aldıkça alınası çeyizler çok farklı duyguları tetikleyen özel durum

Son aldığınız gold sehpalar ve lambalar hariç hemen hemen her seyi çok beğendim tam benlik seçimler Benim almak isteyip uretimden kalkan icimde kalan parcalar da çok yemek takiminiz, ikea banyo rafiniz gibi :KK53: Güzel günlerde kullanın her birini :KK24:

Son aldığınız gold sehpalar ve lambalar hariç hemen hemen her seyi çok beğendim tam benlik seçimler Benim almak isteyip uretimden kalkan icimde kalan parcalar da çok yemek takiminiz, ikea banyo rafiniz gibi :KK53: Güzel günlerde kullanın her birini :KK24:
:KK36: Teşekkür ederim inşallah :nazar: Hepimiz ağız tadıyla kullanalım. :KK45:Gold sehpa konusunda bende çok kararsız kaldım istediğim model oydu fakat renk olarak gold platin karışımı yada lame gibi bi ton istiyordum ama hediye alıncağı için kısıtlı bi zamandı hani bekleyim firmalar üretince alırım olmadı boyanırsa eğer daha memnun olcam. ikea banyo rafı mağazada vardı hala fiyatıda uygundu. Yemek takımınıda ben 2013te aldım kutuda bekledi tabi ama ozamandan beri takip ediyorum bi dönem bu modeli satıyorlar timthumb.jpg bi dönem benim aldığım waves modeli. Almadıysanız aceleniz yoksa bekleyin mutlaka yine o modeli satacaklardır. En azından 3 yıldır öyle. Bende fotoğraftaki modeli istemiştim ama çorba kasesi ufak olduğu için çoğunluğun oylamasıyla almamıştım. hala gözüm onda gibi gibi :confused:

:KK36: Teşekkür ederim inşallah :nazar: Hepimiz ağız tadıyla kullanalım. :KK45:Gold sehpa konusunda bende çok kararsız kaldım istediğim model oydu fakat renk olarak gold platin karışımı yada lame gibi bi ton istiyordum ama hediye alıncağı için kısıtlı bi zamandı hani bekleyim firmalar üretince alırım olmadı boyanırsa eğer daha memnun olcam. ikea banyo rafı mağazada vardı hala fiyatıda uygundu. Yemek takımınıda ben 2013te aldım kutuda bekledi tabi ama ozamandan beri takip ediyorum bi dönem bu modeli satıyorlar Eki Görüntüle 1816361 bi dönem benim aldığım waves modeli. Almadıysanız aceleniz yoksa bekleyin mutlaka yine o modeli satacaklardır. En azından 3 yıldır öyle. Bende fotoğraftaki modeli istemiştim ama çorba kasesi ufak olduğu için çoğunluğun oylamasıyla almamıştım. hala gözüm onda gibi gibi :confused:
Model olarak çok hoslar zaten kötü demedim zaten sadece benim golda bi alerjim var sevemiyorum bi türlü Hani bi tek onlar zevkime uymuyo digerleri çok hos demek istedim :nazar: Biraz oyle kullan olmadi sıkılınca degistirirsin renklerini Şimdi senin içine de tam sinmemis anlasilan ben soğutmus gibi olmayayim:oops: Bilemedim ki hediye olduğunu :KK45: Yemek takimina gelince acelem yok ama bernardoda bu tarz tabaklar yaklaşık bi senedir yok üretimleri bitti denildi yeni gelenler hem çok klasik hemde 4 binden başlıyor fiyatlari en iyisi biraz daha beklemek Bu arada baktım ikeanin int. sitesine gelmiş raflar kasimdan beri bakiyodum netten 2 kerede bayrampasaya gittim yoktu n11, gittigidiyor vs oralarda bile satışa kapatılmıştı Bende artık bakmiyordum bile :KK54:Çok sağol acaip sevindim:KK45::KK45:

ooo çok güzelmiş ama biraz pahalı mı hiç bilmiyorum bunların piyasasını gerçi

ooo çok güzelmiş ama biraz pahalı mı hiç bilmiyorum bunların piyasasını gerçi
Ahh inanın uzun zamandır beğendiğim bi model bulamadığımdan almadım ve takip ettim nitekim son dönemlerde sofra dekorasyonuna ağırlık verdi firmalar daha çok çeşit mevcut gayet uygun bi fiyat benim aldıklarım.
80den başlıyor 60 40 50 diye gidiyor genel fiyatları böyle. Düz metaller 80 60 arası demir dökümler 80 50 arası cam olanlar 50 30 arası. Bana sorarsanız düz metaller fiyatına göre basit. Dökümleride yapan özel firmalar mevcut instagramda v.s 50 tlye kadar bulabilirsiniz ama genelde osmanlı modeli.
Aslında fotoğraftaki model döküm ortası cam yada aynalı bişey istedim ama karacanın yurtdışı sitesinde satışta trde bulamadım. Bulduklarımda çok osmanlı tarzıydı.Aldıklarımda döküme göre uygun fiyat olması nedeniyle içime sindi.
X5-800x800.jpg
a
153.01.04.0815_pf_1_onderbord-yaprak-zilver.jpg

Ahh inanın uzun zamandır beğendiğim bi model bulamadığımdan almadım ve takip ettim nitekim son dönemlerde sofra dekorasyonuna ağırlık verdi firmalar daha çok çeşit mevcut gayet uygun bi fiyat benim aldıklarım.
80den başlıyor 60 40 50 diye gidiyor genel fiyatları böyle. Düz metaller 80 60 arası demir dökümler 80 50 arası cam olanlar 50 30 arası. Bana sorarsanız düz metaller fiyatına göre basit. Dökümleride yapan özel firmalar mevcut instagramda v.s 50 tlye kadar bulabilirsiniz ama genelde osmanlı modeli.
Aslında fotoğraftaki model döküm ortası cam yada aynalı bişey istedim ama karacanın yurtdışı sitesinde satışta trde bulamadım. Bulduklarımda çok osmanlı tarzıydı.Aldıklarımda döküme göre uygun fiyat olması nedeniyle içime sindi.
Eki Görüntüle 1818126 aEki Görüntüle 1818125

oyyy oyyy oda ayrı bir deryaymış, daha hiç sofra dekorasyonuna yönelik bir şey almadım ve ilgilenmedim de pek, yavaştan başlayım bende bir miktar bütçe de oraya ayırmak gerekecek anlaşılan :KK51:

Canım bunlar çok güzelmiş güle güle kullan nereden aldın mısır kovasından benden almak istiyorum
ayrıca temizlik bezini de beğendim onuda nereden aldığını öğrenebilir miyim
Teşekkür ederim :nazar: Aminn.
Mısır kovaları ve kutusu esse'den şuan gúzel indirim var. Bitmişsede Esseye sık sık geliyor indirimsiz fiyatı faiş.
Bezlerde hmhome'dan.

X