Aldatılmışım, Ne Yapmalıyım?

Hayır yüzüne ne diyeceksin ki, adamda yüz olsa zaten o haltı yemez. Evine gittiğinde sana bir kötülük yapsa ne yapacaksın, ayrılırken bu kadar özenmek neden. Adam yüz yüze konuşunca daha mı acı çekecek falan sanıyorsun. Bırak ne hali varsa görsün. Gönder ekran görüntülerini her yerden engelle gitsin.

Boyle bi adamin bi de ayagina gitme zahmetinde mi bulunacaksiniz? Kendinizi yordugunuza degmez. Atin bi mesaj en okkalısından sonra bi daha da muhattap almayin

İyi günler hanımlar. Bir senelik ilişkim vardı ve ilişkimin olduğu insan son zamanlarda instagramdan tanımadığı kızları eklemeye başladı. Rahatsız olduğumu söylediğimde "Sadece öylesine ekliyorum konuşmuyoruz bile, istersen al hesabıma, konuşmalarıma bak" dedi. Alıp baktım şüphelenecek bir şey yoktu ama silmiş olabileceğini de düşündüm tabi. Daha sonra bir fake hesap açıp o takip ettiği kızlara mesaj attım size mesaj atıyor mu bu şahıs diye onlarda konuşmaları ss attı. Hala inanamıyorum beni defalarca aldatmış, o tanımadığı kızlara nasıl yürümüş bir okusanız... Şimdi ben şehir dışındayım. Telefondan direk bitti ayrıldık yazmak değil evine gidip yüz yüze ayrılmak istiyorum, kıyameti kopartmak istiyorum ama bir yandan da haberlerde neler okuyoruz evine gitmek riskli olabilir. Sizce ben şimdi ne yapmalıyım? Şuan wp den konuşuyoruz. Durumu çaktırmadan 4 5 gün idare edip yüz yüze bağır çağır mı ayrılmalıyım yoksa direk telefonda bitirip her yerden engellemeli miyim? Canım çok acıyor ya ne salak salak hayaller kuruyordum, onun için ailemi bile karşıma almıştım. Lütfen yardım edin, yorum yapın özellikle aldatılan kadınlar varsa aranızda nasıl atlattınız hala inanamıyorum bu kadar salak oluşuma.
Bence hiç açıklama yapmadan her yerden engelle. Ne olduğunu anlamaya çalışsın. Ver Adil Yıldırım'ın 30 gün kuralını uygulayın lütfen

Öncelikle hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Az önce içimdeki bütün öfkeyi, kini, küfrü kustuğum bir mesaj attım ve her yerden de engelledim, numarasını da engelledim. Bir nebze rahatladım ama hala kendime gelemedim ya anlamıyorum niye yaptı nasıl yaptı böyle bir şeyi düşündükçe içim acıyor karaktersiz herif.

Hala nasıl rol icabı konuşuyorsun yahu, sen bence aşık değilsin bu adama, yoksa öğrendiğin an bitirir ve suskunluğa bürünürdün elinde olmazdı, boşuna üzülmeye gerek yok

Dayanamadım zaten, içim almadı mesajlaşmayı. Ss leri attım, içimdekileri kustum, bastım engeli.

Aldatıldım. Hem de hiç beklemediğim biriydi. Ben de instagram üzerinden aldatılmıştım. Kıza çiçeğim, böceğim neler yazmış. Yine şanslısın kızlar yardımcı olmuş, benimkiler çok gıcıktı. Neyse yüzümde yaralar çıktı o şokla. Ama yaptıgı adilik sayesinde hemen soğudum ben. İyi ki de evlenmeden önce ortaya cıktı diye düşündüm. Emin ol seni bi şekilde ikna etmek için elinden geleni yapacak. Sakın ha en tehlikeli kısım bu. Sakin ikna olma. Mutlaka atlatırsın. Bak ben başkası ile evlendim ve bebek bekliyorum. Emin ol sen de aynı şeyleri yaşayacaksın, umrunda bile olamayacak o kişi

Kesinlikle öyle yapacak ama artık ağzıyla kuş tutsa ikna edemez beni Allah ından bulsun. Peki ben nasıl atlatacağım bu zamankarı. Hiç bu kadar arabesk bir insan olduğumu düşünmüyordum ama hep fotoğraflarımıza bakıyorum, anılarımızı hatırlayıp hatırlayıp ağlıyorum ya nefes alamıyorum napacağım ben? Sizin bu nefes alamama süreciniz ne kadar sürdü?

Kesinlikle öyle yapacak ama artık ağzıyla kuş tutsa ikna edemez beni Allah ından bulsun. Peki ben nasıl atlatacağım bu zamankarı. Hiç bu kadar arabesk bir insan olduğumu düşünmüyordum ama hep fotoğraflarımıza bakıyorum, anılarımızı hatırlayıp hatırlayıp ağlıyorum ya nefes alamıyorum napacağım ben? Sizin bu nefes alamama süreciniz ne kadar sürdü?
İlişkinize baglı aslına. Bizde zaten son zamanlarda ilgisizlik falan vardı. O yüzden güzel olan şeyler geride kaldığı için uzun sürmedi. Bir de bana bunu yapabildiği için onun ne kadar şerefsiz oldugunu düşünerek gözümde küçümsüyordum, bu da sogumamı hızlandırdı. İyi günlere degil, kötü günlere odaklan. Güzel anılara degil, kötü anılara odaklan.

Ne kıyameti kopartıcaksin canim o buna degiyo mu ki?? Millet aldatan kocasini sessiz sedasiz bosuyor bosver ayril bitsin

Zamanla şuan hissettiğiniz tüm kötü duygular geçecek ama bu olaydan gerekli dersi umarım alırsınız. Doğru düzgün tanımadığınız, tanıyamadıgınız adamlar için ailenizi karşınız almayın.

ben olsam direkt pat diye sessizliğe bürünürdüm, eğer ısrarla ulaşmaya çalışırsa ssleri atardım.Ne zaman ailenin karşıya alındığı bir durum olsa altında muhakkak bir iş çıkıyo böyle

Hala ne yapmalıyım mı diyorsun? Düşündüğüne, kafa yorduğuna değmez engelle gitsin karaktersizi.

Devam etsen bile bir daha asla güvenmeyeceksin . Yani öyle bir düşüncen yok sanırım ama yüz yüze geldiğinde türlü yalanlarla seni ikna etmeye çalışacak . En mantıklısı o mesajları atıp güzel bir defolu çekip engelleyip ayrılmak. Biraz can acıtıcı olacak ama zamanla geçiyor merak etme

İyi günler hanımlar. Bir senelik ilişkim vardı ve ilişkimin olduğu insan son zamanlarda instagramdan tanımadığı kızları eklemeye başladı. Rahatsız olduğumu söylediğimde "Sadece öylesine ekliyorum konuşmuyoruz bile, istersen al hesabıma, konuşmalarıma bak" dedi. Alıp baktım şüphelenecek bir şey yoktu ama silmiş olabileceğini de düşündüm tabi. Daha sonra bir fake hesap açıp o takip ettiği kızlara mesaj attım size mesaj atıyor mu bu şahıs diye onlarda konuşmaları ss attı. Hala inanamıyorum beni defalarca aldatmış, o tanımadığı kızlara nasıl yürümüş bir okusanız... Şimdi ben şehir dışındayım. Telefondan direk bitti ayrıldık yazmak değil evine gidip yüz yüze ayrılmak istiyorum, kıyameti kopartmak istiyorum ama bir yandan da haberlerde neler okuyoruz evine gitmek riskli olabilir. Sizce ben şimdi ne yapmalıyım? Şuan wp den konuşuyoruz. Durumu çaktırmadan 4 5 gün idare edip yüz yüze bağır çağır mı ayrılmalıyım yoksa direk telefonda bitirip her yerden engellemeli miyim? Canım çok acıyor ya ne salak salak hayaller kuruyordum, onun için ailemi bile karşıma almıştım. Lütfen yardım edin, yorum yapın özellikle aldatılan kadınlar varsa aranızda nasıl atlattınız hala inanamıyorum bu kadar salak oluşuma.
Başlığa bakinca evli 5 cocuklu ekonomik özgürlüğü olmayan bir kadin sanmistim.Ayrilmamak için sebep var mi ki ?

Ben olsam bildigimi caktirmam. Bu işi icin onunla yuzyuze muhattap olmadan kısa bir mesajla bitirirdim. Mesajda da birbirimize uygun olmadigimizi, ona karsi artik bir seyler hissetmedigimi fln yazardim. Sap gibi ortada kalsın öylece.

Niye ayrılmak için zahmete gireceksiniz ki? Ben olsam arasa açmam yazsa cvp vermem. Çok merak ederse kendi çıksın gelsin yanınıza. Orda gösterirsiniz msjları kıöına baka baka geri döner.

Ne sebeple ayrılmak istediğinizi bilmesi iyi olmuş.
Bir de sebep anlatmak için uğraşacaktınız gerek kalmamış.
Şimdi bu tip adamlar yazar çizer.
Sonra gelir beni affet der, feci gurursuz ve utanmaz oldukları için.
Tavrınız, duruşunuz net olsun ki konu uzamasın.
Sosyal medya hesapları yüzünden nedir bu kadınların çektiği yahu! 🙄

X