AkŞam 9 da dilek duasına başlıyoruz Umudumuz var gerçekleŞecek inşallah

"Ya semi celle celalühü" bir sitede kalbi tesir altına almak diye geçerken başka bir sitede sevindirici haber almak diye geçiyor. Bu kadar güzel bir ismi kalbi tesir altına almak olarak yorumlayan o sitedeki insanları da herkesi de Allah ıslah etsin.
Ben bilmiyorum sadece dileğim için okudum herkesin dileği farklı beni yanlış anladınız çok kötü oldum suan amacım biriyle ilgili değildi uyeligimi nasıl iptal edebilirim. Ben dininde bir insanım kötü oldum

Kızlar eğer yanlışim varsa düzeltin bende nette gördüm biri tesir diyodu ne demek o zaman kötü bişey mi bilmwdiğim için diyorum herkes bunun için etmez herkesin duası başkadır

Yahu arkadaşım Türkçe biliyorsun, lisans mezunu koskocaman kadınsın. "Birinin kalbini tesir altına almak" amacının ne demek olduğunu düşünüyorsun? Sen ne anladın bundan?

Allah’ın Es-Semi ismi şerifi;Allah gizli-açık,alçak-yüksek,küçük-büyük,her varlığın bütün seslerini ve hareketlerini duyan,her sesi,her yalvarışı ve yakarışı dinleyip işitendir.

Böyle bir anlamı olan ismi birinin kalbini tesir altına almak için kullananları da Allah ıslah etsin.

Kızlar eğer yanlışim varsa düzeltin bende nette gördüm biri tesir diyodu ne demek o zaman kötü bişey mi bilmwdiğim için diyorum herkes bunun için etmez herkesin duası başkadır
Baskasinin beynine kalbine hukmetmeye calismak baskasinin istemedigi birsey icin dua etmek olmaz her okuduhunuz siteye guvenmeyin.Baskasinin kalbi size isinsin istiyorsaniz hayirlisini isteyin.

Arkadaslar namaza durup herkesin dileği için hayırlı şekil de dua edecektim erkek kadın falan bilmiyorum bu yazıyordu ben de alıntı yaptım üyelik iptali yapalım yanlış anlasildim

Arkadaslar hepinizden Özür dilerim ben alıntı yaptım yanlış olmuş kötü de oldum hakkınızı helal rdin lütfen dilek için okuycaktim ben olanı alıntı yaptım tek

Yahu arkadaşım Türkçe biliyorsun, lisans mezunu koskocaman kadınsın. "Birinin kalbini tesir altına almak" amacının ne demek olduğunu düşünüyorsun? Sen ne anladın bundan?

Allah’ın Es-Semi ismi şerifi;Allah gizli-açık,alçak-yüksek,küçük-büyük,her varlığın bütün seslerini ve hareketlerini duyan,her sesi,her yalvarışı ve yakarışı dinleyip işitendir.

Böyle bir anlamı olan ismi birinin kalbini tesir altına almak için kullananları da Allah ıslah etsin.
Amin o zaman bize yanlış şekilde söylenmiş bende bilemedim kusura bakmayın

Sana ne ya herseye maydonoz olmak zorunda misin

Maydonozluk olarak düşünmeyin. Ben inançlı bir insan olarak Allah'ın isminin zikredilmesinin çok güzel bir şey olduğunu düşünmeme rağmen, sayı verilmesi, saat verilmesi konularında tereddüte düşüyorum. Bu sayı konusu da alimlerin farklı görüşleri var. Sonuçta Allah'ın isminin zikredilmesinden zarar gelmez ama sayı olması kafa karıştırıcı.

Arkadaslar hepinizden Özür dilerim ben alıntı yaptım yanlış olmuş kötü de oldum hakkınızı helal rdin lütfen dilek için okuycaktim ben olanı alıntı yaptım tek
Canim bosver sen o topikte takil burada cok gereksiz tip var dualarin kabul olsun insallah hic özur dileme niyetini anlayan anlar zaten...sevgiler

Arkadaşım helal olsun tabiki de. Helallik bir durum da yok.
Güzel bir isim öğrenmiş oldum sayenizde. Ama kalbi tesir altına almak falan yanlış şeyler. Altta bir arkadaş da demiş. hayırlısı için dua etmek lazım.

En guzeli Esma-ul Husna okuyun arkadaslar dinleyin haytta. Kalbinizden dua edin dikllinize ne duasi gelirse bence en makbulu o

Eğer güzel niyetle okumak isteyen varsa katılsin 9 da namaza durup dualariniz için avuç acicam Allaha dua edicem

Yorumları sonra okudum. Başka bir dilek için okunmuyor mu yazdığınız dua?

X