Ali Egemen için elele

Okunan :28.110
Kızlar Allah cumlenizden razı olsun.dun Dr aradı egemen için hangi tedavi uygulanacağı bugün belli olacak.bir kotu haber de yumurtaliklarinda.yumurtaliklari çok sis ve sertleşti kasık fıtığı olma ihtimali var.egerr duzelmwzse 1 yaşında bunun içinde ameliyat olacak oğlumuz .dualarımız ile iyi olacağına inancım sonsuz.tedavi olacagi lenfonmajiom 60.000 de bir görülen bi kanser turu.kotu olan bunun mesane ardında olan cinsi ile ilk kez karşılaşmış Dr lar.yani egemen 60.000 bebekten biri bile değil.cok daha fazlası.bugun sonucu yazacağım.dualarinizi lütfen eksik etmeyin

Eklentiler

• IMG-20160817-WA0000.jpg
    IMG-20160817-WA0000.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 39
Kuzucum benim inşallah Rabbim ona sağlık sıhhat verecek ben inanıyorum bi sürü ablası teyzesinin duasını alıyor.

Egemen için kemoterapi kararı alındı.kist içine bulunan bir kanaldan girilip tek doz bolgesel kemoterapi tedavisi olacak.kuzumuzun kasları,kirpikleri ve saçları dökülecek.belki kusacak,b asi dönecek,agtisi olacak ama dile getiremeyecek.hakkimizda hayırlısı şimdi tedaviye başlamak icin Dr dan gelecek haberi bekliyoruz :KK43:

X