Aldatılıyor muyum yoksa kurumtu mu

Düşünceniz nedir

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

Acımasız değilim gerçekler bunlar.
Bir kere yapan herzaman yapar.
Şimdi net bilsen aldattığını bırakacakmısın?
Cevabı hayırsa bilmenin ne faydası var?

Şüpheyle yaşanmaz , takip edin emin olun ne yaptığından başka türlü öğrenemezsiniz

Esiniyin edevletinden ustune kayitli numaralara bakabilirsiniz.

Aldatiliyorsunuz .
Herşey bu kadar temiz olamaz .

merhhaba hiç çalışma saatinde işyerine gittiniz mi tesadüfmüş gibi bi ugrama şansınız olur mu ki

Bide bu aralar bi dizi film video vasıtasıyla seni aldatsam naparsın ki özür dilerim geçer diyip duruyor bende ona tehditler söylüyorum öyle bir şey yaparsan böyle olur tarzında
senin tavrini ölcüyor yine affedermisin diyeki rahat rahat yapabilsin nasil olsa affedecksen diyedir diye düsünüyorum tersini düsünse kendisi affedebilirmiydi acaba ?

tmm bir kere effetiniz tekrarlarsada denenmisi denemeyeceksiniz bence aynisini tekrar tekrar yasatmaktan utanmayacak yada uslanmayacktir tecrübelerimle söylüyorum simdiki aklim olsaymis o zamanlarda aslinda ilk aldattiginda aldattigi yerde birakip gitmek varmis ...........

Evet bende pişman oldum ama kolay kolay silemedim çok Or geldi

Daha önce aldattı kabul ettiniz gene yaparmi soru bumu....işte kabul etmenin sonucu güvenin ölmesi....siz hep şüphe duyacaksınız elmayı çürüten kurt gibi ....Bilemem tabi aldatiliyormusunuz... Keşke yolunuza gitseydiniz kafanız rahat olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…