Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

PASAKLI geçmiş olsun canım Allah şifa versin!....opuyorumnanaktan pırlanta bende çok dikkay edemiyorum canım akşam çok problem yokta gün içinde ekmeği kesemiyorum biraz spor yapmam lazım telafi için ama burdan kopmamaya çalışıyorum ki tamamen salmayayım diye :sinifsinif:

hoş bulduk arkadaşlar şimdı kendıme haşlanmış tavuk ve salata yaptım yıyecegım saatım geldı cünkı

evet arkadaşlar akşam yemegımı yedım artık sadece su içeçegım bır saat yürüyüş yapacam

iyi akşamlar kızlar
ooo arkadaşlarımda gelmişler
selmacım,serracım ve adaercim hepimiz hoşbulduk
az sonra yatacağım ama nasıl uykum gelir bilmiyorum açııııııııım
ama bu şekilde kilolarımı daha hızlı vereceğime inanıyorum
6 dan sonra sadece yeşil çay içtim
pasaklı geçmiş olsun dikkat et kendine allah acil şifalar versin

İstersen aburcuburu kesersin kiloda verirsin... İstemek başarmanın yarısı. Ben de çok seviyorum kek çikolata cips kola filan ama Bayadır yemiyorum kek cips filan. Çikolata da arada sırada yiyorum. Sende canının çok istediği şeyi hafta bir yersin olur biter. Bir süre sonra seni yememek mutlu edicek =))

Tebrik ederim lethem. Regl bugün bittiyse biraz daha şişlik vardır belki. Duyduklarıma göre reglden 3 gün sonra filan tartılmak daha sağlıklıymış. 1. 5 kilo çok iyi tekrar kutlarım...

Mavli ben böle konuşuyorum ediyorum moral vermeye çalışıyorum ama cumartesi günü ..... gibi yemek yedim yani. o nokta noktaya ne koyacağımı bilemedim :KK43:(( Hele 18 den sonra sürekli atıştırma halindeydim. Affetmicem kendimi:sinifsinif::gitme:

Pırlantacım teşekkürler cevabın için evet istiyorum ama başaramıorum ama sizin desteklerinizle başaracağıma inanıyorum çünkü benim tek sorunum abur cubur birde çalıştığım için yemek saatlerim düzenli değil yüzdende olabilir kilolarımın sebebi çünkü hareketliyim çalışırken

merhaba arkadaşlar s beden den buraya kaymış herkes galiba ama sonuçta amaç aynı nasılsa bu 6dan sora yememeyi bende bi deniim bakalım umarım sonuç alabilirim

Kızlar günaydınlar herkese,

Geçmiş olsun dilekleriniz için tüm arkadaşlarıma çooookkkkk teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

Bugün toparladım biraz daha iyiyim.

Dün akşam hap içicem diye mecburen bişeyler yedim mafoldumben

Bu bikaç gün böyle geçer herhalde.

Bu arada haftasonları çok bozuyorum kızlar bennn, pofffffff incelmek istiyorummmm :mymeka:

Kızlar bu arada;

Daha önce gittiğim Dr. Diyetisyenim haftada 1 ya da 15 günde bir mini bir detoks vermişti.

Kahvaltı :1-2 porsiyon meyve
Öğlen : 1 büyük kase sebze çorbası veya püresi veya yemeği veya salatası + 1-2 dilim çavdar ekmeği, salata (1 tatlı kaşığı zeytinyağlı ve limonlu)
Ara : 1-2 porsiyon meyve
Akşam : 1 büyük kase sebze çorbası veya püresi veya yemeği veya salatası + 1-2 dilim çavdar ekmeği, salata (1 tatlı kaşığı zeytinyağlı ve limonlu)

Su ve istenilen kadar bitki çayı.

Haftasonundan sonra bir gün uygulamak iyi geliyor.

Paylaşmak istedim kızlar,

Öpüyorum hepinizi opuyorumnanaktan

Kızlar günaydınlar herkese,

Geçmiş olsun dilekleriniz için tüm arkadaşlarıma çooookkkkk teşekkür ederim.opuyorumnanaktan

Bugün toparladım biraz daha iyiyim.

Dün akşam hap içicem diye mecburen bişeyler yedim mafoldumben

Bu bikaç gün böyle geçer herhalde.

Bu arada haftasonları çok bozuyorum kızlar bennn, pofffffff incelmek istiyorummmm :mymeka:

Toparlamana sevindim canım. Hafta sonları bende kendimi frenleyemiyorum.:gitme:

Son düzenleme:
arkadaşlar
ben yavaş yavaş gidiyorya kilolar biraz umutsuzluğa kapıldım
sanki bir katkısı yokmuş gibi gelmeye başladı
pes demedim ama böyle düşünüyorum
akşamları ekmeği kesiyim biraz bide böyle deniyim

motive edici birşey ler yazın

arkadaşlar
ben yavaş yavaş gidiyorya kilolar biraz umutsuzluğa kapıldım
sanki bir katkısı yokmuş gibi gelmeye başladı
pes demedim ama böyle düşünüyorum
akşamları ekmeği kesiyim biraz bide böyle deniyim

motive edici birşey ler yazın

Etsacığım kilon yavaş yavaş gidiyosa ne mutlu. umutsuzluğa kapılma sen yavaş yavaş vericen ve kalıcı olucak inşallah. o kiloları def edicez ve bidaha geri almıcaz =))

slm kizlar kizlar azda olsa spor yapin bende basliyacagim kilo vermeye baslayinca karnim dalgalanmaya basladi daha once gunde en az 15 mekik cekip 1 saat yururdum duzenli hic boyle olmamistim cok sIKI vucudum olmustu spor kesinlikle sart

X