Aldatılmışım, Ne Yapmalıyım?

Deadpool

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
335
615
25
İyi günler hanımlar. Bir senelik ilişkim vardı ve ilişkimin olduğu insan son zamanlarda instagramdan tanımadığı kızları eklemeye başladı. Rahatsız olduğumu söylediğimde "Sadece öylesine ekliyorum konuşmuyoruz bile, istersen al hesabıma, konuşmalarıma bak" dedi. Alıp baktım şüphelenecek bir şey yoktu ama silmiş olabileceğini de düşündüm tabi. Daha sonra bir fake hesap açıp o takip ettiği kızlara mesaj attım size mesaj atıyor mu bu şahıs diye onlarda konuşmaları ss attı. Hala inanamıyorum beni defalarca aldatmış, o tanımadığı kızlara nasıl yürümüş bir okusanız... Şimdi ben şehir dışındayım. Telefondan direk bitti ayrıldık yazmak değil evine gidip yüz yüze ayrılmak istiyorum, kıyameti kopartmak istiyorum ama bir yandan da haberlerde neler okuyoruz evine gitmek riskli olabilir. Sizce ben şimdi ne yapmalıyım? Şuan wp den konuşuyoruz. Durumu çaktırmadan 4 5 gün idare edip yüz yüze bağır çağır mı ayrılmalıyım yoksa direk telefonda bitirip her yerden engellemeli miyim? Canım çok acıyor ya ne salak salak hayaller kuruyordum, onun için ailemi bile karşıma almıştım. Lütfen yardım edin, yorum yapın özellikle aldatılan kadınlar varsa aranızda nasıl atlattınız hala inanamıyorum bu kadar salak oluşuma.

İyi günler hanımlar. Bir senelik ilişkim vardı ve ilişkimin olduğu insan son zamanlarda instagramdan tanımadığı kızları eklemeye başladı. Rahatsız olduğumu söylediğimde "Sadece öylesine ekliyorum konuşmuyoruz bile, istersen al hesabıma, konuşmalarıma bak" dedi. Alıp baktım şüphelenecek bir şey yoktu ama silmiş olabileceğini de düşündüm tabi. Daha sonra bir fake hesap açıp o takip ettiği kızlara mesaj attım size mesaj atıyor mu bu şahıs diye onlarda konuşmaları ss attı. Hala inanamıyorum beni defalarca aldatmış, o tanımadığı kızlara nasıl yürümüş bir okusanız... Şimdi ben şehir dışındayım. Telefondan direk bitti ayrıldık yazmak değil evine gidip yüz yüze ayrılmak istiyorum, kıyameti kopartmak istiyorum ama bir yandan da haberlerde neler okuyoruz evine gitmek riskli olabilir. Sizce ben şimdi ne yapmalıyım? Şuan wp den konuşuyoruz. Durumu çaktırmadan 4 5 gün idare edip yüz yüze bağır çağır mı ayrılmalıyım yoksa direk telefonda bitirip her yerden engellemeli miyim? Canım çok acıyor ya ne salak salak hayaller kuruyordum, onun için ailemi bile karşıma almıştım. Lütfen yardım edin, yorum yapın özellikle aldatılan kadınlar varsa aranızda nasıl atlattınız hala inanamıyorum bu kadar salak oluşuma.

bu olaydan sonra

erkeklerın her söüzne inanmayacagını ,
ve hiç bir erkek için aileni karşına almaman gerektiğini anlamışsındır umarım

Öylesine eklemek nedir yahu? Bir erkek bir kadını öylesine instagrama vs.ye ekler misizce? Sizin de görmezden gelesiniz varmış zaten yoksa bir de ağzıyla dediği halde eklediğini bundan masum bir sonuç çıkarmak pek mümkün değil.

süt iç, zehri alır.
şaka bi yana yaz bir kağıda, 1 yıl sonra bak, anlamsız saçma gelecek, tabi aynı kişiyle devam etmezsen.
ne olacak ya, sevdiklerin sağlıklıysa geri kalan herşey halledilir. boşver denizde çok fazla balık var, seni hakedeni bul.

Aileni karşına alıp işin daha çok uzamadan pisliklerini yakalamana sevindim. Ss ler at bas küfürleri hakaretleri içinin yaglari erisin ve sonra engelle eger yapabilirsen

Aldatıldım. Hem de hiç beklemediğim biriydi. Ben de instagram üzerinden aldatılmıştım. Kıza çiçeğim, böceğim neler yazmış. Yine şanslısın kızlar yardımcı olmuş, benimkiler çok gıcıktı. Neyse yüzümde yaralar çıktı o şokla. Ama yaptıgı adilik sayesinde hemen soğudum ben. İyi ki de evlenmeden önce ortaya cıktı diye düşündüm. Emin ol seni bi şekilde ikna etmek için elinden geleni yapacak. Sakın ha en tehlikeli kısım bu. Sakin ikna olma. Mutlaka atlatırsın. Bak ben başkası ile evlendim ve bebek bekliyorum. Emin ol sen de aynı şeyleri yaşayacaksın, umrunda bile olamayacak o kişi

X