ALLAH kimseyi evladiyla sinamasin.

Kurban oldugum Rabbim su mübarek üc aylarin yüzü suyu hürmetine bebisine ve tüm bebelere saglik sihhat versin, onlari anne babalarina bagislasin insallah. Aminn

Dualarım sizinle evladınızı sağlıkla çıkarın hastaneden inşallah. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Kalbinizi ferah tutun.

İçinizi ferah tutun, minik oğlunuz Allah'ın izniyle sağlığına kavuşacaktır, sizi ondan onu sizden ayırmasın Rabbim, süt kokulu bebeğinize sağlıklı hayırlı bir ömür diliyorum, Allah'ım tez zamanda şifasını versin inşaallah :nazar:

İnşallah aminn ALLAH razi olsun sizlerden

Son durumunuz nedir ? Bugün taburcu olacak mısınız ? Oğlunuzun antibiyotik tedavisi işe yarıyor mu ? İnşallah ameliyata gerek duyulmadan sağlığına kavuşur.

Canim okuyunca çok üzüldüm :KK43:,ah bebekler hiç hasta olmasalar .Rabbim acil şifalar versin tez zamanda, iyi olurda evinize dönersiniz :dua:insallah...:emir_bebek:

Son durumunuz nedir ? Bugün taburcu olacak mısınız ? Oğlunuzun antibiyotik tedavisi işe yarıyor mu ? İnşallah ameliyata gerek duyulmadan sağlığına kavuşur.

Benden kan ve idrar aldılar ona gore belli olacak ...bebeğim içinde apse diyorlardı bugünde kist diyorlar bakicak doktor cerrah izinliymis yarını bekleyecekmisiz of of ..

Benden kan ve idrar aldılar ona gore belli olacak ...bebeğim içinde apse diyorlardı bugünde kist diyorlar bakicak doktor cerrah izinliymis yarını bekleyecekmisiz of of ..
Anladım. Lütfen moralini yüksek tutmaya çalış annesi, onun sana ve sütüne ihtiyacı var. Herşey geçecek Allahın izniyle üzülme.

Rabbim şifa versin inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşup evinize dönersiniz dualarım sizinle

evlendim.bir yıl sonra çocuk istedik uç ay olmadı bana polikistik oversin dediler Allahın isi ya 4.ay hamile kaldım.rahmimde polip var düşük tehlikesi var dediler ilaç kullandım.dualarla 9ay geçirdim ve 6nisanda doğum yaptım.Doğumum.zor oldu kanamam durmadı tekrar dikişe alindim kansızlık tan bayıldım derken evimize geçtik.... Annem.kaldı yanımda yaklaşık 10gun oturamiyodum dikişlerin.fenaydi ...hamd olsun emzieiyordum.ve annem.gitti yanıma eltimi getirdi eşim fazla beslenemedim kendime bakamadim iki gece ateslendim acile gittik idrar yolu enfeksiyonu olmusum hemde tehlikeli boyutta ertesi gün iç hastalıklarına geçtik bana yatacaksın dediler neyse perşembe yattım hastaneye oğlum.yanımda kokusunu sevdiğim kurban olduğum.tek gulusune can verdiğim cuma.günü altını hastanede degistirken kuyruk.sokumunda şişlik fark.ettik hemen doktora gosterdik apse dediler antibiyotik tedavisi uygulayacagizz dediler olmazsa cerrahi işlemle alacağız dediler yenidoğan yoğun bakım.dediler ya basımdan aşağı kaynar sular döküldü ... Simdi yoğun bakımda perşembeden beri hastanede yatıyor um değerlerin.düşmüş beni yarin taburcu ederler herhalde oğlunda cumadan.beri ayriyiz ALLAH rızası için dua edin yarin beraber dönelim evimize hayirlisiyla anne olmayınca anlaşılmıyor bazı şeyler ...yüce rabbim belki biriizin duasını kabul eyler kardeşlerim... Ne olur oğluna.dua edin nolur
Kan değerin hgb degerin kac acaba

X