aldatılma kadının elinde mi?

Nil

KK Kro
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
8.822
105
İletişim Uzmanı İnci Beydeşman aldatılma olayının kadının elinde olup olmadığını değerlendirdi. Aldatılmanın aslında aile bağlarını zedelemeyecek ölçüde çözülebilecek bir sorun olduğunun altını çizen Beydeşman, kadınların erkeğini nasıl yöneteceğini ve erkeğinin hayalindeki kadın tipinin ne olduğunu iyi bilirlerse sorun yaşamayacaklarını öne sürdü.

Aldatılma olayı sonrası hemen boşanmaya karar veren kadını değerlendiren Beydeşman, "bu şekilde bir kararı hemen alan bir kadın zaten evliliğinde eşini iyi yönetemez. Bunu kabul etmesi gerekir" dedi.

Türk toplumunda, erkeklerin çok fazla mağdur edildiğini kaydeden :1shok: Beydeşman,"Toplumsal değerlere dönüp baktığımızda aldatmak bir suç; ama aldatmanın sebebini de irdelemek gerekiyor. Evli çiftlerin uzmanlara başvurup kişilik analizlerini yaptırıp, yardım almaları gerekiyor. Eğer erkekte psikolojik açından problem varsa durum farklıdır. Ancak normal şartlardaki Türk erkeğinin yapısını düşünürsek, erkeğin aldatma sebeplerini kadında aramak gerek. Kadınlar, eşlerinin hayalindeki kadını iyi tespit etmeli, eşini nasıl mutlu edeceğini destek alarak çözmeli. Biz kadınlarımıza aldatılmamanın mümkün olduğunu ve vazgeçilmez kadın olmanın bilimsel yollarını öğretiyoruz. Amacımız sağlıklı bir aile hayatı, mutlu çocuklar ve sağlıklı bir toplum" açıklamalarında bulundu.

İnci hanımı tebrik ederim...çok bilimsel bir çalışma olmuş...

Allah Allah ne zamandan beri bazı erkeklerin ahlaksız durumu eşlerinin kabahati oldu ki?:1shok:
Yazık valla memleketime çok yazık!
Artık her türlü pisliğe bahane var!

yuh artık, butür yzıları görünce resmen midem bulanıyor.hepmi eşleri yüzünden aldatıyor erkekler,yani aslında onların hiçbir aç gözlülüğü,kendilerini kanıtlama dürtüleri yok.evdeki karısı bakımsız yada kendiyle istediği kadar ilgilenmiyor diye atdatmaya zorunlu kalıyor.yazık ya bu erkekelre o zaman.ya kadınlar onlarda kocaları kendileriyle ilgilenmiyor diye aldatsınlar,onlarında hayalinde bir erkek vardır kocalar eşleri kendilerini aldatmasın diye o tipi neden bürünmeye çalışmıyor.bırakın allah aşkına neden hep kadın kocasını elinde tutmak için mücadele etmek zorunda.birazda erkekler bizim için vazgeçilmez olmayı denesinler lütfen.yeter artık kadının yuvasını kurtarmak için verdiği emeklere,azıcıkta erkekler bu konuda çaba göstesinler lütfen.bu yazıları okuyunca kendimi aşağılanmış hissediyorum ve çok üzülüyorum.KOCAM BENİ ALDATMASIN DİYE ONA ŞEBEKLİK YAPACAK DEĞİLİM.KENDİSİNE SAYGISI OLAN BUNU YAPMAMALI,YAPACAK ADAM SEN HÜLYA AVŞARDA OLSAN YAPIYOR İŞTE.

eh ne diyebilirim ki...
böyle insanlar ve böyle fikirleri benimseyenler olduğu sürece biz daha çok kafa patlatırız...
gerçekten çok yazık...

inci kocasını magdur etmesin serbest bıraksın
genellemelerini de Topluma mal edip erkek milletinin ekmegine yag sürmesin kaydirigubbakcemile

bence bu inci hanım daha aldatılmanın ne anlama geldiğini bilmiyor...ay okudukça sinirlerim zıplıyor...
birde bunu diyen bir kadın ve iletişim uzmanı...
yok yok hiçbir yerde çivi mivi kalmamış...

kadın isterse dört dörtlük olsun altadatan erkek aldatıyor.bunun suçunun kadınlara atılmasınıda hiç doğru bulmuyorum.anlamıyorum daha ne yapsın bu kadınlar.iyi işte kendi benliklerinden vazgeçip eşlerini mi mutlu etsinler.yok vallahi eşim mutlu olacak diye bana ters gelen birşeyi yapamam.varsın aldatsın.zaten erkeklerde altdattıkları zaman kendilerini değil direk eşlerini suçluyor.kadınsa öyle bir karmaşa içinde çabalıyordurki eşinin ihanetini duyunca sarsılır ve ben ne hata yaptım derler.bunalıma girer çoğu kadın.bir uzmanda böyle şeyler söyledikten sonra.kadınlar hep afetsinler eşlerini.bunlada kalmayıp kendilerini suçlu ilan edip sesleri solukları çıkmasın.kadın erkek farketmez ihanetin hafifletici hiç bir sebebi yoktur.ayrıca hiç kimse ne olursa olsun aldatılmayı haketmez.

bu kadının bastırılmış duygu ve egoları var... ve mutlaka hayatının bir evresinde aldatılmıştır..
yada hayatına hiç erkek girmemiş kompleksli bir kadın...
başka bir altenatifte birisinin hayatında 2. kadın olmuş olması olabilir...
hani o şırfıntılar der ya "kadın olsaydında kocana sahip çıksaydın" diye....

Son düzenleme:
kadın doğru demiş:lepi:
bende onaylıyorum;
aldatılıyorsanız haketmişsinizkaydirigubbakcemile3
yaşasın kötülükkötükedihüso

hayda...............kadın isterse dünya güzeli olsun, kocasına kul köle olsun, içinde varsa yapar anam....

kadın hamile kalır, cinsel ilişki olmaz, adamda gider kadını aldatır...."sonra da kadın şey mi diyecek, "e bizim bey haklı valla, ideal kadın olamadım, beyim de ne yapsın, evdeki kadınla birlikte olamayınca" hahahahahaha....

ayrıca kadının ruhsal sorunları olabilir, hastaneye düşebilir, Allah göstermesin kaza geçirebilir, vücudunun bir yerine bişi olabilir...hayatta insanın başına herşey gelebilir...eşin aldatması mı gerek...

kadın bakımlı olacak, eşini mutlu edecek ama bunu yaparken erkek beni aldatmasın diye değil....

Biz kadınlarımıza aldatılmamanın mümkün olduğunu ve vazgeçilmez kadın olmanın bilimsel yollarını öğretiyoruz... demiş kendileri....ben niye bununla uğraşayım ki....ne kursuna gidiyorsun, kocam beni aldatmasın diye vazgeçilmez kadın olmayı öğrenmeye gidiyorum.böyle birşey yok arkadaş...para kazanmak için daha doğru yolları seçin derim ben...evlilik terapisi, aile danışmanlığı konuları başka bu başka...resmen düzmece...eğer yaptıkları iş tam anlamıyla buysa..ha başka bir açıklaması vardır, saygı duyarım...ama konuşmalardan bu çıkıyor...

Kızlar bu işe ticarete dökmüş ondan böyle konuşuyo....Baksanıza kadınlara vazgeçilmez olmayı öğretiyomuş .....Bunu kesin her ilişkisinde aldatmışlardır.Oda artık baş edemeyince kabullenme yoluna gitmiştir.

hayır madem geberesice herilerin eşlerini aldatmalarının sebebi yine kadınlar o zaman ne diye ihanetleri ortaya çıkınca köpek gibi yalvarıp karılarının eteğinde dolaşıyorlar
defolsun gitsin Çok üzgünüm çoook

naparsanız yapın aldatan erkek aldatıcaktır demez tabi bu işten para kazanıyo.ne kadar ideal olmayan kadın o kadar paracokacimcoook

şimdi arkidişler...
eğer birgün ütülü beni aldatırsa şayet bilesiniz ki buraya konu açıciiimm...
ve başığına da hakettiğimi yaşıyorum yazıciim...:lepi:
çünkü ben ütülüyü elimde tutmak için kırkbir takla atmıyorum...eee bu durumda da haketmiş oluyorum...
yani sanırım kanımce şahsen benim kıendi fikrimdir ki böcük haklı...
kaydirigubbakcemile5

sen hele hiç konuşma..sengözlerimebaksanab
adamın paralarını dağıt dağıt..gereksiz kıyafetlere ve ayağını vuran dandik ayakkabılara..kendi paranıda yastık altı yap..
sonrada aldatıldığını söylee..:çok üzgünüm:
kızzıımm aldatmazsa salaktır o zatikaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

senin o dandik dediğin ayakkabıyı ben bahçeli 7.caddenin en cikis mağazasından aldım...
paraları dağıttığım doğrudur ancak ayakkabıların dandik olmasını şiddetle reddediyorum...
ben de diyorum zati...aldatmazsa salaktır diye...niye tekrar ediyon...
hayır saat öğleden sonra 4 oldu anlamam diye mi yazpıyosun...
:mymeka:

betty es kaza eşinin bunları okuduğunu düşünmek bile istemiyorum.. Resmen ekmeğine yağ sürüyor yahu...

betty es kaza eşinin bunları okuduğunu düşünmek bile istemiyorum.. Resmen ekmeğine yağ sürüyor yahu...

iyi de çitlembikcik eşim burda olsa da nikimi bilemediğinden ve avatardaki fotoyu bu niyetle imha ettiğimden tanıma şansı yok...kaydirigubbakcemile
evet ütülü ama dahi değil...hihoyyyt
kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…