akrabalarınızla küs olduğunuz varmı

Halama Kirginimdir Annemde Kardeşimde Pek Haz Etmeyiz Ondan Bize çok Hatali Davrandi Başkalri Onun Için Daha önemli Oldu Herzman Ve Artik Son Noktaya Geldi Bitti Halam Bizim Için Bitttiiiii.....

bende eşimin abileriyle konuşmuyorum 1,5 yıldır evlerine ne zaman gitsem yokum gibi davrandıkarı için (çok onur kırıcı bişey )artık gitmiyorum daaa

Allah şükür yok böyle bir durum.
Ve olmaması içinde elimden geleni yaparım.
a.s.

Canım 5 yıl da az da değilmiş nasıl dayandınız o kadar uzun süre konuşmadan..Hayatta oluyor böyle şeyler ama küs durmamak en iyisi allah korusun düşünsenize küs durduğunuz insana bişi olsa veya size hem siz hem de o ne üzülürsünüz değil mi?

Halam ve babam.Aslında babamla küs değiliz ama 1.5 yıldır falan görüşmüyoruz.Halamla ise zorda kalmadıkça asla konuşmam onu da 1.5 yıldır görmüyorum

Bu arada halamla konuşmamamızın sebebi en son görüştüğümüzde beni dövmeye kalktı hatta kolumu falan da tırmaladı.Sebep de kendi kıskançlıkları annemle babamın boşanmış olması,bizim her şeye rağmen ayakta durmamız ve annemin arkasından konuştuğunda ona destek çıkmayıp ağzının payını vermem.Bababmı ise ne siz sorun ne ben söyliyeyimsenağlama

çoookk..pek çok akrabamla görüşmem.. tek sebebi bayramlarda dahi ailenn en büü bizim evdekiler..gelmediler ve bende onlara gitmiorum..önceden çok giderdim..ama iki bayram üst üste gelmedikleir için hepisni tek kalemde sildim..

kaynımla küsüm ......
çünkü haksızyere beni incitti... ve kaynanamın saçma sapan sözlerinle gaza gelerek....
zaten çok geçimsiz biri... benden uzak olsun ceheneme direk olsun....
böle kafam daha rahat....

galiba sorun bende birini kazanıyorum diğerini kaybediyorum görümcemin kalbinikırdım dün hiç uğruna napim yaa akrep burcu olmam benim suçummu

Küs olduğum kimse yok görünce konuşuruz laflarız pek hoşnut olmasamda dayımın kızı. aynı yaştayız ve aynı okullarda okuduk. Ama yabancıdan daha yabancıyız birbirimize. Çok değişik bir insan annesine çok benziyor ve annesiyle küsücem böyle giderse küsmek daha masum geliyor bana yengemden bahsederken. Kavga edeceğim bu zamana kadar söyleyemediklerimi bağıra bağıra söyliycem haketti ama.

galiba sorun bende birini kazanıyorum diğerini kaybediyorum görümcemin kalbinikırdım dün hiç uğruna napim yaa akrep burcu olmam benim suçummu

Bende akrep burcuyum. Çok da güzel kalp kırarım hemde sık sık. Ama telafisini de bilirim. Demek ki burçtan mış canımm benim suçum deeel.jeyyarjeyyar

sadece kırgın olduğum kişiler war.en başta kuzenim.nişanlandı die resmen 180 derece dönüş yptı.bu kadar olmaz denilecek türde

üç eltiyiz biriyle barıştım ama diğeriyle iki yıl olcek hala küsüm kıskanç şey nolcekjeyyar:dance::asigim:

halamın iki kızıyla
ve diğer halamla küsüm
hadi halamlan barışım o sorun değil saçma sebebden dolayı kırdı benı
ama öbür halamın kızların suratlarını şeytan görsün, gerçi iki kiz kardeş şeytana pabucunu ters giydiriler o ayrı konu tabii
benden uzak dursunlar başka bişey istemem
çok fena yaptım onları bidaha yaparım Kötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…