akrabalarınızla küs olduğunuz varmı

BURCUakrep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
26
0
düşünüyorumda ne kadar saçma sebeplerden dolayı küsüyoruz bazen...beş yıldır küs olduğum eltimle barıştım....oğlum anne siz yengemle niye küsmüştünüz diye sorduğunda epeyce bi düşündüm mantıklı açıklama yapayım diye ama bulamadım:1no2:meğer nede çok özlemişim onu kolay değil tam beş yıldır görmüyorum yüzünü :tomato:bakmazsanız göremezsiniz tabi bizim gibi altlı üstlü otursanızda........:eek:klava:

evet canım bende küsüm eltimle çünkü çok ğeçimsiz biridir kendileri .böyle daha iyi

benim annemi babamı üzen,babamın hastalanmasına neden olan babamın tek abisi yani amcam ve ailesiyle küs demeyelimde görüşmüyoruz...allah onların yolunu açık etsin bizdende uzak olsunlar...

benim annemi babamı üzen,babamın hastalanmasına neden olan babamın tek abisi yani amcam ve ailesiyle küs demeyelimde görüşmüyoruz...allah onların yolunu açık etsin bizdende uzak olsunlar...

o kadar benziyorki rahmetli annemin hastalanmasına neden olan halalarımla küs olmasam bile görüşmüyorum düğünde bayramda benzeri toplu görüşmelerde Allah rızası için ellerini öper selamımı veririm ama daha fazlası yoktur..

ben çok üzen erkek arkadaşı için benim çok fena canımı acıtan 22 yıllık kuzenim (dayımın kızıyla) benimle kavga etti sırf bi erkek için 3 aylık tanııdığı bir erkek için beni çok fena ağlattı kalbimi kırdı ve yaklşık 6 aydır konuşmuyorum üstelik aynı binadayız ve kapılarımız karşılıklı

akrabalarımla hiç küsmedim kime küsücem ki hepsi kendi insanım ama su da var onlar da beni kırıcak hiç bir sey yapmadılar canlarım benim ya ama içimizde küs olan varsa mutlaka gidip barıssın küslük zor ya

Küs değilim ama amcamlarla görüşmüyoruz.Babam vefat ettikten sonra hiç görmedim mesela 4 yıl oldu:kızgın:

kuzenimle tartistik uzun zaman konusmadik simdide soguguz birbirimize.halamlarla konusmuyoruz ha birde ablamin esiyle

valla bende ananem ve teyzelerimin bazılarıyla konuşmuyorum allahta yollarını açık etsin küslük hiç sevmem yapmamaya gayret ederim ama laf anlamayanada hep kendini haklı görüp karşındakinide anlamaya çalışmayanlarlada işim olmaz çok içimi acıtıyo bunu itiraf edeyim ama ilk adımı daha önce ben atmıştım genede atarım ama dediğim gibi karşındaki laf anlıcak yada dinlicek
offffff beee acayip yaram deşildi

evet eşimin akrabalarından var aslaa görüşmek istemiyorumm zarar gelen yerden ne kadar uzak olursan o kadar iyiii

evet çok kötü birşey aslında Küs kalmak. Ben kardeşimle 6 sene küs kalmıştım hemde arkamdan konuştu diye

Babamı üzen hastalığa sebep olan kardeşlerinden nefret ediyorum.
Sevgim yok ama mecburen saygılı davranmak zorundayım.

amcamla küs değiliz ama görüştüğümüzde sayılmaz
yengemin yüzünden
sadece düğün veya ölümlerde bir araya geliyoruz o kadar :1closedeyes:

Kayınvalidemle 8 ay küs kaldım, ablamlada 1 yıl aynı evin içinde küs kaldım.Ablam erkek arkdaşını bana tercih etmişti :KK43:

halamla konuşmuyorum 2001 yılında annemin cenazesinde tartıştım o günden beri umrumda bile değil o kadın.çok nadir toplulukta karşılaştığımızda herkezle selamlaşır ellerini öperim ama onu atlarım.çok affedici bir insanım hiç kimseye küs kalamam ama onu hayatımın sonuna kadar affedmeyeceğim.benden uzak olsun

Bende eltimle küsüm ondan kurtulduğuma öyle seviniyorum ki sanki hastalıktan kurtulmuş gibiyim...

X