Saç Rengi ve Saç Boyama Allah için anlayan biri baksın lütfen???

kececizade

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2018
17
4
Saçlarımı eski rengine yakın bir renge boyayıp, bir daha da boyamak istemiyorum. Asıl rengi siyah ama koyu bir siyah değil. Hangi renge boyamalıyım? Şu anda loreal koyu kumral. Bundan bir iki ton daha koyu istiyorum. Küllü kahve mi olmalı? Lütfen cevap :KK43:((((

Kuaforde açtirmalısın turunculuk olşr onun içinde küllü kumral boyatırsın
Kuaföre asla gitmem. Ben küllü elde edebiliyorum. Loreal küllü kumral tam boyuyor saçımı çok iyi oluyor. Sadece merakım 5.1cok koyu olur mu.

merhaba 5.1 çok koyu kaçabilir. 6.1 deneyebilirsiniz. ayrıca 5 sene kızıl ve bakırın her tonunu kullananan birisi olarka bioblass 7.1 sahra kumralı da güzel kapatıcı bir boyadır. ben onunla kendi rengine döndürmüştüm sevgiler

merhaba 5.1 çok koyu kaçabilir. 6.1 deneyebilirsiniz. ayrıca 5 sene kızıl ve bakırın her tonunu kullananan birisi olarka bioblass 7.1 sahra kumralı da güzel kapatıcı bir boyadır. ben onunla kendi rengine döndürmüştüm sevgiler

Öncelikle teşekkürler. Ancak benim saçım şu an koyu kumral boyalı Gerçi bir ay oldu o yüzden açıldı rengi. Ama ben loreal koyu kumrallar boyadigimdan daha koyu bir renk istiyorum. Sizce koyu kumral bir iki ton koyusu nedir? 6 numaralardan sonra bir koyusu 5'ler. Ordan da küllü istediğim için 5.1 geliyor en mantıklısı. Ya da sizce 5.1 ile 6.1 i karıştırsam mi?

Screenshot_20180423-184334_Samsung Internet.jpg
Saçlarımı eski rengine yakın bir renge boyayıp, bir daha da boyamak istemiyorum. Asıl rengi siyah ama koyu bir siyah değil. Hangi renge boyamalıyım? Şu anda loreal koyu kumral. Bundan bir iki ton daha koyu istiyorum. Küllü kahve mi olmalı? Lütfen cevap :KK43:((((
Kullu koyu kumral canim senin icin sanirim bende en son oyle yaptirim uzerine hareket verdirttim

küllü koyu kumraldan da bir iki tık koyu istiyorum. çünkü koyu kumrala boyadım, 2 yıkamada baya açıldı. O yüzden saçım küllü kumral dedim, koyusu kalmadı :KK70:

siyah mı olur demek istiyorsunuz ? böyle de çok açık. solgun yapıyor yüzümü bu renk. hatta birde üstüne çocuksu gösteriyor sanki. 23 yaşındayım, 17-18 gibi ancak gösteriyorum. Birde saçıma çok işlem yaptım, artık kendi rengine yakın bir renge boyayıp bir daha boyamak istemiyorum.

siyah mı olur demek istiyorsunuz ? böyle de çok açık. solgun yapıyor yüzümü bu renk. hatta birde üstüne çocuksu gösteriyor sanki. 23 yaşındayım, 17-18 gibi ancak gösteriyorum. Birde saçıma çok işlem yaptım, artık kendi rengine yakın bir renge boyayıp bir daha boyamak istemiyorum.
Asil rengi siyah yazmissin ya boyadigin zaman akmaz siyah daha yapmam diyorsun ama bi sure sonra sıkılacaksin kesin cunku hep oyle olur canim cocuksu gorun ne guzel iste bende siyah yaptigimda hep kucuk gosteriyorsun diyolardi ama ben 34 yasindayim iyi dusunmen lazim diyorum saclarin uzun mu koyu kumral olmadi 1 2 set aralarla boya o zaman oturu renk 1 boyamada oturmaz

X