaşantınız olsun dualarım sizinle

Allah razi olsun amin kardeşim inşallah çıkar dayanamıyorum onsuzluga
İçinizi ferah tutun, minik oğlunuz Allah'ın izniyle sağlığına kavuşacaktır, sizi ondan onu sizden ayırmasın Rabbim, süt kokulu bebeğinize sağlıklı hayırlı bir ömür diliyorum, Allah'ım tez zamanda şifasını versin inşaallah

Allah yardımcın olsun. Sağlıkla şifayla Rabbim evinize dönmeyi nasip eder. Benimde 1 ay sonra oğlum olacak. Rabbim hicbir anneye evlat acısı gostermesin. Acil şifalar diliyorum. (AMİN)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…