akta neden kaybediyorsunuzzzz ??? cvplayn örenin...

SABIRSIZLIK Siz her konuda öyle hızlı ve sabırsızsınız ki, karşınızdaki size ayak uydurmakta çok zorlanıyor. Duygu ve dürtülerinin idaresi altındaki birisiniz. Çocuksu yanınız ağır basıyor bu yüzden sevgiliniz kendisini ebeveyniniz gibi hissedebilir

valla bildi yerimseniben

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek isteyebilir ama üslubunuz faul
yaa bi sonuç bu kadar mı beni anlatır yaaa :eek:

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek isteyebilir ama üslubunuz faul!

AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek isteyebilir ama üslubunuz faul!

banada bu çıktı:s

:jeyyar:AŞIRI SAHİPLENMEK Aşkta kaybediyorsanız, bunun nedeni sevgilinizi aşırı sahiplenmek ve kıskanmak. Aslında bunu bilerek yapmıyorsunuz ama duygularınız karşınızdakinin kafasına vura vura ifade ettiğiniz için, ona nefes aldırmıyorsunuz. Sevilen kişi sahiplenilmek isteyebilir ama üslubunuz faul! :1no2::1no2:

beni anlatmış,asla bundan vazgeçmem..Benim olan herşey i sahiplenirim

X