Ali Egemen için elele

422 adet okudum Allah şifa versin benim oğlumda 12 gün küvezde kaldı çok iyi anlıyorum çok zor Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın

Rabbim safi ismi sifasini tez vakit versin sayi vermeyecegim ama sifasi olana kadar inaallah okuyacagim dua edecegim .. allah sizlerw bagislasin insallah

Allahım sen meleklerimizi koru şifalarını ver yarabbim dua edeceğim cnm bizimde bebeğin beynin sol tarafında 10 mm sıvı toplanması oluşmuş iki haftaya tekrar çağrıldık büyüyüp büyümediğine bakılacak bizden de dualarınızı esirgemeyin arkadaşlar

Kıyamam ben ona Allah şifa versin Allah dayanma gücü versin.

Kurban olurum ben sana minik.
Canim benim. ALLAH safi adiyla sifa versin sana. Melekler korusun seni.
Canim benim.

Allah size bağışlasın kuzuyu.
sağlık sıhhatle büyüsün.
sürekli okuyacağım inşaALLAH.

422 adet okudum Allah şifa versin benim oğlumda 12 gün küvezde kaldı çok iyi anlıyorum çok zor Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın
Amin canm.cok zor sezeryan oldu Ablam inan cocugun derdinden dikisleri acildi bi yatıp dinlenemedi bile.o iyi olsunda Rabbim acıları ile sinamasin.
Sağolun arkadaşlar.insallah iyi olacak meleklerimiz

Rabbim şafi ismi hürmetine meleğinize şifasını versin inşallah. Allah ailesine ve sizlere bağışlasın Egemen i. Okudukca adedini yazarım canim.

Ali Egemen 'in sağlığına kavuşması için
Okunan Ya Şafi:12.922

Okunan Ya Şafi:15.110

150 tane daha okudum...
Rabbim kabul etsin. ♡♡♡♡

Allah hepinzden razı olsun canlarim

Okunan Ya Şafi:19.310

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…