Aknt sorunum var yardmc olurmusunuz

kardelencicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
208
2
42
merhaba arkadaşlar
bende regl dönemi öncesi ve sonrasında kahverengi akıntım oluyor ve ilişki sonrasındaki günler yoğun şeffaf kokulu akıntım oluyor çocuk için korunmuyoruz sanki ilişkiden sonra içimdekiler geri boşalıyor sürekli günlük ped kulanmam gerekiyor aranızda aynı sorunu yaşayan varmı

canım büyük bir ihtimalle enfeksiyon var dr görünmeni öneririm vajinal muayenede ne olduğu belli olur muayenen olman şart canım bir an önce daha ilerlememesi için.. çok basit bir ilaç tedavisi uyguluyor dr korkmana da gerek yok...

merhaba kızlar
gittim bugün doktora çok yoğun akıntı varmış köpüklü dedi eşim ve benim için ilaç verdi çocuk içinde 1 sene içinde olmazsa gel dedi muayene de korkulacak bişey yokmuş korkan arkadaşlar varsa hiç can yakan bişey değil ve çok kısa sürüyor

kardelencim çok sevindim canımmmm ... geçmiş olsun...
semos canım daha yok canım umutla bekliyorummmmm Rabbimden o günün gelmesini...

kardelencım merhaba bende de aynısı oluyor ama bende akıntı falan yok normal günlerde biz de korunmuyoruz ilikşinin ertesi günü gelıyor bende yoğun o kadar ondan sonra bı daha gelmıyor bunun sebebını bır daha doktora gıttığımde sorucam

burda okudumda hepinz evlisinz.ben bekarm ama.her hangi bi ilişkide yaşamadm.bunla mı alakalı bşe?arada bi akıntım oluyo we agır kokuyo.geçiyo snra ama.birde regl döneminden snra kahve rengi akıntı geliyo.nedenini bilen warsa açıklıya bilirmi?çok sewnrm anlatrsanz.ii byramlar. . .

ya kızlar cok utanarak soruyorum ama normal mı ogrenmem lazım ınsanın donem donem akıntısı olmaması normal mı?

akıntı iltahap oluyo genelde bendede vardı doktora gittiğimde iltahap var ondan akıntın oluyo dedi normalde olurmuş ama aşırı olmaması lazımmış

yok normalde olması normal zaten onu bılıyorum ama mesela sıklıgı ne kadar onu bılmıyorum?
yanı gunde bır kere akıntı normal mı?
ya da 4-5 gun akıntı olmaması normal mı?

merhaba kızlar
gittim bugün doktora çok yoğun akıntı varmış köpüklü dedi eşim ve benim için ilaç verdi çocuk içinde 1 sene içinde olmazsa gel dedi muayene de korkulacak bişey yokmuş korkan arkadaşlar varsa hiç can yakan bişey değil ve çok kısa sürüyor

kardelen çiçeği aynı sorunu yaşıyorum doktora gitmeyi düşünüyoum açıkcası biraz çekiniyorum neler yaşadıını anlatırsan çok sevinirim

X