Akrabalarını kıskanıyorum:((((

Psikologluk bir durum olduğuna hala inanmıyorum ben...
Evet Sahra çok aşık,sevdiğinin hep yanında olmasını istiyor..:asigim:
Ne kadar abartılı bile görünse karşıdan..
Kimi insanlar her nefesi beraber almak isterler..:1hug:
İlk aşkımdan biliyorum..
Sadece uyumak için ayrılırdı yollarımız..
Ola ki birbirimiz olmadan bir şekilde vakit geçirdiysek hayat ikimize zindan olurdu..Adam beni eve bırakırken ikimizin de hüngür hüngür ağladığımızı hatırlarım.. Komik gelebilir,abartılı gelebilir,bağımlılık gelebilir size bu.. Belki haklısınız..Ama çok büyük bir zararı olmuyor,bence:eek:
Kuzen,kardeş hepsi bahane aslında..
Sadece hep sevdiğininin yanında olmak istiyorsun hepsi bu!:dilcikar:

Psikologluk bir durum olduğuna hala inanmıyorum ben...
Evet Sahra çok aşık,sevdiğinin hep yanında olmasını istiyor..:asigim:
Ne kadar abartılı bile görünse karşıdan..
Kimi insanlar her nefesi beraber almak isterler..:1hug:
İlk aşkımdan biliyorum..
Sadece uyumak için ayrılırdı yollarımız..
Ola ki birbirimiz olmadan bir şekilde vakit geçirdiysek hayat ikimize zindan olurdu..Adam beni eve bırakırken ikimizin de hüngür hüngür ağladığımızı hatırlarım.. Komik gelebilir,abartılı gelebilir,bağımlılık gelebilir size bu.. Belki haklısınız..Ama çok büyük bir zararı olmuyor,bence:eek:
Kuzen,kardeş hepsi bahane aslında..
Sadece hep sevdiğininin yanında olmak istiyorsun hepsi bu!:dilcikar:

benim kelimelerle anlatamadıklarımı anlattığınız için teşekkürler...evet bizde de öyle işte..sıradan değil..biz 1-2 günlük ayrılık için bile hüngür hüngür ağlıyoruz..ya da bi kavga etmiştik o gün ıssız adama gittik erkek arkadaşım çıkışında hüngür hüngür ağladı içini çeke ve yolda yürürken...evet hepsi bir bahane aslında..okulda proje çalışmalarına niye kızmıyorum okul bitmesi için mecbur..ama ne biliyim kuzeninle biyere gitmesi mecbur gibi gelmiyor..tabikii bende okul arkadaşıyla hususi biyere gitse ona da kızarım.başkalarıyla özel olarak biyere gitmediği için kızma gibi bi durumum olmuyor ama kuzenle gitsede olur gitmesede o yüzden sinir oluyorum ve kıskanıyorum kuzen kuzen diye değil yani..

Yok canım inan ki hastalık filan değil bu..:teselli:
İnan bana anlıyorum ben seni..
O bensiz nasıl gülümser,eğlenir diyorsundur içinden..:dilcikar:
Sabırlı olmak zorundasın,sevgiline de söyle,sakın kızmasın sana..
Aşk tek tip bir duygu değil ki..
Herkesin yüreği başka atıyor,işte...:asigim:
Aşık Sahra:roflol:

Bende Laaliş gibi düşünüyorum.
Çünkü bende de evlenmeden önce ufak bir böyle his vardı ama adı kıskançlık değildi. Birazda kardeşleri yada kuzenleri sana karşı laf mı sokuyorlar belki o yüzdende bu hisse kapılıyorsundur.
Benim ki bu kadar değildi ama sonra geçti evlenince.Şimdi ben bazen biraraya gelseler diyorumkaydirigubbakcemile5
Ama sana şunu söyliyeyim.Erkek arkadaşına bunu söyleyip tartışmayın.Ters teper buna hakkın yok çünkü:dilcikar:

laf sokmuyorlar ama pek iyi davrandıkları söylenemez..erkek arkadşım bazen bunalıyor ama bunu bir ayrılık sebebi yapmaz kendisi..şimdi de ne yapıcam alttan alttan laf sokucam bir de resim çekinmişler diye:)) sonra bidaha da bişi demem ona

laf sokmuyorlar ama pek iyi davrandıkları söylenemez..erkek arkadşım bazen bunalıyor ama bunu bir ayrılık sebebi yapmaz kendisi..şimdi de ne yapıcam alttan alttan laf sokucam bir de resim çekinmişler diye:)) sonra bidaha da bişi demem ona

off ki off. benim ağabeyimle olan resmime kız arkadaşı laf sokacak....ağabeyimden bunu öğrensem inanın çok büyük olay olurdu... umarım sevgiliniz bu yaptıklarınızı kardeşine anlatmıyordur.... bana ters bu işler. siz normal görün. bana göre asla normal değil. ..

..............................................................................
sen cidden psikolojik yardım al bunları başka türlü atlatamazsın gibime geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Laf sokman doğru değil ama resim için. Benim anladığım onlarla aranızda sessiz savaş var. Sen o yüzdende istemiyorsun beraber olmalarınıkaydirigubbakcemile3

off ki off. benim ağabeyimle olan resmime kız arkadaşı laf sokacak....ağabeyimden bunu öğrensem inanın çok büyük olay olurdu... umarım sevgiliniz bu yaptıklarınızı kardeşine anlatmıyordur.... bana ters bu işler. siz normal görün. bana göre asla normal değil. ..

Bak bu doğru işte. Laf sokulur mu resim için???
Ama sanırım erkek arkadaşından kaynaklanıyor sahranın ya çok taviz vermiş ona. Yada dengeyi sağlayamıyor. Benimde abim var. Ama eşi ve benim aramda çok iyi denge sağlar.

canım senin derdin büyük hakkatten.lisans mezunusun,emeklisin,gönülden evlisin,21 yaşındasın.hayat yormuş seni yaşadıkların kolay değil bunları kaldırmak zor akrabalarıyla ilişkisi güzel ailesine değer önem veren adammı olurmuş?!! olmaz öyle şey))
sen cidden psikolojik yardım al bunları başka türlü atlatamazsın gibime geliyor.

Yapmayın nolur..
Sanki herkes burada profil bilgilerini birebir doğru mu yazıyor?:nazar:
Konuyu saptırmayalım lütfen..:1no2:
Erkek arkadaşı ile arasında sorun olmuyorsa bence çok büyük bir zararı olmaz birbirine aşırı düşkün olmanın..yerimseniben

canım senin derdin büyük hakkatten.lisans mezunusun,emeklisin,gönülden evlisin,21 yaşındasın.hayat yormuş seni yaşadıkların kolay değil bunları kaldırmak zor akrabalarıyla ilişkisi güzel ailesine değer önem veren adammı olurmuş?!! olmaz öyle şey))

Bu biraz ağır olmuş. Heralde bu yazılardan sonra psikolojisi bozulur sahra'nın.
Madem bu tarz sorunları olanlar bu v.b hiç topik açmasınlar direk psikolojik destek alsınlar.
En kolay cvp bu oluyor destek al.

Medeni durumunuzda evli yazıyor , durumunuzdan bahsederken erkek arkadaşım diye bahsediyorsunuz ??!! ?????!!! pek inandırıcı ve normal gelmedi bana CADIARZU

Medeni durumunuzda evli yazıyor , durumunuzdan bahsederken erkek arkadaşım diye bahsediyorsunuz ??!! ?????!!! pek inandırıcı ve normal gelmedi bana CADIARZU

Resmi kimlik bilgilerimizi vermiyoruz burada arkadaşım..
Herkes,canının istediği gibi dolduruyor o maddeleri..:CüvCüv:

GERÇEKTEN Mİ:tomato:

aldım bile canım ben eleştirilere açık biriyim hata yaptığım düşünüyorsa ve değer verdiğim arkadaşlarım tarafından söylenmişse saygı duyarım.:1closedeyes:kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
X