ALDATILMAK

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dolunay Ece Bozkurt

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2024
3
-2
24
Merhabalar herkese
Bir konuda merak ettiğim bir durum var. Şuan iyi giden güzel bir ilişkinin içindeyim. Ancak bu ilişkimden önceki 2 beraberliğim uzun ve gerçekten benim için yorucu geçti.
İlk ilişkim belli başlı sebeplerden ötürü bitti ve 3 4 ay sonrasında başka biriyle zaten görüştüğünü öğrendim ilişkimiz varken. Şuanki lişkimden bir önceki partnerim ile birlikteliğimiz vardı 9 ay boyunca. Malesef ki bu ilişkinin içinde ne ben nede o mutluydu. evet bir noktada sürekli ayrıl barış olduğu için. Karşımda ki kişi ise bu dönemde sosyal medya uzerinden tanıstığı biri vardı arkadaş diye biliyordum. Partnerim ile ne zaman kavga etsek o kişiye gidip içini döküyordu. Bu böyle bir süre devam etti. Sonra bir gün net şekilde ayrıldık, 1 ay içinde tekrar bana mesaj attı ve tekrar görüşmeye başladık. Görüşmeye başladıktan bir süre sonra evinde kalmaya gittim. Bu süreçte ikimizde oyun oynayan insanız bilgisayarda, gidip oyunlarda ki sohbeti sağlayan discord uygulamasında bazı insanlarla konuştuğunu gördüm. Ayrıca onun telefonunda mecburi işim vardı ve asla yapmayacağım şeylerden biridir telefon karıştırmak bakma gereği hissettim. Baktım galerisinde yine o kızla konuştuğu bir ekran fotoğrafı vardı. Bunu görünce beynimden vrulmuşa döndüm. Bu esnada başka insanlarlada instagram uzerinden yine konuşmuş. Antalayalara gidilmek için sözler bile verilmiş. Ben evime dönmeye karar verdim ve döndüğümde zoruma gittiği için telefonda konuşmaya karar verdim. Söylediğimde beni telefonu bilgisayarını karıştırmakla suçladı. Ne kavga ne kavga gerçekten akıl alır gibi değildi. Ayrıca görüştüğü kızlada telefonalrda konuşmuş cinsel içerikli muhabbetler bile dönmüş ve hatta yanına gitmiş. Bu olaylara şait olmak beni çok derinden yaraladı şuan ilişkim olmasına rağmen karşımdaki insana bi his beslediğim yok ama o kızla eve çıkmş aileler bile tanışmış anlayacağınız bunu görünce kendimi kıyasladım ve mutlu hissetmedim. Bir süredir kafamın içinde bu yer etti ve için için beni yiyor bu düşünce... Nasıl geçer bu his bilmiyorum yaklaşık bir buçuk yıl oldu. Yuva yıkanın yuvası olmaz düşüncesine inanmak istiyorum.

E şuan ki partnerni seviyosan geçmişin ve geçmişte kalan partnerin seni neden bu kadar rahatsız ediyo ve burada konu oluyo onu anlamadım ben.

Boşversene sen kimin kimle ne yaptığını. Hayatında biri varsa ve onu da seviyosan sal gitsin, önüne bak

E şuan ki partnerni seviyosan geçmişin ve geçmişte kalan partnerin seni neden bu kadar rahatsız ediyo ve burada konu oluyo onu anlamadım ben.

Boşversene sen kimin kimle ne yaptığını. Hayatında biri varsa ve onu da seviyosan sal gitsin, önüne bak
sadece benim yaşadığım geçtiğim zorlu bir dönem var ve bazen insanlar şey der asla bu hayatı hak etmeyecek yada mutluluğu hak etmeyecek insan. Kalbi kötü birinin bu kadar kolay hayat sürmesi bana batıyor. İçini bilmek ve yalşadığı hayatı görmek. kendimin geçtiği zorlu dönem içerisinde sürekli kıyasa tutuyorum yoksa karşımdakine his beslediğimden değil

Bence öncelikle nick olarak adınız ve soyadınızı kullanmaktan vazgeçip acilen değişiklik yapmalısınız.

sadece benim yaşadığım geçtiğim zorlu bir dönem var ve bazen insanlar şey der asla bu hayatı hak etmeyecek yada mutluluğu hak etmeyecek insan. Kalbi kötü birinin bu kadar kolay hayat sürmesi bana batıyor. İçini bilmek ve yalşadığı hayatı görmek. kendimin geçtiği zorlu dönem içerisinde sürekli kıyasa tutuyorum yoksa karşımdakine his beslediğimden değil
Tamam da olaylar gördüğümüz gibi olmayabiliyor bazen. Eğer gerçekten dediğiniz gibi kalbi kötü biriyse, kalbinin ekmeğini de elbet bir gün yer.

Bi ilişkiniz varken, diğer tarafın iyi veya kötü olmaması sizi pek ilgilendirmemeli..

Bu duruma vaktinde üzülüp bitirip aşmış olmanız gerekirdi şu an bu moda girmenin anlamı yok. Hayatınızdaki kişiye de ayıp üstelik.
Bizi üzen insanlar bakalım mutsuz olmuşlar mı diye sürekli geriye dönüp bakarsak işimiz çok demektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X