aldıkça alınası çeyizler çok farklı duyguları tetikleyen özel durum

Bugün sipariş verdiğimiz sehpalarimiz
Screenshot_2016-03-24-13-39-34.png
Screenshot_2016-03-24-13-40-18.png

Çok teşekkür ederim amin :)
Hazır mağazaların hepsini gezdim diyebilirim dolap fonksiyonu maximum tek firma ikea.
Oyüzden İkeanın gardıroplarını çok beğeniyorum herkese tavsiye ederim çok fonksiyonlu ve isteğine göre içerisini düzenleyebiliyorsun.
Yatağı mobilya mağazasına yaptırdım. Gardırop, şifonyer, komidin İkea.
Toplamda 8.527 tl.
Yatak+baza+yatak pedi 4.000 tl
Gardırop 3.800 tl
şifonyer , üst camı ,2 komidin, 2 üst camı 727 tl
Sanırım böyleydi fiyatları

Çok teşekkür ederim amin :)
Hazır mağazaların hepsini gezdim diyebilirim dolap fonksiyonu maximum tek firma ikea.
Oyüzden İkeanın gardıroplarını çok beğeniyorum herkese tavsiye ederim çok fonksiyonlu ve isteğine göre içerisini düzenleyebiliyorsun.
Yatağı mobilya mağazasına yaptırdım. Gardırop, şifonyer, komidin İkea.
Toplamda 8.527 tl.
Yatak+baza+yatak pedi 4.000 tl
Gardırop 3.800 tl
şifonyer , üst camı ,2 komidin, 2 üst camı 727 tl
Sanırım böyleydi fiyatları

Baya tutmuş, ikeanin mobilyalarini hep ucuz düşünmüştüm. Modellerini çok beğeniyorum fakat kalitesine guvenmedigimden gidip bakmamistim bile, ama fiyat böyle olunca iyidir heralde :KK64:

Baya tutmuş, ikeanin mobilyalarini hep ucuz düşünmüştüm. Modellerini çok beğeniyorum fakat kalitesine guvenmedigimden gidip bakmamistim bile, ama fiyat böyle olunca iyidir heralde :KK64:

Aslında ucuz sayılmaz ama çokta pahalı değil.
Şöyle ki ben dolabın içerisine bir sürü aparat ekledim, yatağımıda başka bi firmaya yaptırdım toplam fiyat bu yüzdende kabarık.
İsterseniz sadece dolabın iskeletini alıp iç aksesuarlarını kullandıkça ihtiyaç duydukça ekleyebilirsiniz o şekilde daha uygundur yada aynasız bi kapak tercih edilirse fiyat düşecektir.
İkeanın bu özelliği zaten onu çekici yapan bütçene göre istediğini ekleyip istediğini çıkarıyorsun.( dolabın rafı sepeti aynası gibi)

Aslında çok daraltmıştı bu mobilya işi beni çünkü yatağı beğensem dolap küçük yada fonksiyonu az, şifonyerler çok kullanışsız ufak. Genelde mağazaların takım olarak sattığı setlerde kullanımına uygun olmayan parçalar çıkıyor, bende başka mağazaların ürünlerini alıp kombinliyorum dekorasyonda böyle bişey biraz.

Tasarım ürünler satan çok mağaza dolaştım herbiri toplamda 8binden aşşağı değil benim bütçemide kat kat katlıyor. Benim için şık bi dekorasyon + kullanımımı en üst refaha çıkaran ürünleri tercih etmek önemliydi . Ee bende hem tasarım mağzadan alıyım hemde çok bütçemi aşmasın ee bütçemi aşıyorsada takımın içerisinde içime sinmeyen bi parçası olmasın dedim. Takımın içinde bi yatağı beğendim diye diğer kullanışsız bulduğum ürünleri bütçemin kat kat üstüne çıkmaya değer bulmadım almak istemedim. O yüzden yatağın kendi şifonyeri ve gardırobunu almadım. Komidinide odama sığmadı oyüzden almadım.

İkeaya gelirsek derseniz kalitesi nasıl yatağım kadar dolabın, şifonyerin,komidinin zemine ve duvara temas eden suntasından memnun kaldım diyemem. Arka ve yan sunta plakası çok çabuk deforme oluyor yakından bakınca gözüküyor.
Ama o malzemede ucuz çok eskirse deforme olan sunta kısmı değiştirmek mümkün (içi yada üstü için geçerli değil bu söylediklerim o kısımlar çok dayanıklı). Yada komidin 109 tl gibi bi fiyattı ilerde belki ayna kaplatmayı düşünüyorum.

Zaten dolap ve şifonyer okadar uzun ve geniş ki yerinden kıpırdamadığı için deforme olmuyor. Daha çok ufak olan komidin için geçerli
Dolap ve şifonyer çoğu mağzaya göre ikeada çok uzun ve geniş bu yüzdende o fiyata değer buldum.
Fotoğraftada görebilirsiniz bi ara indirimdeydi dolap 2.700 yazıyor.

canım güle güle iyi günlerde kullan çeyizciklerini :)

X