alışveriş hastalığı

sizler gibi alısveriş yapayı cok isterdim ama kendime alısveriş yapmayı cokkk oldu bırakalı en son kısın 2 kazak aldm defactodan başkada bişey almadım.
maddi sıkıntı içndeym olanla idare ediyorm.elime gecen parayıda kızıma harcıyarak kullanıyorm
söyle bir magazaaya giripte begendiğim bir seyi alıp cıkmak duygusunu tatmak istiyorm bayagı oldu senelr önce belkide

Bende az önce internetten bir ayakkabı aldım.ama ihtiyacım vardı.magazalarda pahalı olduğu için bir markanın ayakkabısını gayet uygun fiyata aldım.mutlu da oldum.ama çok araştırdım.hangisi güzel rahat ve uygun...bence sizde böyle olmalısınız.herseyi araştırıp alın.internet fiyat olarak uygun olabiliyor aslında.ama neye ihtiyacınız var bunları önce bir liste çıkarın her ay ikisini alın mesela.sinir koyun kendinize

Paranızın %10'unu biriktirin gerisini harcayin.
Niye harcamayacaksınız ki? Üstelik o %10 kisiyi zorlamadan çok ciddi rakamlara ulaşıyor.
Vicdan azabı yok, alışveriş var, birikim var. Daha ne olsun. " win win" :)

Bende bazen abartiyorum.
Ama cozum olarak " maasimin kacta biri bu urun? Kac saat calismam gerekti su sicak havalarda bu para icin" diye bi durup dusunup ondan sonra almak olablir.
En zor x saatlerini dusun.
Mesela ay basiyken kivrana kivrana calistgin saatleri.

aldığına göre paran var demekki.al gitsin boşver bende düşüncesizce alışveriş yapmak istiyorum ama olmuyo.

[QUOhTE="Necosel1, post: 51585560, member: 835019"][/QUOTE/
hyr cnm uygun olanı buluyorum buyukse daraltıyorum dar almam zaten genelde

aldığına göre paran var demekki.al gitsin boşver bende düşüncesizce alışveriş yapmak istiyorum ama olmuyo.
ah ah oyle dıyonda aslında ıyı bır ozellık degıl kumas parcası netıcede ...önemlı olan kıyafet degıl bunun pişmalıgı oluyor ama gec oluyor ..kadın mılletının gözu ac tekstıl fırmaları bunu ıyı bılıyor yatırım ondan

bunu bende yaşıyorum. yalnız değilmişim.
bekarken çok güzel gömlekler alırdım, yıka ütüle yeni gibi olurdu.
Şimdi hemen yamuluyo, düğmesi düşüyor zaten polyester kumaş kullanıyolar deli oluyorum.
Kumaş gömlek beğenemiyorm.

Bazı markaların şubesi açıldıkça kalite oldukça düştü. Mang. misal.
Evet genel olarak kıyafet çeşitlendi, çoğaldı, alternatifler arttı ama kalite bulmak zor gerçekten.

aslında alternatifler de artmış görünüyor ama artmadı,
mesela bir dar paça furyasıdır gidiyor, ve bu dar paça denen naneyi hiiiiç sevmiyorum.
istediğim bildiğin düz kalıp pantolon, yok, çok nadir denk geliyor onun da ya rengini ya modelini beğenmiyorm. moda olmayan şeyi bulmak nerdeyse imkansız...
ben de almıyorum :)

cnm bende senın gıbıydım merak etme oncelerı once cocuk ve ev ...sımdı onların acısı cıkıyor sanırım kıradan kutulunca ve cocuk buyuyunce...sanırım öncekı aclık duygusu merak etme gün gelır sen de artık sıra bende dersın üzülme..ve sakın heveslenme zira bu hastalık bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…