AkŞam 9 da dilek duasına başlıyoruz Umudumuz var gerçekleŞecek inşallah

Seldos47

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2015
379
113
Kızlar bugün saat 9a kadar dualarimiz sizinle bölümünde n zikrimize katilabilirsiniz. Zikir kolay "Ya semi celle celalühü"diye çekeceksiniz dilek kabulü için tesirli bi dua 18.000 defa okuycaz çokluğa göre paylastiricaz 2 saatinizi almaz okumak Allahın izniyle olur. Katılmak isteyenler ya konularimdan baksın ya dualarimiz sizinle bölümünden ya da link atayım bulamayanlara .9 da başlanacak inşallah

Son düzenleme:
Bende katilmak istyrm allahim yarabbim herkesin dualarini kabl etsn duysun sesimizi yarabbim hakkimizda hayirlisini ver gonlumuze gore ver

Kimi tesir altina aliyosun?

Katılırım diyecektim ama "birkisinin kalbini tesir altına almak için" kısmını görünce vazgeçtim. Niyetlerinizi bir daha gözden geçirin bence. Hayırlısını dileyin.

Kızlar dilek bu sonuçta kimisi sevdiğine kavuşmak için okur kimisi başka bişey için Allahın ismi olunduğu için buyu ye girmez gelenler buyursun hayırlı günler

Kızlar dilek bu sonuçta kimisi sevdiğine kavuşmak için okur kimisi başka bişey için Allahın ismi olunduğu için buyu ye girmez gelenler buyursun hayırlı günler

Sevdiğine kavuşmakla birini tesir altına almak aynı şey mi? Sevdiğine kavuşmak için dua edene bile hayırlısını iste derim. Kaldı ki birini tesir altına almaya çalışmak.

Birisinin kalbini tesir altına almak mı? Bir de bizden bunun için yardım istiyorsunuz allahı işin içine karıştırarak. Allah akıl fikir versin adamı duayla kendinize aşık edeceksiniz demek

Kızlar eğer yanlışim varsa düzeltin bende nette gördüm biri tesir diyodu ne demek o zaman kötü bişey mi bilmwdiğim için diyorum herkes bunun için etmez herkesin duası başkadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…