Aldatmayın ve Aldatılmayın

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
Hayata dair bütün umutlarınızı yitirmeden kendinize gelin.hayatmı acımasız gelişen olaylarmı bilmiyorum. şair değilim ama yazmak istiyorum. isyanımız hayata mı? yoksa kadere mi? yoksa kendimize mi?

Sevmek istersin aldatılırsın, İnanmak istersin gene aldatılırsın, güvenmek istersin ama gene aldatılırsın.. neler oluyor HAYAT, neler oluyor İNSANLARA mutluluğu bile çok görüyoruz kendimize. mutlu olmak yerine birbirimizi yemekle geçiyor ömrümüz, geçen zamana inat yaşamak istediklerimizi yaşayamıyoruz.
Şimdi bu yazıyı okuyorsanız kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için tam zamanı; arayın sevdiklerinizi onlara SEVDİĞİNİZİ söyleyin, mutlu edin kendinizi ve sevdiklerinizi.Bırakın kendinizi aldatmayı ve karşınızdakini kandırmayı.Her anınızı maf etmek yerine siz zamanı alt edin.Annenizi,Babanızı ailenizi arayın hiç olmadık anda mutlu edin. Sadece size değer verenleri değil, değer vermeyenleride arayın bırakın onlar utansın. Kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırınki ne aldatın ne aldatılın.
Düşünün bakalım nereye kadar kendinizi kandıracaksınız.Acıda verse gerçekler doğruları soyleyip birkere üzülün. MUTSUZSANIZ paylaşın ama mutsuz olduğunuz insanla. sizin canınızı yakabilecek şeyleri sizde karşınızdakine yapmayın.Nekadar cok konusuyorum ne diyor bu dediğinizi duyar gibiyim. Lütfen kendiniz mutsuzsanız ALDATMAYIN.

X