Aldatma yolunda mı?

Eşinizin twitter hesabı açmak istemesi, siz de isteyince gerek yok gibisinden konuşmasının sebebi belli oldu. Allah bir şekilde karşınıza çıkarmış sebebini. Allah ıslah etsin ne diyeyim

Anlıyorum ama ben bu psikolojideyken böyle konuşman ters geldi sadece

şu soruyu sorun kendinize (Ona değil!) o kadınlar ona karşılık verse eşiniz hayır der mi?
Bilmiyorum ama inanın bugün bunu görene kadar eşime hiç bır şekilde güvensizliğim yoktu. Benim kocam yapmaz diyenlerden olmadım hiç. İnsan şaşar diye düşünüyorum genelde ama hiç ihtimal vermemiştim

1 yıllık evli değilsiniz ama 2,5 aylık hamilesiniz...
Keşke herifin ne cins olduğunu anlayana kadar bekleseydiniz çocuk için...
10 aylık evliyim. Evliliğimin ilk 4 buçuk ayında vajinismus ile savaştım. Yıpratıcı bı süreçti. Çocuğum olmaz da onun için de uğraşırım, psikolojim iyice alt üst olur kendimi hepten yetersiz hissederim diye uzatmak istemedim arayı. Yaşım da geçmeden olsun dedim. Ki eşim çocuğu çok istedi

Dün geceden beri öyle kötü durumdayım ki bebeğime bişey olacak diye İçim gidiyo. Aglayamiyorum da. İçimde kocaman bişey birikti sanki. Herşey bitmiş gibi bütün umudum sönmüş gibi

aldatma yolunu geçtim, belki gözü korktu bir daha kalkışmaz o ihtimali bile geçtim. eşiniz size karşı zaten saygısız bir insan.
ne demek sen açma gerek yok ?
nikah cüzdanları var diye insanlar birbirleri için böyle kararlar veremez.
eşinizin yiyecek daha çooook fırın ekmeği var.

İnanılmaz soğudum. Bu zamana kadar çok tartışmamız oldu çok kavgalar ettik ama onu tanıdığım günden beri ilk defa nefret hissettim

Buna cevap verebilecek biri var mı?

Anlıyorum ama ben bu psikolojideyken böyle konuşman ters geldi sadece
Neden ters geldi? Ben kimim ki?

Düşük tehlikesi atlatmışsın, gücüm yok diyorsun. Kalan gücünü de harcama, bu adama değmez.

+18 video izleme ile kalır umarım. Ama bu da ilerde seks hayatınıza etki edebilir. Ben izlemeye karşı değilim kontrolden çıkmadığı sürece, ama sertleşme sorunu erken boşalma ya da isteksizlik yapabilir bağımlılık durumu oluşursa.

Kötü bir deneyim olmuş Allah sabır versin çok ağır ve incitici ama maalesef aldatmaya meyilli

Dün geceden beri öyle kötü durumdayım ki bebeğime bişey olacak diye İçim gidiyo. Aglayamiyorum da. İçimde kocaman bişey birikti sanki. Herşey bitmiş gibi bütün umudum sönmüş gibi
Erkeklerin kafası farklı çalışıyor galiba bazıları bunu çok normal alışkanlık gibi bile görüyo aldatmak olarak düşünmüyolar bu konularda bi kaç yazı okumuştum biz kadınlarda daha hassas olduğumuz için farklı düşünüyoruz ama kadınlarda bile görüş ayrılığı var doğal birşey olarak görenler ve kesinlikle olmamalı nasıl olur diyenler o yüzden herkesin kendi kararı düşüncesine göre hareket edilcek bi durum aldatacak insan inanın bağlasanız durmaz Allahta bunu bi şekilde önünüze çıkarır kör gibi davranmadıktan sonra o yüzden akışına bırakın şimdilik olacak olan olur ama dünyanın sonunu getirmez sizin için hiç birimiz için.

Cok yerinde bi yorum olmus biz bile burda ikilemde kaliyoruz erkekler daha duz mantikla hareket ettikleri için boyle seyleri siradan olağan şeyler olarak görüyor bence sizde abartmayin bugun nasil yapar dediginiz seyi bir kac sene sonra kendiniz yaparken de bulabilirsiniz hayat bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…