Aldatılıyormuyum :(

alkolsuz votka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2017
4
1
35
Bir derdim var : (
Bugün canınız mı sıkkın ? Belki sebep var belki yok. Yazıp rahatlamak istiyorsunuz belkide yorumlar istiyorsunuz. Buyrun bu alan sizin için. İçinize atıp dert sahibi olacağınıza BDV'ye yazın söz sahibi olun..

Bu yazıyı gördükten sonra buraya bende derdimi yazmak istedim. Normalde derdimi başkalarıyla paylaşmaya utanan bir yapıya sahibim ve içimi buraya dökmeye karar verdim.

1.5 yıllık evliyim ve bu birlikteliğimizden henüz bir çocuğumuz yok. Son zamanlarda eşim bana karşı çok kötü davranmaya başladı olay daha aile içi şiddet boyutuna kadar gelmedi ama ben bu herifle yaşamaya devam ettikçe eminim ki durum oralara kadar da gelecek.

Ben çok kötü bir çocukluk geçirdim. Çocuk yaşta annemi kaybettim ve ergenlik dönemimde babamı kaybettim ve eşimi seçmemin de sebebi ilk başlarda belki beni bu hayattan kurtarır diye düşünmemdi.

Ancak sonralardan ona gerçek anlamda aşık oldum. Her neyse son zamanlarda ise eve geldiğinde bana bir sebep belirtmeden çok soğuk davranıyor. Telefonuna sürekli mesajlar geliyor ve benim bakmama izin vermiyor.

Eve geldiğinde üstünde başkasının parfümünün kokusunu alıyorum ve bunu ona söylediğimde bana güvenmiyor musun beni tanımıyor sun diyor ve üstüme yürüyor. Konuyu biraz daha üstelesem neredeyse beni dövecek boyuta taşıyor. Her gün bu düşünceler benim beynimi tırmalıyor ve kocam gerçekten beni aldatıyor mu ? Bunu nasıl öğrenebilirim yardım edecek olanınız var mı?

LÜTFEN AMA LÜTFEN BANA BİR YOL GÖSTERİN

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir dedektiflik bürosunun para ile tuttuğu zavallının biriyim. Buradan link almaya çalıştık ama o kadar salağız ki nofollow tagına bakmadan hizmetini verdiğimiz firmaya da rezil olduk.
dedektifsherlock denen firmaya asla güvenmeyin zira böyle ucuz oyunlar yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…