aldatılan kadın aldatıldığını mutlaka öğrenirmi ??

baxsx_belasxix

baş_belası
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
98
0
35
ya çok merak ediyorum bu erkekler aldatır tmm ama kadınlar mutlaka öğrenirmi yosa uyuyanlarda varmı kocasını masum bilipte aldatılanlar sonuçda öğrenirmiiii ???????????

6.hissimiz kuvvetli oldugundan bir şekilde öğreniyoruz,çıkıyor ortaya.yıılarca uyumak diye bir durum da söz konusu tabii ama ne olursa olsun cıkıyor ortaya.

erkekler kadınlar kadar akıllı olmadığı için eninde sonunda bi yerde açık verir
yani ÖĞRENİRİZ gamyoncuiremsu

bencede hemen ortaya cıkar zati bu erkek mılletı gıt beyıınlı oldugundan yakalanıyo hemen kendı enıstemden bılıyom o salakta cok acık wermsıtı

KADINLAR GERÇEKTEN ÖZEL YARATIKLARDIR MUTLAKA Bİ ŞEKİLDE HİSSEDERLER ALDATILDIKLARINI..TABEE ERKEKLERİNDE BU KONUDAKİ BECERİKSİZLERİNDEN DE KAYNAKLANA BİLİRR-tatlicadiarzu-

Yapılan hiç bir kötülük gizli kalmaz..
Erken yada geç çıkar ortaya...
Bir kadın farkında olmasada aldatıldığının uyusa bile bir gün mutlaka yakalanır erkek bence dabi.....:kahve:

hayatta ne gizli kalmış ki....
bir gün mutlaka çıkar ortaya...
hem kadın hisseder bence...
ya bir şey olmamış gibi davranır...
ya da ....
ama bilir bence....

Diyelim ki erkek yurt dışına iş gezisine gitti.Yanında hiçbir tanık yok.Orda gecelik bir ilişki yaşayıp hiçbir şey yokmuş gibi geldi eşinin yanına.Hiç mi bunu yapan erkek yok?Kadın nerden bilsin aldatıldığını bu durumda?kaydirigubbakcemile Uzun süreli bir ilişki yaşayan erkek elbette günün birinde yakalanacaktır.

Çok açık söylüyeyim, kocam beni aldatsa benim ruhum duymaz..
Hissedebileceğimi de sanmıyorum..
Nasıl anlarım ki, adamın alnında mı yazacak eve geldiğine..:nazar:
Yapıyorsa da günahı boynuna..:dilcikar:

Kadınlar hisseder kesinlikle ve genelde doğrudur.Paronaya sanılsa da ortada hiçbirşey yokken kadın rahatsız olmaz.Yüreğinin sesi söyler muhakkak olan biteni...Dünya adil...her yaptığının bedelini ödüyorsun muhakkak.

Çok açık söylüyeyim, kocam beni aldatsa benim ruhum duymaz..
Hissedebileceğimi de sanmıyorum..
Nasıl anlarım ki, adamın alnında mı yazacak eve geldiğine..:nazar:
Yapıyorsa da günahı boynuna..:dilcikar:

Alnında yazmıyor tabi..Ne güzel Maşallah belli ki olmamış öyle birşey.Olsa mutlaka hissediliyor...Tecrübeyle sabittir:)

belli olmaz.fisfisfis
şu an kocam beni %100 aldatmıyor diyen bir kadını
birden bir şeytan dürtse biraz birşeyler didiklese :ecrin_bebek: kötükedihüso
aldatıldığını öğrenip ters köşe olabilir.-tatlicadiarzu-

bilmek istemem bilipte kendimi mahvetmek hele hic istemem...
anlarmiyim bilmiyorum ama anlasam ne olacak ki sanki marifetmi yani....
hayatda hep gercekleri ögrenmek icin ugrasip durdum ama gercekler hep canimi yakti...
bunu bilmek bana ne katicakki sadece gercek sandigim hersey yalanmis onu ögrenicem....

Erkekler hissettirmeyecek kadar zeki değillerdir kaydirigubbakcemile3 . Bir söz , bir bakış, bir davranış mutlaka işlediği suçu ele verir.
Kadın kıvrak zekası sayesinde mutlaka verilen açığı görür, hisseder.

aldatılan kadın öncelikle hisseder zaten,
ama hissetmesede Allah büyük, bi yerden ortaya çıkar.
ben öyle şeylerle ispatladımki aldatıldığımı, hayatta öğrenemezdim aslında ama Allah yardım etti..

X