Aldatildim ve bosaniyorum..

AcilayBorte

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
57
136
33
Öncelikle merhaba ablalarim, kardeslerim..

Benim konumu okuyanlar olmustur. Esim denecek s*refsiz beni eskiden platonik asik oldugu kizla aldatmisti. Ben konu acmistim sizden fikir almak icin, cunku haraketlerinden supheleniyordum. Sizin fikirlerinizle telefonunu karistirmaya baslamistim. Zeynep denecek o kadin kendini sonunda ifsa etmisti.

Ben o kizin ailesini buldum sosyal medya aracigiyla. Ablasina, babasina, annesine hepsine yazdim. Rezil ettim. Bazi gonderdigi fotograflari yolladim onlara. Benimle iletisim kurmak istediler bu konuyu konusmak icin. Bende ilk once kabul etmedim. Taa evime kadar gelmek istediler. Sonunda kabul ettim. Bu konun uzerini ortmemi istediler. Aksi takdirde dava acacaklarini söylediler?! Ben de elinizi ardiniza koymayin dedim ve iletisimimi kestim. O kadar sinirliyim ki, ofkeden delite dondum diyebilirim. Bu kadar da midesiz olunmaz ki?!!... O kizla daha isim bitmedi, kafamda suan baska seyler var.

Herneyse, simdi ise bosaniyorum. Avukatimla tum delilleri topladik, ama bir sorun var. Esim benden bosanmak istemiyor. Evime esyalarimi toplamaya hala gitmedim. Esim memleketime kadar geldi, kapiyi acmadim. Surekli numrasinin son hanelerini degistirirp bana mesaj atiyor. Yani engellesemde numara degistigi icin mesajlar yine geliyor. Her gun neredeyse yalvariyor. Raporlu gunleri bitmis, ise gidince hic bir is goremiyormus. Hayatindan sogumus. O zeynepide her yerden silmis. Daha tovbe bismillah yolda yururken bile kiz sifatina bakkiyormus. Gulunc gercekten. Eger bosanirsak hayatina son verecekmis...

Hic biri beni ilgilendirmiyor daha dogrusu. Icim sogumadi, sogumayacakta. Sadece kendini öldurmesin yeter.
Sadece sorum su olacak; esim bosanmak istememesine ragmen, biz delil sunarsak hakim hala bosanmamiza karar verebilir mi? Bunu bilen arkadaslar var mi acaba aramizda?

GÜNCELLEME: Arkadaslar, maalesef hakim bizi bosamadi. E sim olacak kisi iki goz iki cesme agladi. Hic bir suclamayida kabul etmedi ve karsi delil sundu. Durusma ertelendi böylece :KK43:

Son düzenleme:
Hukuksal boyutunu bilmiyorum ama şimdi hayatına son verecek adam var ya siz affetmedikce muhtemelen cirkinlesecek. Affederseniz de biraz zaman geçince muhtemelen hatasını tekrarlayacak.
Burada size düşen karşısında dik ve kararlı durun. Zaten tüm delilleri toplamissiniz esinizin aldattigini ispatladiginiz halde hakim zorla sizi evli tutmaz diye dusunuyorum.

Hukuksal boyutunu bilmiyorum ama şimdi hayatına son verecek adam var ya siz affetmedikce muhtemelen cirkinlesecek. Affederseniz de biraz zaman geçince muhtemelen hatasını tekrarlayacak.
Burada size düşen karşısında dik ve kararlı durun. Zaten tüm delilleri toplamissiniz esinizin aldattigini ispatladiginiz halde hakim zorla sizi evli tutmaz diye dusunuyorum.

Bende oyle dusundum. Ama yine de kafami kurcaladi bu konu. Onunla hemen bosanmak istiyorum. Onu yerine ben utaniyorum elaleme karsi cunku. Kagit uzerindede olsa evli kalmak istemiyorum o igrenc herifle.

Siz davayı açıp tazminat isteyince o intihar etmek isteyen herif yılan gibi nasıl sokmaya çalışacak. İntihar edecekmiş peh. Gururlu adam gül gibi karısını aldatmayı aklının ucundan bile geçirmez. Çok iyi yapmışsınız beter olsunlar. Geberirse de gebersin harama uçkur cozmeseymis. Böylesine acimayacaksin ki başkası ibret alıp aklına bile getirmesin.

hukuki boyutunu bilmiyorum senin gibi dik duruşlu onurlu kadinlara bayılıyorum insallah cok cok mutlu olursun birde sun saçmalığı çözemedim hayir madem yedin bir halt niye simdi ayaklarina kapanıyor o kizi her yerden siliyor ne değişti yani bunu aklim almiyor nasil bir onursuzluk

Bildiğim kadarıyla ispatlanmış aldatma ve siddet durumlarinda direk boşanabilirsin cevremde bu sekilde olanlari duymuştum.Bunlarin hepsi blöf canım sakin kanma akli nerdeymis aldatırken kararından nolursa olsun dönme gururunu hiçe sayma lütfen.Bu arada ailesine söyleyip kizi rezil etmen cok iyi olmuş esinizle birlikteyken evli olduğunuzu bile bile yaptıysa kız tabi

Aldatıldığınızın kanıtı varsa elinizde eşiniz ne derse desin hakim boşar. Üzerine de nafaka verir. Yeter ki kanıt sunun mahkemeye.

Eşinizin yalvarmalarına da kanmayın. Mutlaka bir avukattan yardım istemiştir öğrenmiştir isterseniz nafaka bağlatabileceğinizi. O yüzden barışmaya çabalıyordur muhtemelen.

Hakkınızda hayırlısı olsun

Blöf atıyor da olabilir gerçekten düşünüyor da olabilir onu bilemem. Ama o hayatına son vermeyi düşünüyor diye sizi yanında tutmak istemesi zaten bencilliktir. Aldatıldığınız, mutsuz olduğunuz bir evliliği sürdürmeye, kısacası hala fedakarlık yapmaya devam edeceğiniz bir evliliğe sizi zorlaması zaten hala bencil kalacağını gösteriyor. Aldatmak genel olarak alışkanlığa dönüşüyor, çift terapilerinde dahi özel bir model ile çalışıyoruz ve modelin işe yaraması için ciddi fedakarlık yapmak ve çok çok çok pişman olmak gerekiyor. Ne yalan söyleyeyim benim gördüğüm kadarıyla başarı oranı düşük, çünkü aldatan taraf aldatmayı bırakmıyor. Terapinin devamlılığı olmuyor yani çünkü çoktan aralarındaki emosyonel bağ kopmuş oluyor.

O yüzden bırakın eşiniz hatasını sorumluluğunu alsın, "Nasılsa beni affeder, beni seviyor" rahatlığına kapılmasın. Bu "Kendimi öldürürüm" tehdidi çıkarlarının elden gitmesi yüzünden de olabilir zira. İşini kaybetmek, toplumdaki saygınlığını kaybetmek, para ödemek vs. gibi. Duruşunuzu takdir ettim, işin hukuki boyutunu bilmiyorum ama tazminat dahi alabileceğinizi düşünüyorum.

Aldatıldığınızın kanıtı varsa elinizde eşiniz ne derse desin hakim boşar. Üzerine de nafaka verir. Yeter ki kanıt sunun mahkemeye.

Eşinizin yalvarmalarına da kanmayın. Mutlaka bir avukattan yardım istemiştir öğrenmiştir isterseniz nafaka bağlatabileceğinizi. O yüzden barışmaya çabalıyordur muhtemelen.

Hakkınızda hayırlısı olsun

Bana deli diyeceksiniz ama ben ondan nafaka bile istemiyorum. Parasida hayatida hepsi onun olsun. Benim gelirim kendime yetiyor cok sukur. Ona muhtac degilim.
Kanitlarin hepsini topladim. Hatta o oldatiigig kiz bana neredeyse hepsini sundu. Insallah az bir sure de olsa bagli kalmam bu es kisisine.

Blöf atıyor da olabilir gerçekten düşünüyor da olabilir onu bilemem. Ama o hayatına son vermeyi düşünüyor diye sizi yanında tutmak istemesi zaten bencilliktir. Aldatıldığınız, mutsuz olduğunuz bir evliliği sürdürmeye, kısacası hala fedakarlık yapmaya devam edeceğiniz bir evliliğe sizi zorlaması zaten hala bencil kalacağını gösteriyor. Aldatmak genel olarak alışkanlığa dönüşüyor, çift terapilerinde dahi özel bir model ile çalışıyoruz ve modelin işe yaraması için ciddi fedakarlık yapmak ve çok çok çok pişman olmak gerekiyor. Ne yalan söyleyeyim benim gördüğüm kadarıyla başarı oranı düşük, çünkü aldatan taraf aldatmayı bırakmıyor. Terapinin devamlılığı olmuyor yani çünkü çoktan aralarındaki emosyonel bağ kopmuş oluyor.

O yüzden bırakın eşiniz hatasını sorumluluğunu alsın, "Nasılsa beni affeder, beni seviyor" rahatlığına kapılmasın. Bu "Kendimi öldürürüm" tehdidi çıkarlarının elden gitmesi yüzünden de olabilir zira. İşini kaybetmek, toplumdaki saygınlığını kaybetmek, para ödemek vs. gibi. Duruşunuzu takdir ettim, işin hukuki boyutunu bilmiyorum ama tazminat dahi alabileceğinizi düşünüyorum.

Tesekkur ederim. Kendisi takdir edilecek bir meslege sahip oldugu icin tabi ki de isiminin kirlenmesini istemiyor. O meslege bu kisilik yakismiyor da zaten. Onunla yeniden denemek gibi bir niyetim hic yok. Cunku dediginiz gibi; aldatan yine aldatiyor. Bu guvensizlikle ben iliskimi surduremem.

Hayat devam ediyor ve ben kendi yoluma bakmaliyim. Tazminati zaten isteyecegim hakimden.

Tesekkur ederim. Kendisi takdir edilecek bir meslege sahip oldugu icin tabi ki de isiminin kirlenmesini istemiyor. O meslege bu kisilik yakismiyor da zaten. Onunla yeniden denemek gibi bir niyetim hic yok. Cunku dediginiz gibi; aldatan yine aldatiyor. Bu guvensizlikle ben iliskimi surduremem.

Hayat devam ediyor ve ben kendi yoluma bakmaliyim. Tazminati zaten isteyecegim hakimden.

Yolunuz, bahtınız açık olsun.

hukuki boyutunu bilmiyorum senin gibi dik duruşlu onurlu kadinlara bayılıyorum insallah cok cok mutlu olursun birde sun saçmalığı çözemedim hayir madem yedin bir halt niye simdi ayaklarina kapanıyor o kizi her yerden siliyor ne değişti yani bunu aklim almiyor nasil bir onursuzluk

Surekli basimin etini yiyor o kiz benim aklima hersey soktu diye. Peki o soktu diyelim, senin iraden yok muydu?

Bana deli diyeceksiniz ama ben ondan nafaka bile istemiyorum. Parasida hayatida hepsi onun olsun. Benim gelirim kendime yetiyor cok sukur. Ona muhtac degilim.
Kanitlarin hepsini topladim. Hatta o oldatiigig kiz bana neredeyse hepsini sundu. Insallah az bir sure de olsa bagli kalmam bu es kisisine.
Geçmiş olsun
Kararlılığın ve dik duruşuna hayran kaldım
Bir önceki konunda şüphe olabilir sadece yada boş bir evham diye görmüştüm
Demekki kadınlar birşey yanlış gidiyor izlenimine kapıldıysa;kesinlikle birşeyler yanlış gidiyormuş
O kadında çirkefmiş anladığım kadarıyla
Allah yolunu açık etsin

Nasıl deliller var elinizde? Bence para alın mahkemede bu gereksiz gururunuz ona hediye olacak, zarasız ve ucuz atlatmış olacak...aldattığına göre zaten sizi gozden cıkarmıstı, peki kaybedeceği ne olacak? Bişeyler kaybetmeli...Vay be ne gururlu ne muhteşem kadınmış demeyecek kimse...Elinden parasını alın ki o kız yiyemesin...çünkü kesin boşanacagınızı anlayınca o kızda alacaktır soluğu şu an ara vermiş olsa bile...

Dik ve guclu durusunuz gercekten cok guzel. Yolunuz acik olur umarim.

X