Aşılama alamada dinlenmek gerekli mii?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
kızlar slm aşılama olacagım da dinlenmek sartmı doktorum ertesi gün işe gidebilirsin dedi öyle mi arkadaşlar yoksa önemli mi sonrasındaki bir kaç gün

bide merak ediyorum kilolu olup da aşılama ile gebe kalan var mı nolur cevap verin

cnm kilolu olupta gebe kalan tabiki var senin yumurtaların güsel geliştikden sonra
aşılaman oldukdan sonra neden olmasın ki rabbim isterse unutmaki biz tıppın bize sunduğu herşeyi yapıyoruz gerisi allaha kalmış...dinlenme konusunda ise 1 gün en fazla 2 gün cnm normal yasantına dönebilirsin yanii.....

öyle canım zaten verecekse rabbim verir ama ne bilim işte bi umutsuzluk var dırımkızı bide pkos olunca ,hayırlısı ile bi tutsa şu aşılama

öyle canım zaten verecekse rabbim verir ama ne bilim işte bi umutsuzluk var dırımkızı bide pkos olunca ,hayırlısı ile bi tutsa şu aşılama

cnm bak ben ikinci aşılamamdan döndüm puregonla başladık benim eşimdede sorun vardı
ameliyat oldu 3 ay bekledik eşimin değeri çok iyi oldu bende bu 3 ayda adet göremediğim için yasmin kullandım ve yumurtalıklarım gayet iyiydi ..neyse puregonla başladık ve benim yumurtalıklar uyarıldı baya bir yumurta oldu ama hepsi gelişmeye başladı yani ön plana çıkan yumurtam olmadı .....tam pkos değilim ama yakın yumurtalık yapım kıllanma tüylneme yok sdece kilo alışı ve adet görememe var bende .....dokotrum 14 gün 75 doz devam ettiridi 14.gün 2 yumurta öne çıkmıştı hehh dedi hemen dozu yükselti bu arada bu iğneleri olurken e2 hormonuna bakılmalı çünki bu hormon vücudun su topalanıp taplamadığına bakıyorrrr ..neyse bende bakıldı düşüktü doz arttırıldı ama p.tesi gittiğimde bir baktı yine yanı şekilde gelişmiş yumurtalıklar ve su toplamaya başaldım hemen aşılama iptal oldu ve yumrutalarımın bu şekilde gelişmesini kiloma bağaldı cnm çok üzüldüm çok diyetisyene gittim 16 kıilo verdim sonra birdah aaldım birdaha verdim ama sonucda ne zaman adet olmamaya başladım yine kilo aldımm....şimdi dokotrum 15 kilo ver diyor bu tedavi zaten çok yıprattı o yüzden ne kilo vermeye nede birdaha bu tedaviye girmeye gücüm var ben şimdi dinleme sürecine girdim
skın ümidini yitirme pkolu bir çok kaıdn kendi kendine bile hamiş kalıyorrr

canım bencede işe gitmende bir sakınca olacağınısanmıyorum.memur olduğuna göre işinin bir ağırlığıda yok.bende aşılamadan sonra ağır kaldırmamak şartıyla normal hayatıma devam etmiştim..kilolu olupta hamile kalan tabikide var.dırımkızınında dediği gibi yumurtlaman düzgün ise bir sorun olmaz

sen de mi aşılama oldun canım inşallah tutmuştur sende sorun ne canım

QUOTE=OZLEMKELES;3157749]sen de mi aşılama oldun canım inşallah tutmuştur sende sorun ne canım[/QUOTE]

canım şükürler olsun ki ben ilk aşılamamda hamile kaldım.pkoluyum.5aylık ikizlerime hamileyim.bende pko yüzünde 50kilodan 62 kiloya çıkmıştım.aşılamama 2ay varken hem pko için kullandığım ilaç sayesinde hemde kendiliğimden 8kilo verdim.buda baya etkili oldu sanırım.seninde allah gönlüne göre verir inşallah canım

QUOTE=OZLEMKELES;3157749]sen de mi aşılama oldun canım inşallah tutmuştur sende sorun ne canım

canım şükürler olsun ki ben ilk aşılamamda hamile kaldım.pkoluyum.5aylık ikizlerime hamileyim.bende pko yüzünde 50kilodan 62 kiloya çıkmıştım.aşılamama 2ay varken hem pko için kullandığım ilaç sayesinde hemde kendiliğimden 8kilo verdim.buda baya etkili oldu sanırım.seninde allah gönlüne göre verir inşallah canım[/QUOTE]

canım sen az almıssın yine ben 2 yılda 24 kilo aldım şimdi 4 kg verdim biraz yaz geleli ayyy ne güzel hamilesin çok sevindim allah kucagına almayı nasip etsin ne pis bi illet bu pkos

slm kızlar çok şükür adetim başladı bugün aşılamamda olur inşallah adetten kaç gün sonra aşılama oluyor arkadaşlar

slm kızlar çok şükür adetim başladı bugün aşılamamda olur inşallah adetten kaç gün sonra aşılama oluyor arkadaşlar

cnm adetinin 2.günü yada 3.günü doktor muayne edecek seni
sonra iğnle ile başlayacaksan iğneye başlayacaksın yada klomenle olacaksa klomene başlayacan sonra seni 2 gün ara ile yada hergün yada 1 hafta sonra yumurta gelişimine göre dokotrunun takdiğine gööre değişir çağırcak yumurtan 18mm olduğunda çatlatma iğnesi olacaksın o iğneden 36 saat sonra aşılman olacak cnm

merhaba kızlar sonunda aşılamam oldu carsamba günü kasıklarım ve belim çok agrıyor bırde atesim hep 37 de inşallah iyi sonuclar alırız aşılamadan sonra atesi yükselen oldumu hiç

merhaba kızlar sonunda aşılamam oldu carsamba günü kasıklarım ve belim çok agrıyor bırde atesim hep 37 de inşallah iyi sonuclar alırız aşılamadan sonra atesi yükselen oldumu hiç

hayırlı olsun canım inşallah tutar bebegini kucagına alırsın benim olmadı daha canım adetin bitmesinden kaç gün sonra oluyo aşılama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…