Akrabalarını kıskanıyorum:((((

Allah Allah iyi ki kız profil bilgilerini doğru vermemiş..
Hayret ediyorum he?:1shok:
İlk defa mı karşılaşıyorsunuz böyle bir üye ile acaba?:uhm:
Ohoooo daha neler var azıcık bakının..:eek:
Sahra da yok ama konuya yorum yazalım,dönünce elbet o da bir şeyler ekler konu ile ilgili..:nazar:

Psikologluk bir durum olduğuna hala inanmıyorum ben...
Evet Sahra çok aşık,sevdiğinin hep yanında olmasını istiyor..:asigim:
Ne kadar abartılı bile görünse karşıdan..
Kimi insanlar her nefesi beraber almak isterler..:1hug:
İlk aşkımdan biliyorum..
Sadece uyumak için ayrılırdı yollarımız..
Ola ki birbirimiz olmadan bir şekilde vakit geçirdiysek hayat ikimize zindan olurdu..Adam beni eve bırakırken ikimizin de hüngür hüngür ağladığımızı hatırlarım.. Komik gelebilir,abartılı gelebilir,bağımlılık gelebilir size bu.. Belki haklısınız..Ama çok büyük bir zararı olmuyor,bence:eek:
Kuzen,kardeş hepsi bahane aslında..
Sadece hep sevdiğininin yanında olmak istiyorsun hepsi bu!:dilcikar:

Ay bende cok kıskanırdım öyle sevgilimin kuzeniyle sarmaş dolaş resimlerini falan o sadece benim :asigim:

bence arkadasin duygulari,cok normal,emin ol bicok kadin,(asik)ken bu duygularda olabiliyo...sonradan geciyo,merak etme...ama duygularinin sana ve sevgine zarar vermesine izin verme,kendini frenle yani............herkez anlayisla karsilamiyabiliryerimseniben

Yeni evli iken ayni durumu bende yasadim fakat karsi taraf olarak, esim senin gibiydi sahracim!! Sadece onunla ilgilenmemi, eglenmemi, onunla vakit gecirmemi istiyordu!!:kahve:

Ailemden, kuzenlerimden akrabalarimdan kiskaniyordu!! Bazen tartismalarimiz oluyordu bu yüzden kendimi boguluyor gibi hissediyordum! Fakat bir zaman sonra gecti bu durum, muhtemelen sizdede öyle olucak..evlendikten sonra sende artik peki bir merakli olmicaksin ona merak etmeyerimseniben

Lakin o zamana kadar bence yapabilecegin en güzel sey, kendini baska seylere yönlendirmek olucak, dünya sevdiginin etrafinda dönmüyor güzelim, kesfedecek ögrenecek o kadar güzel seyler var, kendine bir ugras bul, spor yap, resim yap, ne biliyim yetenegin olan hosuna giden birseylerle ilgilen...a.s

Sevgi Ask güzel seyler fakat hayat onlardan ibaret degil bence...

Umarim gecer bu durumun canim...:teselli:

benimde profilimde evli yazıyor. ama benim nişanlı olduğumu herkezsbiliyor. bizde gönülden evliyis noolmuş kiii :uhm:

çok normal canım kendini üzme psikolojik bi sorun değil bu insan yeri geliyo annesinden bile kıskanıyo. geçer geçer, paylaşamama duygusu bu

ohooo ben yokken neler olmuş burada.. :uhm: neyse aslında çook uzun yazmıştım hata

erdi bilgisayar yazdıklarım gitti..o yüzden kısa kesicem şimdi...

ben yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymam ama bu konuyu buraya açtığıma pişman

oldum.pişman olmamın sebebi de aldığım olumsuz eleştiriler değil.sebebi;konumun

haricinde yazılan profil bilgilerimle ilgili bazı arkadaşların belden aşağıya vurmaya

kalkmaları.yapılan hiç hoş değildi.çocukça ve basitti.,(lisansmışşşş gönülden evliymişşşş

emekliymişşş...vb) yani konu hakkında olumsuz eleştirileri anlarım da benim medeni

durumum,işim gücüm konuyla ne ilgisi var anlyamadım..işte kadınların hemen hemcinsini

alt etme duyguları,bastırma duyguları anında açığa çıkıverdi..

biz kendimizi evli gibi görüyoruz.bu tek taraflı değil yani kendi kendime gelin güvey

olmuyorum.erkek arkadaşıma da sorarsanız karım der zaten..aramızda yalnızca imza yok

evli insanların tüm sorumluluklarını biz de taşıyoruz..hoş bu açıklamaları niye yapıyorum

onuda bilmiyorum..

neyse burada iyi ya da kötü yorumda bulunan fikrini belirten herkese teşekkür ederim..

kaale alıp yazdıınız için teşekkürler.. a.s.

konunun kapanmasını talep ediyorum

kıskançlığın normal bende aynı duyguları çok yaşadım elinde değil insanı kardeşi tamamda kuzeni fazla bence

X